Вітаємо з новонародженим / новонародженою!

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Мар’яна, 22 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Та хоча б такого
    [​IMG]
     
  2. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Оленко! Вітаю з поповненням! Я так зрозуміла, було вам не зовсім легко в пологах, але ваша винагорода тепер з вами, тож хай росте здоровим, слухняним і розумним хлопчиком!
    [​IMG]

    Додано через 6 хвилин
    бачу що справи в нас напевне однакові;) пузяки на місці;)
    ми вчора навіть на прогулянку вибрались, мене взагалі все боліти перестало:crazy: то по ночах живіт болів, то в день кістки боліли так, що ходиля тільки малесенькими качиними кроками, а тепер - як і не вагітна:crazy: Ото тільки розкарячена по вагітному:dance: :
    [​IMG]
    Надивилась на передвиборчий ажіотаж (накінець до мене дойшло що скоро вибори:8: ) і чомусь пішла додому впевнена, що голосувати буду в пологовому:crazy:
    А, ще така хохма... партії наввипередки роздавали кульки і прапорці, то наш малий, як справжня мавпочка, мусів зібрати всі можливі кольори ... тепер в нас вдома як після дня народження)))

    Гуцулянко, а ви як? ми тепер "діди" на вагітній гілці)))
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Оленко!Вітаю з народженням синочка!Нехай ваше маленьке янголятко росте здоровеньким вам на радість!!!:clapping: :clapping: :clapping:
    [​IMG]

    Додано через 9 хвилин
    Була я в суботу на УЗД в Прокопчук Наталії Миколаївни.ДУЖЕ задоволена!!!:y: :y: :y: Враховуючи,що узд в мене було багато і всі у різних місцях,то цим я задоволена найбільше,дякую дівчатам що порадили.Навіть в інтерсоно з їхньою апаратурою і цінами мені так не сподобалось,а тут більше,ніж в половину дешевше,а уваги приділили дуже багато.Такого ретельного і чіткого узд в мене ще ніразу не було,показала вона нам навіть зінички нашої доці,і чоловікові показувала,що то точно доця:D :D :D ,аж "засмущався" бідненький...:D :D :D І незважаючи на те,що дитинка вже дуже велика для детального узд,нам показали всі органи,порахували всі пальчики,навіть волоссячко показали,правда прийшлось довго придивлятись,ми ж не звикли до такого зображення;) .Одним словом,тепер можу з чистою совістю рекомендувати цю лікарку.На собі випробувала,і задоволена повністю всім!:y: :y: :y: ;)
     
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Вітаю Оленку, новоспеченого татка і синочка!!!
    [​IMG]
    [​IMG]


    Ой, а я щойно в інтерсоно на УЗД
    записалась. Тепер не знаю, чи не вартує передомовитися. Хто робив в інтерсоно, напишіть, чи варто туди йти...

    А ще в мене є питання до Левандівки. Чи дружина під час вагітностей не стояла на обліку, не робила аналізів, УЗД...
     
  5. Oksanka

    Oksanka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Вітаю !!!!!!!!!!!!
    Здоров"ячка вам, і вашій малечі, терпіннячка, і здорового сну(обоїм:) :) :)
    :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: ВІТАЮ ви молодчина!!!!!
    ВЖЕ мамуся:no:
     
  6. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    guculyankо!
    Вітаю з народженням донечки!Усього вам найкращого,і всього того,що може поміститись у слові ЩАСТЯ!
    [​IMG]
     
  7. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Гоцулянко, вітаю з народженням донечки! Нехай вона росте здорова, на радість батькам! УСПІХІВ!
    :y:
     
  8. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Гуцулянко!

    Вітаю з народженням донечки! :clapping:

    Хай росте здорова і щаслива вам на радість!


    [​IMG]
     
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Гуцулянко, вітаю вас!!!! Така велика доця у вас :) Нехай росте ще більша і здоровіша і красивіша :)
     
  10. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Вітаю Оленку та Гуцулянку з поповненнями:radist: :radist: :radist:
    Бажаю діткам здоров'ячка, рости великими, гарними і чемними:) Нехай ваші маленькі чуда приносять вам невимовно багато радості, а ви обдаровуйте їх своїми теплом та ласкою!!!

    [​IMG]

    Додано через 3 хвилини
    Гуцулянко, а ви молодець: 24-го народили, а 25-го ваш допис вже на форумі:)
     
  11. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Для майбутніх мам

    guculyanka
    [​IMG]
    Супер!!! Вітаю!!! Тепер молочних рік, спокійних ночей и море-море радості материнства!
     
  12. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Вітаю Дрімку, Оленку, Дану і Гуцулянку з народженням на світ їх діток-ангеляток! Здоров'я вам усім і вашим діткам!

    [​IMG]

    P.S. Вибачайте, що так пізно декого з вас вітаю - була у відпустці і хворіла...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Nadin

    Nadin Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Гуцулянко, вітаю!!!! Круто ви з лікарні втекли, а що не сиділось?

    Додано через 11 хвилин
    Вітаю всіх Наших щасливих Мамусь
    А я була в Інтерсоно на УЗД в Михайлишин Люби, знову сказали, що 100% гарний хлопчик!!!!!! Я дуже задоволена, перший раз хотілося співати після поліклініки, при тому я була з сестрою, доцьою (яка була просто невгамовна), і в кінці чоловік прибіг і йому персонально дещо повторили. Дали диск з записом і 3д фотку з губатеньким і носатиньким Максимчиком:p . Всім раджу і всіх цілую:shy:
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Оксана

    Оксана Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Давненько не була на форумі..Насамперед, вітаю Дану, Дрімку,Оленку і Гуцулянку! Усім новоспеченим мамусям- здорових і щасливих діточок!
    Щодо "гарячих" дебатів, то я думаю, що кожна ситуація індивідуальна:). Але грамотний лікар мусить враховувати побажання пацієнта...
     
  15. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Всім форумчанам доброї ночі
    В мене вже є доця :)
    Тоді як я питалася на форумі у середу чи "то воно", то таки було воно :) В 16 я ще питалася а в 19:45 вже тримала мое маленьке чудо.
    Сьогодні ось перший день в дома.
     
    • Подобається Подобається x 13
  16. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Щось швидко Ви родили. Стимулювали? Якби там не було - щастя і здоров'я Вам і Вашій донечці!:clapping:
     
  17. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Вітаю!!! Щастя, міцного здоров"я Вам і донечці!
    Переглянути вкладення 647
     
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Вітаю з донечкою!!!

    [​IMG]

    І чекаємо оповіді...
     
  19. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Klen! Вітаю вас з народженням донечки!
    Нехай росте доброю і здоровою дівчинкою на радість батькам!


    [​IMG]

    Не забувайте про форум, як буде час, пишіть, як пройшли пологи, як назвете донечку!
     
  20. Цукерочка

    Цукерочка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Klen вітаю Вас з народженням днечки. Здоров"я вам і побільше молочка. Удачі Вам, і незабудьте розказати про роди.
     
Статус теми:
Закрита.