вітамін Д - давати чи ні?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем loreniya, 30 Березень 2010.

?

Аптечний вітамін Д

  1. йой! ми всі помрем без його купівлі

    7,7%
  2. та знаю, що трутка, але даватиму

    21,2%
  3. є інші, цікавші товари в аптеці. не купую

    71,2%
  1. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Вони б ше в чай всім приписували капати . Таке сонечко, для чого. І чого в 8 місяців воно має зарости? Чи я не так зрозуміла?
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Є ж позитивний досвід:
    Користайте! І побачите, як лікар нахвалюватиме позитивну дію лікування.
     
  3. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    якщо не буде змінюватсь розмір, то треба буде давати.
     
  4. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    ну до 8 місяців розмір тім'ячка мав би зменшитись. Щоправда, бувають випадки, коли тім'ячко трохи навіть збільшується при активному збільшенні об'єму головного мозку, але це нормальне явище.
    Норма для повного заростання - десь до 1,5 року, в окремих випадках - до 2х, а лобний шовчик заростає десь в 3, іноді до 5 років.
     
  5. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Нам теж приписали вітамін Д, даємо, але дуже не регулярно, якось про нього завжди забуваємо. Я навіть переживала, що ми такі до цього не уважні.
    АЛЕ! Я не знала про такі його побічні дії! Ужас! Я тепер проаналізувала відколи почалися коліки і запори в моїх діток, то так і виходить той час, коли почали давати той вітамін. Мабуть перестану давати його, думаю тієї дози достатньо буде, а якщо ні, то дамо вже в тому віці, коли період коліків пройде.
     
  6. irabil

    irabil Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Я, можливо, з жовтня даватиму
     
  7. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    цікаво за яками ознаками? от чого вам його приписали/виписали? були покази?
    даєте, бо приписали? думаєте сонця в серпні було мало?
    просто так?

     
  8. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    З ліками так не можна! Потрібно визначитись давати чи ні! Якщо даєте то давайте регулярно, якщо ні то взагалі все без проблем
     
  9. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    я питала чи є покази, лікарка сказала, що назначають його всім діткам, тільки взалежності від пори року, так як ми літні, то лише по 1 каплі на добу.

    Ви знаєте так. Взагалі на початку всі рекомендації лікарів ми виконували, хоча згодом вже бачимо що потрібно фільтрувати трохи :girl_in_dreams:
    Щодо літа і сонця, то ситуація така, що я з двома дітками не маю можливості бути на дворі в потрібній мірі.
     
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Моїй донечці майже 6 місяців. До цього часу вітамін Д не давала, а тепер вирішила давати, хоча б час від часу, по краплі, але коли спробувала, то появилась легенька висипка, потім декілька днів не давала і висипка зникла. Невже це могла бути реакція на препарат?
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    не можу цю тему читати в мене зразу нервовий приступ починається. була недавно програма Комаровського про вітамін Д - в неті точно десь є.

    так він дуже гарно сказав, що в дитини в наших широтах може бути недостача вітаміну Д природного, тільки коли в мами недостача мозгів ...

    це я його зацитувала, бо сама різкіше хотіла сказати.
    ну це аргумент, що тут скажеш
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    шкода дітей
    нє то прохання організму валити в нього аквадетриму ше і ше і ше
     
  13. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    та чому ж шкода, я ж їм шкідливого нічого не даю. Мені в дитинстві теж давали вітамін Д, і нічого поганого зі мною не сталося, не нашкодив.
    знаєте, хоча медицина далеко не досконала, але я все-таки їй довіряю більше аніж прочитаному в інтернеті. Адже, якщо (не дай Бог), щось стається з нами чи з дитиною, то в першу чергу ми біжимо до лікарів, а не лікуємося самі чи шукаємо порад в інеті (ну принаймні я).
     
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    угу...якщо так сліпо довіряти нашій медицині то далеко не заїдеш...хочете провірити на своїй дитині, чи краще лікаря змінити? "лікар прописав" і "бо моя дитина не літня" - далеко не показ для прийому штучних вітамінів...вислів - "одне лічим - друге калічим" чули?
     
  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Мені було достатньо прочитаної в неті інструкції з букетом побічних ефектів :8: І хоча ми мали всі покази до прийому цього чудо-препарату. В оленки з народження була трохи деформована грудна клітини (ввігнута в середину), в мого чоловіка те саме є. Але ж наші лікарі одразу сказали, що то всі ознаки рахіту. Виписали аквадетрим в кінських дозах. Ну ми ясно, що не давали. Гуляли побільше на сонечку, масажі я різні робила. Зараз аж такої проблеми не бачу. лікарці казала, що не даю і не збирають, то вона аж пінилась, ЯК ТО ТАК, Я ТАКА БЕЗВІДПОВІДАЛЬНА. Так, я така :girl_cool:
     
  16. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Представила себе эту персонифицированную Медицину, которой вы доверяете, больше чем интеренету :nea:
    А может мне кто-нибудь таки раскрыть тайну витамина Д - он же вроде копеечный, чего его так всем тулят?
     
  17. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    копієчка до копієчки... :d23:
     
  18. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Все равно, такой энтузиазм - просто как сектанты какие-то...
     
  19. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    звідки знаєте? хтось досліджував, що не сталося? а що корисного сталося? ми ж не живем в царстві вічної темряви, а вітамін Д - то сонце, мамине молоко і "несидіння в хаті"
    ой то точно, тонни кілометрів (далечінь) недосконалості
    і якщо
    то мені Вас шкода, бо тоді точно треба як Комаровський
    бо якщо
    не допоможе якраз
    Зрозумійте правильно, не треба дитину лєчіть просто так, коли вона здорова. В інтернеті теж не треба дитину лікувати, можна прочитати пару відгуків про те, де і до кого вартує звертатись і мати для себе уяву, де працює невеликий зовсім відсоток лікарів, яким вартує довіряти.
    Якщо Ви вже вірите педіатру, який новонаредженим серпневим дітям в нашому регіоні дає вітамін Д, то я собі можу уявити шо буде при банальному кашлі чи пчиху. Антибіотик широкого спектру дії? Ми ж не в радянському союзі, де в закритому типі суспільства діяла системна думка і нормою вважалось норма системи. Ми ж живемо в час, коли доступ до інформації є у всіх, читайте, робіть висновки, думайте, чи вам то треба... майте на увазі, що фармакологія, власне аптечний бізнес один з найпроцвітаючих в нашій державі;)
    Успіхів ІМХО

    ---------- Додано в 08:31 ---------- Попередній допис був написаний в 08:27 ----------

    з тієї ж причини, що і щеплення
    є план
    не виконаний план - взують
    взутим бути наші люди не люблять, реально не бачила і не чула жодного випадку, де за "недовиконання планів по щепленнях, вітамінах д тощо" звільнили б... тому не знаю, звідки у педіатрів відсутність людяності до мам, небажання надавати інформацію тощо.
     
  20. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Копієчка? в мене сусідка дивилась в аптеці то він 39 грн. як на мене то не зовсім копієчка!