Вітальна листівка для форумлянки

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем zetta, 22 Вересень 2012.

  1. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Nastylove , дякую за чудову відкриточку і теплі слова вітання!
     
  2. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Щось останнім часом затихла темка(
    Це означає що ніхто нікого не вітає вже з ДН? Чи дівчатка не мають часу, виставити фото - похвалитись листівками.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Щось дійсно лише кілька осіб мені написали цього разу. Мабуть, через свята.
     
  4. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    :girl_cray: моя листівка мала уже давно дійти, але щось ніц не пише форумлянка про отримання:sad:
     
  5. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    І моя теж..:girl_sad:
     
  6. Soloo

    Soloo New Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    і я от все виглядаю - може признається, що отримала, але ніц не пише
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    а мені в ПП подякували за привітаня:)
     
  8. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Вибачте, виправляюсь... Дякую ще тут Марійці (Hеrmі), за чудову листівку, я одержала її ще 28 січня і Tеrеzkа за дуже красиву листівку, яка прийшла до мене 5 лютого. Щире спасибі. Доберусь до компа, виставлю фото. Зараз в селі, пишу з телефону. Ще раз вибачте забудьку.
     
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Яку я красу нині отримала, словами не передати. А скільки приємних емоцій, хвилююча мить відкриття конверту...
    Софка08 і Серце - дякую дівчата! За гарні слова, за піднятий настрій. Дуже тіщусь. Пи.си. Ви перші мене привітали. Листівочки виставлю пізніше
     
  10. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    І я отримала сьогодні аж 4 листівки від Nastylove, Sertce, terezka і sofka08. Я аж здивувалася і дуже зраділа, коли побачила стільки конвертів у скриньці:girl_dance: Дуже вам дякую, дівчата!:girl_smile:
     
  11. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    І я сьогодні отримала листівочку від Sertce. Танюш, дуже дякую. Листівка неймовірна, а слова...такі теплі і щирі)
    Мене ще завчасно так ніхто не вітав), але мені неймовірно приємно. Ще раз дякую!
    Сподіваюсь через пару днів буду зі своїм ноутом і виставлю фото.
     
  12. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Дівчата, вибачте мене, що зарано привітала вас, не знала, скільки днів потрібно, щоб листівку доставили. Коротше, боялась, щоб не запізно було...вибачте ще раз...
     
  13. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Да перестаньте, мені аж не зручно стало, що я таке написала. Не маю нічого проти привітання завчасно) Особливо такоооого!:girl_claping: День Народження тільки через тиждень, а настрій вже святковий. Я сама така ж переживатєльна), завжди люблю все раніше зробити)
     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Настю, прийшла твоя листівочка сьогодні. Так що не переживай, є. Така файнюча. Нині не покажу, бо при штучному освітлені губиться вся краса. А які там побажання, дякую дуже!
     
  15. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Отримала я сьогодні листівку від Танюши Shatenka. Така вона гарна, особлива. А слова які, побажання...мені дуже приємно!
    Це надзвичайно круто отримувати листівки з привітаннями)
    Зетта - молодчинка, гарна ідея)
    Я вже шукаю в кого наступного місяця ДН, хочеться вітати-вітати...
    Фото трохи згодом.
     
  16. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Забрала зранку з пошти листівочку від Vika. Вікуль вона дуже гарна) Ще такого плану листівок не робила і не отримувала, вона така вишукана...Дякую за листівку і за теплі побажання.
     
  17. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Отримала я сьогодні (саме в день ДН) листівочки від LuBimaya - дуже дякую, і як Ви знали, що я обожнюю Теддіків, маю колекцію листівок з ними), а яка вона гарна й мила, дякую за побажання. Ще прилетіла мені листівка від Ірусі - Хомки з купою доданочків - яка ж вона особлива...Потім похвалюсь у відповідній темці. Дякую дівчатка!:kiss:
     
  18. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Капець :sad: відправила листівку, а вчора вже нагадалася що з тою біганиною і хуртовиною забула наклеїти марку :sad::sad::sad:
     
  19. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Ірусь, прийшла твоя листівочка. Яке було в мене здивування коли сьогодні приносить чоловік конверт без зворотньої адреси, без марки:eek:...Але ж дійшла!:girl_claping:
    Дякую, Ірусь, за листівку, теплі слова, увагу. Перечитувала вже не один раз, так приємно)
     
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вітальна листівка для форумлянки

    Ви хоч відправили, а я з тією погодою на пошту вибратись не можу. Але я таки відправлю, і то нічо, що прийде через місяць після ДН, правда?