Вітальна листівка для форумлянки

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем zetta, 22 Вересень 2012.

  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    мені все сподобалось) листівка, квіточки ми з доцею думали шо то справжні, ручна робота, привітання, ну і накінець дарувальниця має таке ж гарне ім"я як і моя доця Анастасія))
    дякую)
     
  2. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    А мої листівки, щось не надходять адресатам. І перевірити не можу, бо чеки десь всунула(( Розстроєна я...
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    а кому посилали? може ще прийдуть.
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Доходять. Я отримала від вас, і від зети. Тільки вам кажу, мої чуда так мені їх поклали на столі, з купою паперу, що воно пролежало кілька днів. А потім я вже відчинила і побачила листівки від Звізди, чудова така, з квіточками, від Насті - Nastylove, така неймовірно гарненька з квадратиків, і від zetta. Така оригінальна листівка з мішечком, а в ньому записочка з гарним віршем.

    Так, що до мене все дійшло. Дуже дякую!!!
     
  5. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Фуууххх, одна є))

    Вам)))
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    )) наперед вдячна, але як ми тут вже дослідили -до мене трохи довше йдуть листи ніж до американців...тому терпіння)
     
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    і друга)) дякую, отримала вже, більше не хвилюйтесь. я так зрозуміла там отой квілінг на листівці.. гарно так... нарешті я то все в руках потримала... по правді кажучи листівки від авторів робіт хіба від Насті та вашу в перше в живу бачила... а ну і ще доціні ... а до того лише купувані)
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    sofka08, дякую вам) за теплі слова привітання, за увагу, за частинку дорого мені міста)
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Дівчатка. Надіслала адреси. Якщо когось пропустила й не надіслала те, що просили, напишіть мені, будь ласка, то виправлюся.
     
  10. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    а я, а я маю листівку від Насті--Nastylove та Наталі--Fleshka. Така краса!!! Дівчата, дуже вам дякую)) Фото буде згодом.
     
  11. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Ой, і я до вас хочу!!! Приймаєте??? :girl_curtsey:
    Пішла писати ПП куратору!
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    і знову я хвалитись)) вчора ще одна листівка до мене пробралась через кучугури)) Дякую Virchyk (ніби правильно написала)!!!!
     
  13. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    На манєже всьо тє же))) я знову хвалитись))) вчора ще отримала листівку від Софії-sofka08!!! То так приємно читати такі гарні слова!! Дякую вам, дівчата!!
     
  14. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Повертаюся я сьогодні з закупів, і думаю тре заглянути у поштову скриньку, авойсь мені якась гарна вісточка прийшла...а потім собі думаю,комунальні платежі вже давно заплачені,,значить ніц більше не матимеш...:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
    а тут така гарна несподіванка....
    Дякую zetta за вітаннячко!
     
  15. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Сьогодні нарешті вперше цього заглянула у скриньку, а там новорічна листівочка від sofka08! Дяяяяякую Вам дуже, Софійко! :kiss: Так приємно :girl_tender:
     
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    ну звичайно.
     
  17. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    і у мене!так неочікувано і приємно!я рідко зазираю у скриньку, хіба, коли комунальні чекаю чи у форумні забавки бавлюсь, а тут лист!чудова відкриточка з янголятами і гарні побажання!
    дуже дякую, Софієчко!:give_rose:
     
  18. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Я теж повернулась до Львова і у себе знайшла лист з чудовою відкриточкою. Дякую, Софійка! Ти наша новорічна фея! Стільки приємних емоцій нам доставила!:kiss:
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Шановні форумлянки, хто зголосився на участь у грі будь ласка надішліть свої адреси хто цього ще не зробив... бо залишетесь без подарунку (листвіки) ).
     
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Я ото теж прийшла написати подяку Софійці за такі теплі вітання і файну-файну листівочку! Дякую!!! Це було досить несподівано і дуже-дуже приємно!