Вітаміни і БАДи

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Mazerati, 20 Січень 2010.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Це коли тобі відтиснуть на замовлення.
    А який об"єм Ви купуєте і на скільки її вистачає, ну і скільки коштує . І як Вам вона, смачна)))?
     
  2. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    я приймаю зранку квітковий пилок по 1 ч.л., і планую ще попити оливкової олії для очищення печінки. Але щось поки не можу наважитись взятись до тої олії...
     
  3. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    Купую завжди 250 мл, вистачає десь на місяць. Можна купувати і більше, тобто 0,5 л, але мені маленька пляшка зручніше в руці сидить.
    В Німеччині коштує 2-3 євро, а біо-олія- 5,50- 6 . На смак мені подобається, але мені і оливкова олія подобається, а соняшникову я не люблю. Мені особисто пахне трошки сіном і горіхами, має такий горіховий присмак.
    Почала тільки десь пів-року тому додавати до салатів, а смажу далі на оливковій.

    Олія з льону дуже корисна, бо має велику кількість омега-3- жирних кислот, вони сприяють підвищенню імунітету і перешкоджають розвитку ракових клітин, тільки за те її варто полюбити.
     
  4. Svitlandija

    Svitlandija New Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    а Йодомарин таки не є БАДом. Це є повноцінний лікарський засіб. що проходить усі етапи реєстрації та досліджень.
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вітаміни і БАДи

    не побачила питання. Я купила перший раз-0.7, була ще маленька баночка, але вирішила взяти таку. Вистарчає на довго, бо ще п'ю ту фляшку, коштує -0.7л 30 з чимось злотих, але то ми брали дорожчу в магазині всяких екопродуктів і таку з досить коротким терміном зберігання.
     
  6. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, бачила неодноразово в аптеках різні жіночі вітаміни, такі комплекси щоб і коси густі були, і нігті росли, і тд. Хтось таке приймає? Чи варта купляти таке бо ж досить коштовне те щастя, чи банальні рибячий жир і кальцій діє краще і дешевше?
     
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Комусь певні вітаміни допомагають, але часто о розкручені марки, які можуть і не дати ніякого ефекту (до індивідуально). Мені подобається Мерц, але не факт що вам підійде, пробувала колись Перфектіл, Супрадин, Дуовіт, Алфавіт, і ніякого ефекту, а від деяких ще й нудило. Недавно мала Допль герц "Для волосся нігтів", тот непогані. Зате точно діяв для нігтів, наприклад, "Медобіотин", інші окремі вітаміни (але з ними треба обережно, особливо з віт. А, Е, можливі побічні ефекти і є протипокази).
     
  8. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Лікарка прописала мені пити Лецитін і бурштинову кислоту. По описах в інтернеті, то прямо чудодійні препарати. Хтось пив таке і чи був результат? А ще цікавить чи можна лецитін(соєвий) пити чоловікам? Бо десь я вичитала, що він якось впливає на гормональний фон у чоловіків.
     
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чи приймав хтось вітаміни для покращення пам'яті? Які саме? Чи допомогли?
     
  10. roma roma

    roma roma Member

    Ми п"ємо з малим, нігті, волосся просто клас.
    сиродавлену олію льону варто вжити до місяця, тобто якщо сьогодні витиснули
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    для кос-нігтів-волосся потрібен біотин, причому у великій кількості. на Ай Хеобі є і компдексия. в окремо біотин-я брала дешевий близько 100 грн за 100табл і добре, також потрібен Желатин у капсулах. К нас просто не продають монокомпоненти.
     
  12. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Є такий препарат Волвіт, саме там є біотин. Хтось мені скаже, чи він допомагає. В мене жахливо випадає волосся з початку осені, звернулася до дерматолога, написала, що жирна себорея. Виписала мити шампунем Стіпрокс і якийсь страшенно дорогущий комплекс вітамінів (десь в в межах 550-650 грн). Шампунем мию вже 2 тижні, а от ті дорогі вітаміни не маю змоги купити, бо дорогі, та ще як не поможуть. В аптеці для волосся та шкіри голови запропонували Волвіт, п'ю 5 день, але поки від цих препаратів покращення нема. Є і супутні хвороби, перевіряю внутрішні органи, розумію, що, мабуть, десь там криється проблема.
    Але виникло питання, чи той Волвіт апріорі може щось допомогти? Написано його пити зранку до їжі, то ще й якесь трохи відчуття легкої гіркоти появилося днів 2 назад(приймаю ще Креон та Ентероспазміл 10 днів вже, але в обід) і поболювання зліва - чи то нирки, чи то підшлункова. Одним словом, щось з цих препаратів мені не йде, але не знаю який. До слова, обстежуюсь із проблемами з кишечником, поки діагнозу нема.
     
  13. Idillia

    Idillia миється в бані

    Волвіт слабкий препарат (він індійський), майже нічого не дає, набагато дієвіший оригінальний Медобіотин, але він і дорожчий.
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Шукаю вітамінки, можливо якийсь комплекс, бо зранку встаю розбита ніби і не лягала. Це мабуть початок зимової хандри.
    Хочу якісь вітаміни для покращення самопочуття, щоб сил додало...Порадьте може хтось таким страждає :)
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    сон з 10 вечора, склянка молока з медом на ніч, зранку вода з лимоном.
    ну а якщо хочеться таблеточки)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. gamma

    gamma Well-Known Member

    хороший комплекс вітамінів "від А до Цинку" або "Ресверазин". По ціні приблизно однакові.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Хто пив вітаміни компанії Вівасан,які враження і результати?П'ю їхню олію грейпфруту, хороший засіб для профілактики вірусних захворювань, є у них вітамінні комплекси,недешево тому цікавлять враження
     
  18. Ngel

    Ngel Member

    Я вже дуже давно принципово не вживаю жодних вітамінів. Читала, що вони погано засвоюються + організм стає лінивим і потім нормально не засвоює з їжі. До бадів і всяких "чудо-засобів" ставлюся скептично. Хіба можу запарювати трави. Колись бабуся купила собі "меддив" - ефекту 0. Стараюся нормально харчуватися. І регулярно вживаю мед. Вранці за півгодини до їжі чубата чайна ложка меду + кружечок лимона + ледь тепла вода. Після кількох місяців вживання покращився імунітет, значно менше застуд. Також почала пити лляну олію. від сонливості в свій час допомогла настоянка елеутерококу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Katee

    Katee Active Member

    В мене волосся лізе - просто кошмар. Хочу спробувати цю олію - багато чула хорошого про неї. А де ви її купуєте? Чи є в аптеці?
     
  20. olgastep

    olgastep New Member

    Я багато років підряд пила калькій з вітаміном Д - після видалення щитовидки.. А потім почитала, що це також не дуже добре - для сердця! Зараз нічого не приймаю - і чудово себе почуваю!)