вітамін Д - давати чи ні?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем loreniya, 30 Березень 2010.

?

Аптечний вітамін Д

  1. йой! ми всі помрем без його купівлі

    7,7%
  2. та знаю, що трутка, але даватиму

    21,2%
  3. є інші, цікавші товари в аптеці. не купую

    71,2%
  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    І в нас було те саме, на ніжках стала шкіра дуже сухою, але останній тиждень-два ми багато гуляли, та і погода нас порадувала сонечком - то за декілька днів-тиждень все саме зійшло. Тому краще більше гуляти і ефект буде той самий.
     
  2. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Скоріш за все організму не хватало вітаміну А.
     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Чому? Може вітаміну D? В нас не на ступнях, а н6а литочках.
     
  4. Romanivna

    Romanivna New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

     
  5. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Вітамін Д до сухої шкіри не має відношення. В мене, коли була суха шкіра (лущилася), то не хватало вітаміну А.
    Якщо шкіра просто "шорохувата", то це скоріш за все алергія.
     
  6. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    я своїй донечці давала в перші місяці вітамін Д, так як народились ми в листопаді, сонечка не було і ще й трошки недоношені( 35 неділь) ми цього потребували. Алергії на це не мали.
     
  7. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    дільничний педіатр щоразу при зустрічі видає перли: "Давайте вітамін Д, бо рахіт після року ніхто не відміняв" (дослівно):girl_haha: а я така-сяка мамася "забила":girl_haha: не давала, не даю і не збираюсь, я прихильник природніх вітамінів:d7:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Я була теж проти давання дитині вітаміну Д.
    На даний момент змінила думку. Вважаю, що зимою треба і дорослим і дітям. :)
    Бажано вибирати натуральний (Cholecalciferol).
     
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Спочатку я дуже чемно давала дитині по крапельці вітаміну Д щодня. А десь з місяців шести трохи "забила", пропускаю, забуваю, день дам, день-два забуду. Прогулянки на сонечку, ГВ, повноцінне харчування - ось головні фактори, які формують імунітет дитини. А як буде добрий імунітет, то й рахіт нам не страшний.
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    мені реально цікаво - чому? шо вплинуло?
     
  11. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    І ми не давали жодного разу. І тьфу-тьфу, здорові-здоровенькі ;)
    Як були в 6 міс (це було в лютому минулої зими) в педіатра ,вона глянула на тім*ячко і каже: "О. як швидко затягнулося, вже можете змешувати дози вітаміну Д". А ми і не давали :)
     
  12. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    А нам невропатолог не дозволив приймати цей вітамін, оскільки тім`ячко маленьке. Ото ж ми і не приймаємо.
     
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Я давала в осінньо-зимовий період, бо була підозра на рахіт. Але з лютого вже не даю, бо зробила аналіз сечі по Сулковичу і виявилось 3 плюса. Та й весна вже, сонця багато, нехай природним шляхом отримує.
     
  14. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Мої діти обоє народжені в кінці літа, початок осені отже, зимою їм було по 4-6 місяців.
    Сину 6,5 років тому вітамін Д давала, а от доні вирішила нічого не давати. Вона повністю на гв, зараз 7,5 місяців, гуляли на свіжому повітрі постіно, харчування моє нормальне, їм багато сирів, риби, мяса, овочі. Все було ок. Ніби ніяких ознак рахіту нема, ну пітніла трохи та й все. Та от минулої суботи в дитини починається незрозумілий крик на вдосі, ніби спазм голосових звязок. Спочатку я подумала, що то така фішка нова в неї. Неділю, понеділок вівторок покрикувла трохи (були у педіатра, вона сказала що хвилюватись не варто), а от в середу ці прояви були настільки сильні, що ми терміново направилисть в охмадит. Там огляд лора нічого не бачить, направляє в першу клінічну лікарню, там педіатр і лор також нічого не знаходять, знову направляють в охматдит в кардіоцентр, ехо показує що все добре але кардіолог запевняє нас що напевно є стороннє тіло і знову екстренно направляють в першу клнічну на огляд лора і пульмонолога. Вони знову нічого не знаходять. Вже збирались направляти на бронхоскопію, та перед цим нас оглянув ще невропатолог. Діагноз: весна, брак вітамінів, стрімке прорізування зубів, як наслідок брак кальцію на фоні як виявильсь невеличкого рахіту, що й дало таку реакцію у вигляді так званого "петушиного крику". Перше питання невропатолога було Чи давали ви вітамін Д?. Тепер лікуємося. Але нервів за цей час пішло стільки,що наступного разу я дуже подумаю чи варто не давати дитині вітамін Д?
     
  15. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Я давала вітамін Д до середини квітні і зараз вже не даю бо ми багато гуляємо на сонечку, але коли була на огляді і дільничої вона сказала продовжувати давати бо у неї обхват голови більший за обхват грудей і по її словах це може призвести до рахіту... може хтось знає чи це дійсно так? не те щоб я дуже до лікарів прислухалась, але я в дитинстві мала рахіт і не хотілося б щоб його мала моя доця.
     
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Мова про жирові відкладення аптекарів? То я б писав про "обхват пуза".
    http://www.youtube.com/watch?v=tXfmjUZeG-E

    Ви до невропатолога толкового підіть. То його питання буде не про вітамін "Д", а про вакцинацію.
     
    Останнє редагування: 14 Травень 2011
  17. Nezabydca

    Nezabydca Загублений

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Моєму синочку зараз 6 місяців вітамін Д даю з 3 місяців.
     
  18. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Моїй донечці приписали вітамін D бо в неї велике тім'ячко. Я вирішила не давати його дитині (все ж таки хімія) так як зараз на дворі сонечко і ми багато гуляємо.
     
  19. Maldiva

    Maldiva New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    давала Аквадетрим в зимовий період. з появою сонечка стараємось хапати природній вітамін D)
     
  20. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    І цікавить мене питання: скільки лікарів контролюють рівень кальцію в крові чи сечі дитини? Нам, коли вітамін Д призначали, ніяких аналізів і близько не робили. Тим більше доза встановлюється лікарями не індивідуально, а всім однаково, чи треба чи не треба.