Вітаміни і БАДи

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Mazerati, 20 Січень 2010.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Дівчата, чи пробували ви вітаміни фірми "Solgar"? То доволі популярний американський виробник. Ціни на них не малі, але от чи вартують вони тих гршей? Витамины Солгар Може хтось такі купував, то які саме ви брали і як результат ? В неті пишуть що їх капсули доволі великі, а по результатах різне, але виглядає що це одні з якісних вітамінів і добавок. Ще там у них є гілауронова кислота в капсулах, от навіть не знала щоїї і в капсули можна запхати :girl_smile:. А мене конкретніше цікавить їх капсули з Омега-3, і там ще є якась концентрована з риб"ячим жиром вроді така Omega-3 Fish Oil Concentrate, от цікаво чи таке хтось пробував.
     
  2. Katee

    Katee Active Member

    Мені розказували, що є такий аналіз волосся, на мікроелементи, здається. Він власне, і показує, яких вітамінів бракує. Знаю, що в Польщі роблять таке, а чи в нас є - не знаю.
     
  3. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Мені сподобались такі американські вітаміни у вигляді жувальних гумок:

    vitafusion | Walgreens

    Купила і приймаю класичні MultiVites Adults, але у цього виробника є безліч різних. Замовляла з США через посередника.
     
  4. Katee

    Katee Active Member

    Скажіть, будь ласка, чи хтось приймав вітаміни групи В, і чи не відчували Ви після цього якогось дискомфорту? Я приймаю В-комплекс від амвей і мені вони підходять - стан шкіри покращився, волосся та нігтів також, але недавно почалися проблеми зі шлунком - якась важкість. В аптеці мені сказали, що це вітамін В може такий ефект давати.
     
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Katee Я коли приймала вітаміни В (стоматолог виписала), то взагалі мене трохи "ковбасило". В аптеці сказали що від них таке буває. Так що то дуже індивідуально, я брала по пів дози навіть.
     
  6. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

  7. MisPolly

    MisPolly Active Member

    Дивно, я вже 2-й рік п'ю Б-комплекс - нігті і волосся просто супер, і дискомфорту жодного нема. Можливо, це залежить від фірми-виробника?
     
  8. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    В осінньо-зимовий сезон приймаю вітамін С. Також вітаміни комплекс. Приймаю регулярно АЕвіт та Манге В6. Іноді аюрведичні препарати.
    Цього року добралась до популярного сайту вітамінів, набрала собі багато різного, і Омега, і вітамін Д, і колаген. Наразі результату щоправда не відчуваю, але приймаю лише 3 день, тому ще рано)
     
  9. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Так, я вживаю Бади, додаткові вітаміни, наприклад Омегу, фолієву кислоту, Вітамін С. Замовляю різних фірм Бади, але найбільше у компанії 'Choice', NSP,Amway. Інколи якщо застуджуємося, п'ємо бади, щоб не пити антибіотики аптечі, все добре і менше хворіємо! :)
    --- дописи об"єднано, 9 Грудень 2016 ---

    Я десь роки 3 тому теж робила цей Аналіз. Багато чого дізналася про своє волосся. Класна штука!
    --- дописи об"єднано, 9 Грудень 2016 ---
    Я теж використовую ці бади, задоволена!
     
  10. Olena Korsyka

    Olena Korsyka www.time4shopping.com.ua

    Знаю що дуже корисно для шкіри рибячий жир. Продається в наших аптеках.
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Дівчата а Бади хтось дітям дає? Бо я пропоную антипаразитарний Бад спробувати, а мої домашні сумніваються...
     
  12. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Materynka який саме? вік дитини?
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Залежно який Бад
    Антипаразитні восновному з 3 років можна давати, бажано щоб про це було написано в інструкції

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    дитині 7 років, хотіли спробувати "чорний горіх"
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А хтось має досвід вживання Колостума?
     
  16. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Думаю, в такому віці можете спроувати, якщо дитина не схильна до алергій.

    Надіслано від мого SM-J110H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Lorrina

    Lorrina New Member

    Лікар приписав БАД епігалін (якийсь німецький) і вітамін Е при мастопатії. Сумніваюся дуже, не знаю чи купувати, і взагалі з цими бадами ніколи не мала справи. Може хтось чув про такий?