вітамін Д - давати чи ні?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем loreniya, 30 Березень 2010.

?

Аптечний вітамін Д

  1. йой! ми всі помрем без його купівлі

    7,7%
  2. та знаю, що трутка, але даватиму

    21,2%
  3. є інші, цікавші товари в аптеці. не купую

    71,2%
  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А де купували?
    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2017 ---
    Мав животик як в жабки), ще досі такий дивний, хоч він і худий в мене. Ну і ноги в нас були дуже криві))), справжнє колесо). Почав рано ходити. Але зараз все рівно)
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Син грудневий, то давала місяця зо два до весни. Найменша травнева - то сонця багато було, не давала.
     
  3. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Сонце мене розчарувало (( Я кожен день гуляю по 2 години, а Д3 16,8. Переживаю за синочка. Певно таки буду давати з осені ((
     
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    колись була проти, тепер за.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Чому?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    скільки б ми не іли продуктів багатих вітаміном Д, все одно не наберемо достатньоі кількості біля 100 нг/ мл. Залишається сонце яке в нормальній концентраціі є лише в тропіках. Існують фактори які також заваджають виробленню вітаміну Д : вік, колір шкіри, вагітність, веганські дієти( часто), захворювання нирок і печінки, порушення флори кишківника, ГВ. Вітамін Д - це найбільше жироспалючий вітамін. Знаєте які дози його назначають при онко захворюваннях в відомих клініках ? до 300 000 одиниць прийому за один раз. Плюси: регулює роботу цілого ряду гормонів, знижує ризик онко, нормалізує роботу серця і судин, запобігає остеопорозу, бере участь у запобіганні діабету, профілактика інфекій, його брак веде до беспліддя, і синдрому полікістозу яйників. Я довго вивчала цю тему, слухала превентивних лікарів. Від себе скажу вітчизняні форми ні в якому разі приймати не буду, там багато баластних речовин і не достатня концентрація. В мене також розсмокталась киста на яйнику, - 10 кг, місячні які лили ні заливали мене по 6 днів всі роки стали 3 дні( спокійно і помірно) . До того ж вітамін Д чудово помагає засвоєнню інших вітамінів.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 2
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Чи є доведена ефективність цього вітаміну при онкозахворюванях? Маєте посилання на достовірні джерела? Також цікавить побічний ефект від такої кінської дози в людини, яка і так має ослаблений організм.
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну я не знаю. Мої діти ніколи не приймали. Старша має рівно норму, середня взагалі 23. Гуляємо звично, але середня дуже налягає на яйцях, м‘ясі, зелені. В неї взагалі аналізи ідеальні, бо я здавала перед школою багато чого. Старша їсть більше, але не їсть багато чого важливого. От з йодом має вже проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вніманіє вапрос: чому людство не вимерло до цього часу від дефіциту?

    Існує рівно протилежна думка, що штучний вітамін Д треба приймати лише тим хто за полярним колом живе. Хоча і там жили люди до винайдення штучного вітаміну Д, і живуть.
    Місячні припиняються в жінок в полярну ніч.

    Я не досліджувала докладно. Але вважаю, що у випадку неповного знання краще утриматися від вживання будь-чого штучного.
    --- дописи об"єднано, 29 Серпень 2019 ---
    @labisqwee колись про це щось писала. Пошукайте за ніком.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. zetta

    zetta Well-Known Member

    Тільки на одному ресурсі PUBMED 73000 досліджень всяких різних. Я не шукала саме по онкології, але думаю як би не було ефективно то не робили б цього.
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Це чудово якщо здавали саме на вітамін Д. До ре, той аналіз є двох видів, один з яких дуже розповсюджений і от він не такий точний. Є інший так отак другий дуже низький навіть якщо перший досить високий. Перепрошую за абру кадабру.
    --- дописи об"єднано, 29 Серпень 2019 ---
    Людство дуже живуче, навіть в умовах великих дефіцитах.
    --- дописи об"єднано, 29 Серпень 2019 ---
    Я нікого не закликаю, не агітую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Може дурне питання: а що таке ДЗ?
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Вітамін. За нормами Синево має бути 20. Я лише не розумію, для чого здавати такі аналізи такій малій дитині.
    --- дописи об"єднано, 29 Серпень 2019 ---
    Ну а на що ще можна здавати, якщо результат - кількість вітаміну Д?) Я вірю, що є аналізи всякі-різні. В ІГ часто пишуть, що от здавали всією сім‘єю і у всіх нестача, тому всі п‘ємо. От я здала дітям заодно з рештою аналізів, то в моїх нема нестачі. Я досить скептична щодо того, що в мільйонів населення на спільній території один і той самий елемент в організмі нижче норми. То може то норми якісь не ті? Може, не треба прирівнювати жителя Ефіопії до жителя Норвегії в плані потреби того елементу? Для мене особисто дивно, що кожній-кожній дитині з народження автоматично ставлять клеймо «мало вітаміну Д». То так, просто роздуми. Наприклад, ендокринолог не бачила великої необхідності прописувати моїй малій йод, але я, зваживши результати аналізу і стан своєї власної щитовидки, вирішила їй давати. Так само з віт Д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    А то здають за бажанням батьків? Бо нам нічого такого не казали, я взагалі вперше за такий аналіз чую
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та звичайно. Обов‘язковим є лише ЗАК, та й то - змусити ніхто не може.
     
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    Ну лікарі взагалі багато чого назначають просто перестраховуючись. Але чи кожна мама піде робити платно то все? Більшість просто задовольняються аналізами на паразитів з поліклініки. Але щоб їх знайти ох як треба постаратись.
     
  17. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Я минулого року здавала старшій дитині, 7 років. Результати були знижені. Вона у мене атопік, синтетичних вітамінів не п'ємо ніколи, реагує шкіра. Брала олійний, польський у капсулах.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А звідки вони беруть той вітамін Д - несинтетичний?

    До чого паразити до вітаміну Д?
     
  19. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Orman, я трішки не так виразилась. І олійний - синтетика. Але у такій формі у нас, власне, не було реакцій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Аж захотілося всім своїм здати, щоб подивитися на нашу "норму " влітку, і взимку, коли риба там, капсули з рибячим жиром і тп. Така тема, а її пропустила