Витоки релігії та релігійних символів

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем yasna, 19 Лютий 2010.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів

    думаю, ЦЕ ворожінням ніхто не називає
     
  2. yasna

    yasna Well-Known Member

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів

    Orman
    А хіба суть від цього змінюється? Вплинутина зовнішнє явище силою своєї думки.
    Я думаю що різняться наміри. з якими людина намагається змінити навколишній світ, вони можуть бути хороші чи погані.
    До того ж не називають у вашому оточенні. А в моєму називають. Саме тому я і використала слово магія, бо навіть уявити не могла, що у людей з цим поняттям асоціюються лише негатив.
    Банальний аутотренінг теж можна назвати магією, бо це спроба вплинути на своє життя за допомогою позитивних словесних виразів.
    і пораду варити борщ з хорошими думками - теж.
    Невже використання евфемізму змінює суть?___
    _
    Дуже важко, коли купа людей замість серйозної розмови аргументів та доказів намагаються підловити. вкусити, висміяти.
    Я чомусь ще ні до кого не зверталася саркастично чи з метою наїзду.
    Хоча як професійному письменнику мені не важко змінити стиль своїх дописів.
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів

    прошу (без сарказму) подати глосарій понять які ви використовуєте, бо ви нас заплутала, а тепер ображаєтесь, що ми не так все розуміємо

    і ще, Ясна, ніхто не обіцяв, що буде легко :girl_wink:
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів

    рунвіра та рідновіри - то різні речі.
    рунвіра - це охристиянізоване язичество. Силенко просто придумав щось середнє. Рідновіри його недолюблюють. Такі мої висновки зі спілкування з ними на ЛФ.
     
  5. yasna

    yasna Well-Known Member

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів

    Субкультура рідновірів - то тема моєї наукової роботи.Як не крути, а доводиться розумітися, що й до чого.:girl_spruce_up:
    Крім того, там де я живу, це одна з небагатьох можливостей спілкуватися з національносвідомими людьми. україномовними родинами.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів

    Читали вчора Кротова й дуже сподобалися його думки щодо віри й вірувань. Якраз пасує до цієї теми:

    В наши дни, наверное, полезно напомить, что почитатели икон победили не только тех, кто иконы уничтожал, но и тех, кто делал из икон идолов. Например, соскабливали с икон кусочки краски и добавляли в чашу с Причастием. Выходит, слава Отцу, и Сыну, и кусочкам краски? Суеверное почитание икон так же отличается от здорового, как канализация от каналов, как верования от веры. Верования – они и без молитвы верования, они и у бессердечного, жестокого человека бывают. Вера – там, где молятся Тому, в Кого веруют, где молятся не только, чтобы выздороветь, а молятся и тогда, когда уже нет надежды на выздоровление, молятся просто потому, что нельзя не молиться Тому, Кто весь – невидимое, напряжённое поле любви.
     
  7. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів

    сюди чи не сюди...
    ну але точно в українську символіку...

    хтось знає, як правильно вішати підкову?
    і що несе в собі чи точніше що приносить булава в хаті?
     
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів



    Адріано, ти серйозно?
     
  9. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів

     
  10. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів

    не дивуйся, насправді вчора клієнти таки спитали.... бо вони капець як вірять в такі штуки, тому й непотрібну їм булаву купили, бо типу вона в хаті щастя приносить.... а свистунця дитині не взяли, бо гроші з хати підуть... от тому й питаю, я колись чула, що є різниця як її вішати, хоча в нас висить підківка рогами вниз і коник там... я ж в то всьо не вірю, ну але раз стикнулась з таким питанням на майбутнє треба вияснити, наші предки ж точно придавали тому значення....

    ну суто, щоб я могла наступним таким пояснити-розказати (то ж частина моєї роботи),, і ті обіцяли ще прийти)))

     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів

     
  12. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів

     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів

     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів

     
  15. renny

    renny New Member

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів

    Філософська тема...
    є дуже гарна цитата: Религия - не столько сумма идей, которыми вы обладаете, сколько сумма идей, которые обладают вами (Роберт Болтон).
    І вона,на мою думку правдива...Треба вірити в Бога,а не в релігію,бо релігія - це щось чуже,чужий погляд - насаджений (моя суб'єктивна думка)...Варто подивитися на війни і т.д. особливо Середньовіччя,так звані хрестові походи в ім'я Бога - скільки невинних жертв,вбивства жорстокість... і це все прикривалося іменем Бога - це неправильно,але на жаль це і є справжнє обличчя релігії...
    Можна написати ще дуже багато всього....Останнім часом, я натрапила на купу цікавезних статтей про Кам'яну Могилу, Велесову Книгу, про українську первинну релігію,і можу сказати одне - релігія це те що роз'єднює,бо повинна істувати в першу чергу ВІРА...
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів

    Із того всього, що ви написали, можна зробити один висновок: ви багато читали, але мало зрозуміли.
     
  17. renny

    renny New Member

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів

    це є моя особиста думка....взяти до прикладу інквізицію, чи спалення фіолософів,вчених...тобто якщо церква має свій погляд - це не означає, що він є правильним,до прикладу Ватикан офіційно визнав,що Земля кругла в 90-х роках...
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2011
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів

    Ну тоді інакше скажу: ви ще замало читали. І то однобічно. Тому у вашому попередньому дописі написана не правда, а півправди, а це вже царина лжепророків.
     
  19. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів

    Підковки, на скільки я знаю, то символ щастя
    Вішають рогами догори, так, ніби чаша, щоб щастя з неї не випадало.
     
  20. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: Витоки релігії та релігійних символів

    А я згідна. Людина народжується в сім'ї певної релігії і, не роздумуючи прямує з нею по життю. Не задумується, чому так, а не так, а чому стільки інших релігі є, а чи всі вони ведуть до Бога. Моя свекруха каже: "Так робили з діда-прадіда". Але це не є ВІРА. ІМХО.

    Думаю, на цьому форумі кожен має право висловити свою думку...