Вітаміни і БАДи

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Mazerati, 20 Січень 2010.

  1. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Вітрум я купувала, коли другий раз вагітна була (першого разу взагалі ніяких вітамінів не пила), думала буду пити, бо зима, мало вітамінів. Та де там, навіть двох тижнів не протрималась, шось не хотілось мені їх зовсім. Ще купувала кальцій Вітрумівський, то також ту баньочку кілька місяців мучила, поки закінчила. Видно не моє...
     
  2. katerinkavg

    katerinkavg New Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Колись читала, що вітаміни потрібно пити ті, які виготовлені в ближчих до нас країнах. Тоді вони найбільше пристосовані до нашого організму. Наскільки пам"ятаю, то Вітрум -це американські вітаміни, тому нам не підходять. Краще пити європейські вітаміни. А Вітрум я теж пила, коли була вагітна. Гінеколог приписала. Результату ніякого не відчувала. Думаю, що гінекологи просто зацікавлені в їх просуванні.
     
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    :girl_impossible: навіть не можу то уявити
     
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    яким ж це чином? якась підозріла теза, і особисто на мою думку, безглузда і безпідставна.
    Їжа - я ще розумію( генетично пов"язаність із місцевими продуктами і т.д.), а от чим синтезовані вітаміни пов"язані з людьми територіально? хз..


    і трохи вже в тему: близько двох місяців приймаю риб"ячий жир в капсулах(1000mg). Краще висипаюся, гарно росте волосся і нігті ростуть як скажені.
     
  5. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    а який саме (якої фірми), якщо не секрет?
    Моя мама теж приймала(не знаю який), але припинила, бо почалась висипка. В неї було написано, що жир з печінки тріски. Може, вони якісь різні бувають? Я теж хочу купити, але спершу доп"ю курс вітамінів. Це я так цього року вирішила вітамінізуватися, хоча раніше такого ніколи не робила. Але дітиська все з мене висмоктали - бачу, що організм вже сам не справляється...
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    купувала на айхербі ось такий
    Хлопець порівнював ціни наших і цього - то цей виходить дешевше.
    Капсули великі, і на початку трохи незручно було ковтати, але звикла. З теплим чайком раз -і все.
    Кажуть хороший з печінки акули, але особливо це питання не досліджувала, та й дорожча банка була.
     
  7. Ромулька

    Ромулька New Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Дівчатка, може хтось знає де проводять у львові комп’ютерну діагностику по методу Фоля і призначають лікування саме NEWAYS
     
  8. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Цікаво, а що ви сподівались відчути? Я приймала вітаміни з мінералами під час вагтності і годування грудьми (не Вітрум), почувала себе нормально, а це якраз і є добре. Я добре виглядала, волосся і нігті були супер, зуби теж.
     
  9. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    грошей забагато маєте? ;)
     
  10. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Щось подібне наша сімейна лікарка казала. Прописувала нам Ундевити, Ревити горошки такі, і дуовіт. Вона щось таки знала)
     
  11. Ромулька

    Ромулька New Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Та ні, просто маю вже досвід їхнього лікування, з традиційної медицини мені приписують тільки гормони, а колись в них вилікувалась,і задоволена, нажаль втратила контакти :sad:
     
  12. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    сподіваюся, що це

    не є наслідком оцього

    проти цієї компанії було кілька судів за несанкціоноване розповсюдження ліків з вмістом гормонів без припису лікаря...
     
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    а мені приїхав мій дабур нарешті )
     
  14. Ромулька

    Ромулька New Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    100 %, томущо, мені призначали гормони ще до цих бадів
     
  15. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Мені раніше лікар призначав полівітаміни "Декамевіт".
    Казав, що по ціні - супер, а по якості не поступаються дорогим препаратам.
    Я купила, але пити все ніяк не почну - ще й прочитала, що їх призначають літнім людям.... розгубилась..
    На роботі хтось казав, що у вітамінах оболонка шкідлива, бо барвників містить багато. прийдеться змивати оболонку :)
     
  16. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    оболонку медикаментам дають не просто так, а для того, щоб вони дісталися нерозчиненими до "місця призначення".
    Саме тому пігулки в оболонці не мають насічки для поділу, і їх не можна приймати половину чи чверть, а потрібно шукати відповідне дозування.

    Не знаю, наскільки це принципово з вітамінами, однак все ж не ризикувала б.
     
  17. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    мені певно теж треба вітаміни або не знаю, що може допомогти.
    якийсь світ мені немилий став.. хандра якась. не хочеться ні одягтись гарно, ні на роботу ходити, ні в хаті їсти робити чи прибрати..
    апатія.
    я пила амвеївські вітаміни, то навіть якась дієтична добавка з віт.і мінералами. почувалась добре. пила 2 місяці. може повторити курс..
     
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Delfy, ви питали що таке дабур.
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Delfy, ви питали що таке дабур.
     
  20. NataLSD

    NataLSD New Member

    Чи можна десь у Львові придбати БАД "Ревидокс"?

    Дівчатка, чи приймав хтось БАД "Ревідокс"? Чула хороші відгуки про нього, буцімто омолоджує, розгладжує дрібні зморшки, зменшує темні кола під очима тай взагалі покращує колір обличчя. Хто знає, де можна придбати його?