Вітаміни і БАДи

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Mazerati, 20 Січень 2010.

  1. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Чи можна десь у Львові придбати БАД "Ревидокс"?

    Ой, ви тільки свисніть, і продавців того добра набіжить, аж спотикатимуться.


    Навіть краще ніж LSD?
     
  2. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Такі пігулки називаються драже. Правильно зазначено, що якщо насічки немає то це драже і ділити його не можна. На жаль, навіть не всі лікарі це знають. Драже розчиняється тільки в кишківнику, щоб шлунковий сік не нейтралізував діючу речовину, яка має всмоктатись тільки в кишківнику. Тому драже і капсули довбати ножем не треба. :)

    Щодо теми гілки, то слід зазначити, що в організмі все так влаштовано, що в кишківнику всмоктується не більше максимальної добової дози, тобто не більше, ніж потрібно, все інше видаляється кишківником і нирками (якщо речовина водорозчинна). Так як харчування зараз маємо повноцінне, то добову дозу вітамінів і мікроелементів отримуємо з їжею. Додаткові вітаміни і БАДи просто не всмоктуються і видаляються через кишківник і з сечою. Разом з грошима, що на них витрачені :)
     
  3. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Я не лікар і мабуть не вмію грамотно пояснити,
    але коли моя майже трирічна дитина випадково дістала коробочку з БАДами (типу дитячими вітамінами) - і з"їла щонайменше 30 штук на раз, тобто півбанки, я була в шоці і запанікувала.
    Але жодних наслідків, жодних абсолютно (навіть стілець не змінився) НЕ БУЛО!
    І нарешті я зрозуміла, що це порожні цукерочки і не більше.
    Краще пізно, ніж ніколи.
     
  4. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Але там все в міліграмах і мікрограмах. Міліграм то тисячна частина грама. Мікрограм то 100 тисячна частина грама. Ви це не побачите звиклим зором. Треба мікроскоп. То що ви хотіли побачити очима в стільці?

    Наприклад. Перший БАД, що попався мені в гуглі

    В состав 1 жевательной биологически активной добавки VISION Junior+ (БАД Вижион Юниор+) включены:

    Витамин С
    12,5 мг
    Витамин РР
    3,0 мг
    Витамин Е
    2,5 мг
    β-каротин
    0,750 мг
    Витамин В12
    0,5 мкг
    Витамин В6
    0,325 мг
    Витамин В2
    0,325 мг
    Витамин B1
    0,250 мг
    Витамин D3
    (содержание холекальциферола)
    0,25 мг
    25 ME
    Витамин В9
    0,050 мг
    Кальция гидрофосфат
    содержание кальция
    содержание фосфора
    22,0 мг
    5,0 мг
    4,0 мг
    Магния карбонат
    содержание магния
    4,3 мг
    1,0 мг
    Натрия трифосфат
    содержание фосфора
    4,0 мг
    1,0 мг
    Окись цинка
    содержание цинка
    0,54 мг
    0,375 мг
    Глюконат железа
    содержание железа
    0,246 мг
    0,03 мг
    Марганца карбонат
    содержание марганца
    0,23 мг
    0,1 мг
    Меди сульфат
    содержание меди
    0,23 мг
    50 мкг
    Натрия фторид
    содержание фтора
    97,0 мкг
    37,0 мкг
    Хрома оротат
    содержание хрома
    13,5 мкг
    1,0 мкг
    Натрия селенит
    содержание селена
    2,2 мкг
    1,0 мкг

    п.с. мг це 1000 частина, а мкг це 100 000 частина грама
     
  5. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Та можете з мене професійно сміятися скільки завгодно, але
    ні по поведінці дитини, ні по її стану здоров"я не було ніяких змін.
    А про стілець я мала на увазі, що чекала, наприклад, проносу, не знаю.
    Або алергічні реакції.

    Я сприймаю це так - передозування в будь-якому випадку не є добре.

    Дзвонила відразу лікарці - вона відразу засміялася і сказала, що нічого дитині не буде. Бо то нічого там нема такого. Навіщо ж їх тоді приймати? Спочатку радять, ще й дозування вираховують. а потім самі собі суперечать.

     
  6. Kaplan

    Kaplan New Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    до бад вiдношуся нормально, головне все приймати правельно. Хлорофiл вживала ефект добрий стала бадьорiша, менше втомлююся.Бади добре приймати пiсля зими коли э брак вiтамiнiв та поживних речовин, а до молодих фруктiв та овочiв ще далеко.
     
  7. Lubochka

    Lubochka New Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    я добре відношусь до бадів, адже ми дійсно не отримуємо з їжею потрібної нам добової норми того,чи іншого компоненту. З бадів пила омегу (більш знайому нам як рибячий жир) та Йодомарин, по сьогоднішній день приймаю, за йододефіцит це взагалі окрема тема.
     
  8. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    А чому ви чекали проносу? Візьмемо, для прикладу, вітамін С. Щоб отримати пронос, потрібно одномоментно прийняти хоча б 1 грам (це 1000мг). В звиклому БАДі для дорослих максимум 30мг. Якщо зїсти одразу 30 табл (900мг) проносу не буде.


    А це індивідуально. Хтось дає бурхливу алергію на маленьку дозу речовини, хтось - тільки на велику, а хтось навіть на кінську дозу алергії не дасть.
     
  9. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    То ви звідки взяли такі дані?
     
  10. karpus

    karpus New Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    БАД - це біологічно активні додатки до їжі. БАД не можуть лікувати і не лікують. Говорити про БАД як про лікарські речовини, все одно, що вважати за такі апельсини і лимони. Дефіцит вітаміну С викликає цингу. Але це не означає, що лимон може бути ліками проти цинги. БАД - ніщо інше, як продуктція, яка допомагає людині самостійно повернутись до здорового стану з допомогою поповнення запасів мікроелементів, вітамінів та амінокислот.

    ---------- Додано в 19:14 ---------- Попередній допис був написаний в 19:06 ----------
     
    Останнє редагування модератором: 8 Грудень 2012
  11. Lubochka

    Lubochka New Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    а то ви самі цього не розумієте...Щоб кожного дня нам отримувати потрібну добову норму вітамінів, мікроелементів, амінокислот.... це ж скільки за день потрібно з'їсти фруктів,овочів, продуктів...логічно,що потрібно допомагати організму, це особисто моя думка!

    повністю з вами згода!!!!
     
  12. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Повідомлю вам, що в звиклому шматочку чорного хліба є повна добова норма вітамінів, мікроелементів, амінокислот. А те що виписують з приводу БАДів і "Щоб кожного дня нам отримувати потрібну добову норму вітамінів, мікроелементів, амінокислот...." то звиклі міфи або свідома неправда.
     
  13. Lubochka

    Lubochka New Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    то ви звідки взяли такі дані?!
    не розумію чому ви намагаєтесь, змінити моє ставлення до бадів! мене все влаштовує..у мене своя думка з цього приводу та досвід..у вас своя...
     
  14. Galjastas

    Galjastas New Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Може хтось знає де зробити аналіз на вміст вітамінів точніше їх дефіцит і скільке таке коштує
     
  15. BlackSheep

    BlackSheep Active Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Років ще 20-30 тому ,або навіть 50 так і було.При сучасних методах вирощування рослин та обробки зерна-користі лишаеться мало.Справжній корисний хліб мае бути на заквасках з цільного церна грубого помолу.от і отримуем в споживання сильно рафіновані продукти без повного набору мікроелементів та вітамінів.
     
  16. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Останнім часом проводяться студії, де порівнюють вміст вітамінів в еко-овочах і фруктах і продуктів, які підсипали нітратами, то рівень вітамінів у них майже не відрізняється. І вже давно доведено, якщо людина харчується не виключно продуктами швидкого приготування, чіпсами і рафінованими крупами, а споживає овочі, фрукти, молочні продукти і зернові культури, то ніякої недостачі вітамінів в неї не спостерігається.Хіба в неї є якісь хвороби, які запобігають нормальній синтезації вітамінів.

    В Україні є такий вислів" Каші маслом не зіпсуєш", деколи здається, що це стосується усього. Ми привикли, що всього має бути багато, і вітамінів у тому числі.Але навіть у школі колись вчили, що є жиророзчинні вітаміни, це А,Д,Е,К, які мають здатність накопичуватися в організмі. А що забагато, не завжди добре. І це стосується навіть натуральних вітамінів, не говорячи про штучні.
    За штучні окрема бесіда.В Німеччині вже давно б´ють на сполох, про це пишуть журнали і говорять по телевізорі, що штучні вітаміни не тільки не засвоюються організмом, так , як натуральні, а можуть викликати хвороби. Проводилася студія , чи допомагають віт. А і Е курцям від раку легень. В групі, яка приймала віт. А , захвоювання на рак виявилося на 40 відсотків, віт. Е - 28 відсотків вищим.
    Раніше була така думка, що віт. Е захищає від вільних радикалів, виявилося, що навпаки, клітини ще більше руйнуються.

    Вітаміни- це джерело фінансових надходжень фармаконцернів, тому вони їх всіляко стараються рекламувати. Таблетки від голови чи від горла можна продати тільки тим, в кого ті голова чи горло болить, а вітаміни - всім, бо це так" корисно".І всі намагаються розказати, що зараз продукти мають так мало вітамінів.

    Нема чарівних таблеток, які випив, і все в порядку, і можна пити, палити, їсти всіляку " фігню".Природа створила нам продукти харчування, де всі вітаміни і мікроелементи чудово поєднані, а ми так хочемо їсти синтетику.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    А я п'ю зараз вітаміни фірми Арго Мультикомплекс, враховуючи що годую малого і вагітна, а ще зимовий період, то вважаю що вітаміни потрібно поповнювати додатково. Ясно що в продуктах є всі вітаміни, але не в парникових посипаних помідорах і зелені, і не в тих інших продуктах які продаються зараз на базарах і тим більше в супермаркетах. Ну і відро яблук також не зїсте при всьому бажанні , навіть у вигляді соку більше 3-4 штук не влізе.. Почуваюся бадьоро і активно, так що наразі продовжую приймати.
     
  18. BlackSheep

    BlackSheep Active Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    ну з цим абсолютно згідна,бо треба спочатку навести лад в свому житті,харчуванні ,звичках а потім збагачувати чи ні свое харчування добавками.І робити це бажано не методом самопризначенняба у нас так люблять займатись самолікуванням та самоназначанням будь-чого.
    От змінити звички -то важко ,легше випити таблеточку і далі майонез в три слоя,копченості(як признак достатку ) в неміряних кількостях,і так далі...Я не вчу як жити-то справа кожного,але боротись з кулінарними звичками та способом життя непосто....(
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Цікавить таке питання - чи купує хтось свіжовіддавлену лляну олію? Чула про неї багато корисного.
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    не знаю, яка то має бути свіжа, ну я купую таку давлену назимно( nazimno tlucona) , була свіжа , бо лиш позавчора роблена і я її взяла, але термін придатності до червня. Теж читала , що дуже корисна п'ю зранку столову ложку.