вітамін Д - давати чи ні?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем loreniya, 30 Березень 2010.

?

Аптечний вітамін Д

  1. йой! ми всі помрем без його купівлі

    7,7%
  2. та знаю, що трутка, але даватиму

    21,2%
  3. є інші, цікавші товари в аптеці. не купую

    71,2%
  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Дайте собі спокій. На дворі весна, скоро сонечка буде аж забагато, так що і тімячко стане таке як треба і все буде добре. Вам тільки 5 місяців - часу маєте вагон і маленьку "тєлєжку".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    скажу чесно, я в принципі досить спокійна, просто мій муж син дитячого лікаря, і він будь-які мої непогодження з лікарями сприймає досить болісно. от я і ходжу часом по форуму, і клянчу різні посилання, коли вже зовсім не маю чим його переконати :connie_pull-pigtail
     
  3. Vialka

    Vialka New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Ми не давали, наша дільнича нам настирливо радила "по дві капельки 2 рази на день", хоча воно і не дивно...
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    а навіщо Вам не погоджуватися?
    погоджуйтеся!
    і робіть своє.

    наспівуючи:
    http://www.youtube.com/watch?v=f-a3EaJf3go
     
  5. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

     
  6. Barbara

    Barbara New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Я даю Аквадетрим по 1крапельці кожного дня. Буде більше сонечка перестану давати
     
  7. mindsight

    mindsight New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Пильно вичитала всю тему. Однозначно, виникає бажання припинити давати "Аквадетрим". Хоча на розлади та кольки не жаліємося (тук-тук-тук:).
    Але і не за власним бажанням почала давати - призначення перевіреного, здоровоглуздого педіатра. Жодного разу не мали халеп від її порад. В мене освіта не медична, а гуманітарна. І вважаю, що кожен займається тим, чому навчився. А за відповідями про незрозуміле звертається до відповідних фахівців.
     
  8. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Першому синочку давала місяців до трьох, бо лікар приписав. Я думала ну вітамін, що там такого, а потім якось так дочиталася. І просто жахнулася, які там побічні ефекти від передозування ціла купа. Я просто жахнулась:girl_impossible:. І після того рука якось не піднімалася все згадувала той список і думала, що то за вітамін такий термоядерний. Може я згущую фарби. Але більше не давала ні разу. Ну і нормально все з ним. З другою дитиною теж казали до року, щоб Аквадетрим давала. Я покивала головою, але дитині не даю.
     
    Останнє редагування: 13 Березень 2011
  9. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Мені з першим казали до року 3 банки випити.Зараз поки не чипають.
     
  10. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    І в нас так з народження тімячко майже було заросло. Та ми всетаки багато гуляємо на свіжому повітрі, що вітамін Д природнім шляхом отримувати. Точно не буду його давати додатково.
     
  11. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?


     
  12. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    і додам, найкраще до 11 год ранку,тоді сонечко найактивніше :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. volkovaj

    volkovaj New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    нам теж приписали вітамін Д давати, тут є декілька ньюнсів, на які я зважала, по перше тому лікарю, що призначив не дуже довіряю, по друге знаю, що вітаміни, які є в аптеці - синтетичні, тобто засвоюється організмом десь на 20-30%, а решта куди дівається??????? просто залишаються в організмі всі ті речовини, які є абсолютно некорисними, а по третє лікар якому я довіряю сказав, що вітамін Д для того, щоб хоть трошки засвоївся має бути в комплексі з іншими вітамінами, типу мультивітамін. Тому даю мультивітамін, в якоті якого впевнена на 100%, це і для імунітету плюс. На основі цього я і зробила для себе висновки! Але то є моя власна думка і позиція, а кожна мама сама вирішує, що є найкращим для її дитини.
     
  14. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    він не синтетичний?
     
  15. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Я признаю тільки один мультивітамін - фреші, узвар. Всі інші, як Ви і сказали,
    І то, сумніваюся, що так багато засвоюється...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    І нам призначили пити вітадмін Д, але я не даю. А для чого? Сонце на дворі, весна прийшла, думаю цього достатньо :) Гуляти-гуляти і ще раз гуляти і не тре жодних вітамінів :)
     
  17. volkovaj

    volkovaj New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    ні,не синтетичний, натуральний і купляється не в наших аптека, не українського виробництва:)

    ---------- Додано в 18:54 ---------- Попередній допис був написаний в 18:53 ----------

    фреші знаю, що маленьким діткам, ніби до 2 чи 3 років не можна
     
  18. festa

    festa New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    А я вже тиждень даю донечці Мультитабс. Лікар порадила давати вітамін Д, але у комплексі з іншими мікроелементами. 2 тижні тому у донечки стала сухою шкіра , а на великих пальчиках ніг з,явилися тріщини глибокі. Тепер все минуло.
     
  19. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Та, здається, тільки до року не можна. Ми почали пити десь з 11-12 місяців. Наполовину розведені з водою. Яблучний, яблучно-грушевий ( зі свого саду :) ), апельсиновий, мандариновий.
     
  20. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Нам також колись призначали вітамін Д, давала пару днів, а потім наша знайома лікарка сказала що непотрібно, і ми перестали давати!