вітамін Д - давати чи ні?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем loreniya, 30 Березень 2010.

?

Аптечний вітамін Д

  1. йой! ми всі помрем без його купівлі

    7,7%
  2. та знаю, що трутка, але даватиму

    21,2%
  3. є інші, цікавші товари в аптеці. не купую

    71,2%
  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    До речі, то таки інше потіння, бо зараз (і вже давно) в нас такого нема, а було - просто лежить, а подушка мокра, тільки торкнешся голови - і мокра.
     
  2. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Я теж мушу давати дитині віт.Д в осінньо-зимовий період, в нас таки ще є затримка в розвитку кульшових суглобів, і грудна клітка чуть розширилась,стала по типу рахітичної, хоча ні облисіння потилиці,ні потіння немає. Теж лікар говорила,що це не страшно,але з урахуванням нашої ситуації по 1кр. можна подавати певний час.
    А що тут пишуть по 3-4 кр. це взагалі багато,якщо 1 кр. містить 500 одиниць,то 4...цедуже багато, можна й передозувати, а коли забагато віт. Д,то я б сказала, ще гірше ніж недостача.
    --- дописи об"єднано, 24 Жовтень 2015 ---
    та воно то по ваших міркуваннях добре,але якраз стопа починає форумаватись і від перших разів багато залежить,краще в тапочках на підошві.
     
  3. Tanya_SUN

    Tanya_SUN Well-Known Member

    А в мене малу висипало від вітаміну Д, алергія(((
     
  4. Hruska

    Hruska Well-Known Member

     
  5. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    О, а я чула, що чим світліша шкіра, тим швидше виробояється вітамін Д. В ній менше меланіну, який ніби перешкоджає. (то Комаровський так казав;не знаю чи то правда).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    це перл. Виставляйте краще личко. В личка як мінімум площа поглинання більша.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Нам теж назначили цей вітамін. Хоча тімячко не велике, ми не пітніємо, але то, я так розумію, всім без винятку призначають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Переважно так і наначають всім підряд. Але нам навіть не натякали, можливо, що народилися майже влітку, і тімячко було невелике. Потрібно завжди дивитися по дитині, по її розвитку і потребах.
     
  9. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Дівчата, а як на рахунок вітаміну К2?
    Знаю що в Польщі всім малюкам призначають вітамін д і к2 разом, бо вітамін д без нього погано засвоюється. А нам назначили тільки вітамін Д.....
    Комусь призначали віт. К?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    нам наразі нічого не казала лікарка про віт.Д.
    Катрусі призначали-не давала
     
  11. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    Я першим двом дітям не давала, хоча педіатр виписувала, пеша липнева, а другий - квітневий
    Тепер навіть не знаю, що робити, малий народився 15вересня, сонця мало, хоча гуляємо багато
    Хто підкаже для вироблення вітаміну потрібне пряме сонячне проміння, чи достатньо світла дня і свіжого повітря.
    Так не хочеться давати, але боюся не нашкодити, як скажете?
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Ми теж його даємо ,нам призначили дозу в 5 капель, але в вважаю то перебор, даю лише 2 каплі..., а було б літо ,то певно і не давала ,призначили нам його, бо кісточки хрустять,хоча то у всіх хрустять на початку...
     
  13. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    нам казали кожний день по 1 каплі
    то у всіх напевно хрустять)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Я народжувала і жила з малюком перші 4 місяці в Польщі, то ми з народження і до 3 місяців вживали вітамін Д і К, а після 3 місяців тільки Д. Але це якщо дитина тільки на ГВ. Якщо дитина на штучному, то потрібно давати тільки Д, бо К міститься у кашках. Чомусь у нас взагалі вітамін К не дають...
     
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    Бо всі потрібні дитині вітаміни є в маминому молоці, тому важливе раннє прикладання до грудей, одразу після народження, раннє молоко - то супер-вітамінний коктейл
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    От і я так вважаю)))) тому не давала першим двом і все-таки вирішила, що і зараз нічого не даватиму) думаю усе закладено і продумано природою)
     
  17. Fast

    Fast Well-Known Member

    Воно, то так, але ж є і але...
    В нас не було раннього прикладання (бо кесарське), то що супер-пупер коктелю не отримала? І спершу взагалі на суміші була.

    Ага і коли вагітні на підпримці, і коли самі не народжують, і коли після є певні проблеми дуже на природу надіємось.
    Д даємо, бо є дисплазія кульшових
     
  18. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    Я ж не написала, що проти вітаміну Д у будь якому випадку?
    Це я вирішила для себе!
    Звичайно в кожній ситуації мама має вирішувати, що для її дитини краще
    Але нажаль наші лікарі навіть здоровим вагітним для перестраховки виписують ліки, і здоровим дітям те ж саме
    Наскільки, я знаю, вітамін Д виписують усім дітям без виключення, особливо в осінньо-зимовий період, тому вашу іронію не зрозуміла...звичайно природа закладає і передбачує, але якщо є якісь проблема має втручатися і допомагати людина.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Були у хірурга на огляді, лікар з великим стажем, за вітамін Д говорив що бажано давати в осінньо зимовий період по 1краплі в день, тривалість прийому 1 місяць, не довше бо може бути гіпервітамізон а це гірше ніж замало вітаміну. Наша фельдшерка приписала малій по 2кр.в день бо в неї велике тім"ячко.
    Ми ще не давали, і не дуже хочеться, ловимо сонечко.
     
  20. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    а потім? Осінньо-зимовий період, то явно більше 1 місяця. Я без іронії, ми даємо 1 краплю. Я вагалась чи давати, вирішила таки давати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1