вітамін Д - давати чи ні?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем loreniya, 30 Березень 2010.

?

Аптечний вітамін Д

  1. йой! ми всі помрем без його купівлі

    7,7%
  2. та знаю, що трутка, але даватиму

    21,2%
  3. є інші, цікавші товари в аптеці. не купую

    71,2%
  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    От я і питала в педіатра чи потрібен вітамін Д влітку. Вона відповіла: так. Хоч дитина здорова і імунітет теж мабуть добрий, бо ні разу навіть сопель не мала. Аргумент педіатра: для профілактики. Тобто я так розумію для перестраховки.
    А я думаю, що передозування природнього вітаміну скоріш за все неможливе. А медикаментозне? Це ж природній вітамін + ще каплі. В гарну погоду мала на вулиці мінімум 4 години, але не на прямому сонці. Тому я вирішила влітку не давати капель.
     
  2. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Вітамін Д попри те, що природній вітамін, може в людей засвоюватись тепер погано. Читала раніше статистику по Штатах, то десь третина людей його недоотримує, навіть якщо перебуває щодня навулиці по півгодини-годину. Тому, щоб знати, треба хоча б аналіз здати або не давати, опираючись на власну інтуїцію, як от я)
     
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Імунітет з соплями тут ні до чого. Вітамін д дають для профілактики рахіту. Наша педіатр вчора сказала давати тільки в пасмурні дні. Бо ж на сонці він виробляється в організмі.
    А ще сказала з 8 дня давати вітамін к. Колись такого не прописували. І, напевно, навіть не було. Сиджу думаю
     
  4. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Нам вітамін к пропонували вколоти в роддомі відразу після народження, мотивуючи тим, що "всім колять, але ви можете відмовитись". Оскільки прямих показів не було, порадившись зі знайомими медиками, відмовились.
    Цікавить думка знаючих людей - навіщо його колять всім підряд немовлятам?
     
  5. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Для профілактики кровотеч.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Я не давала взагалі ні влітку ні взимку.
     
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Так от власне що нам теж кололи. Старшому кололи то навіть не питали мене. Але в нього була кефалогематома. А меншому то питали, я погодилася.
    Його колять для попередження внутрішніх кровотеч, оскільки в діток до якогось там віку він не виробляється
    А взагалі його, як і вітамін д, дитинка отримує з молочком мами. Ну або вони входять до складу сумішей
     
  8. IrinaKert

    IrinaKert New Member

    до скількох років давати?
     
  9. Liravila

    Liravila New Member

    От мені цікаво, хоч комусь в медичній книжці дитини написали о цю рекомендацію вітаміну Д?
    Бо в нас все на словах. Були в різних сімейних (до своєї важко попасти, бо її часто нема), то одна літом казала пити по 2 каплі, посилаючись на те, що взагалі то п'ють по 4 каплі. Інша - по 1 каплі цілий рік. Наша - з вересня по травень - 2 каплі. Ще інша - по 1 каплі з вересня по травень.
    А от невропатолог сам згадав про вітамін Д і казав не давати, а гуляти на дворі по 10 годин в любу погоду.
     
  10. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Нам писали: і сімейна, і педіатр з "Веселки", і як з Орлика виписували.
     
  11. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    По 10 годин?

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  12. Fast

    Fast Well-Known Member

    І як це він уявляє? А ви уявляєте 10 годин на дворі?
     
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Liravila справді по 10 годин гуляти? Та то жити на дворі треба ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Liravila

    Liravila New Member

    Так, по 10 годин на день надворі. Короче, додому тільки їсти ))
    --- дописи об"єднано, 3 Листопад 2017 ---
    Ми літом максимум 8 годин були, а так то біля 6-4 годин.
    А похолодало, то і на півгодини важко вибратися. В візочку малий бути не хоче, вдягатися - кричить, а з мокрими оченятами надвір не підеш. От, як вдасться поставити малого в колиску, щоб не проснувся (що теж не дуже получається, в основному на ліжку засинає), то прогуляємо :sad:
     
  15. Liravila

    Liravila New Member

    Нам з Орлика теж казала по 1 каплі до року часу, а в Рекомендаціях написала КіД вітум (польский вітамін Д і К) по 1 каплі до 3 місяців. Це при тому, що дитині вкололи вітамін К (в роддомі відмовилися, а в лікарні не змогли поставити катетр, то вкололи) і сама ж казала, що після уколу "проблему на місяць знято".
    А ще, в цій ж лікарні хотіли колоти дитині но-шпу. Лікар нічого вдень не говорила, а ввечері прийшла медсестра з бумажкою, що "Ось. Лікар прописав".
    На питання "Для чого?" (лежали з жовтухою), що медсестра, що черговий лікар, що наша лікарка говорили "Щоб коліків не було, щоб спокійніші був...". А дитина і так спокійна і коліків не було. І ще перл від медсестри "в вас ж катетр, треба щось колоти, щоб не забився"
     
  16. phobika

    phobika Well-Known Member

     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Сказали нам приймати вітамін Д+К. Хтось таке приймає? Колись старшому починала давати вітамін Д ( він у мене теж з кінця вересня), але мав алергію (не знаю чи на вітамін), то я його відмінила. То малий таки мав сліди дефіциту цього вітаміну. За вітамін К взагалі ніхто не казав. Меншому малому не давала (він з березня), ніяких слідів відсутності в його житті цього вітаміну не помітила).
    І от думаю чи давати, чи ні). Схиляюсь більше до "давати", порадили саме оцей комплекс Д+К. Казали що з Польщі возять, у нас його в аптеках зараз нема. Хтось таке давав, купував (може порадите де придбати)? Дякую!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Мені теж казали давати, але лише вітамін Д, за вітамін К нічого не казали. Даю дитині Аквадетрим вітамін Д по крапельці на день, пише на упаковці, що виготовлено в Польщі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я
    Давала малому, він листопадовий. Брали з Польщі, давали десь місяць чи два.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Сорі.що не в тему. А які наслідки були у вашого малого?
     
    • Не подобається Не подобається x 1