Вітрянка

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Уляна, 27 Квітень 2009.

  1. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вітрянка

    Відмордувались ми з тою вітрянкою :girl_impossible:
    В понеділок підемо в ліс прогуляємось, а то вдома вже дурка чіпає :girl_crazy:
    Шкрябався неслабо, на голові не давав навіть доторкнутись.
    Змащувала спиртовою настоянкою Календули, а потім вже БороПлюс
    Добре цей крем загоює, бо дуже вже розчухав собі ті прищики :girl_cray:
    Зеленкою мастили лише для ідентифікації нових прищів.
    Давала Кальцій в таблетках по 2-3 шт. в день, дуже помічний при різних проявах алергії
    Ну і багато пити, це обов"язково!
    В садочку, в нашій групі більше 15дітей хворі на цю "чухалку" :girl_impossible:
    Помічною є олійка Ялиці, добре, що мала її :)
     
    Останнє редагування: 12 Грудень 2014
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Вітрянка

    прищики при вітрянці не завжди чухаються. Я пам ятаю, як в дитинстві у мене вони жахливо чесалися і як я просила бабусю ну хоч якось почухати спинку. І здерті теж мала, які слід лишили.А малий мій мав купу купезну тих вітряночних висипів, і жоден не чесався. Антиалергічного не давала ні разу
     
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    А мене ті прищики якраз від Атоксілу зудити починали. Почала собі зеленкою мастити і зуд пройшов.

    ---------- Додано в 21:33 ---------- Попередній допис був написаний в 21:32 ----------

    А я не здирала, та все ж кілька слідів залишилось:sad:.

    ---------- Додано в 21:35 ---------- Попередній допис був написаний в 21:33 ----------

    І в моєі малоі так. Місця живого не було, а нічого не чесалось, тільки трохи температуру мала і все.
     
  4. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    У нас таки вітрянка. В суботу ввечері піднялась температура і з'явились 2 прищики.
    В неділю температура то падала, то піднімалась. Прищики аж на вечір ще з'явились пару. Сьогодні температури вже нема, але висипання більше. Протираю настоянкою календули. Чекаю, коли вітрянка дійде до мене і чоловіка, бо ми не хворіли
     
  5. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    І ще питання: а температуру обов'язково збивати чи тільки, коли вище 38,5?
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    То по дитині дивитись треба. Якщо активна, то можна не збивати, а якщо млява, видно, що дитині важко, то краще збити.
     
  7. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    По дитині взагалі не скажеш, що її щось турбує, хіба як не свербить висипка.
     
  8. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Вітрянка

    То просто капець..... малий перехворів вітрянкою і вроді тільки почало все вставати на свої місця... як от я захворіла в 30 років... та ще і на свята... Хто хворів в старшому віці, розкажіть як воно проходило?
     
  9. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Я хворіла вітрянкою у 18 років, то лікарка казала чим ти старше 15 років тим може гірше переноситься хвороба...
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Я хворіла в 28 років ще й вагітною! Але я настроїлась, що в мене мусить пройти легко, бо інакше просто не можна. Я дуже багато пила, щоб не допустити підняття температури і мені майже вдавалось. Одного вечора довелось парацетамол випити. Мастилась Атоксилом, потім ще зеленкою, вона прищики припалювала і менше зудило. Вважаю, що перенесла не важко. Подруга 27 років від мене заразилась, то лежала пляцком, їй дуже важко було. Сестра в 23 роки перехворіла, то того тижня взагалі не пам'ятає, під крапельницями лежала і їла гору таблеток і приймала купу уколів. В неї дуже важка форма була. То ж і в дорослому віці по різному проходить, тримайтесь, виздоровлюйте.
     
  11. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Чи може при вітрянці живіт боліти?
     
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Може, вітрянка не тільки ззовні прищами покриває, а й внутрішні органи теж. В мене взагалі все тіло боліло, ніби мене били. Ззовні чесалось, а зсередини боліло. А сестра казала, що вона взагалі всі внутрішні органи відчувала.
     
  13. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    А як часто треба прищі мазати мурашиним або календулою?
     
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка


    Я два-три рази на день мазала, коли зуділо найбільше, потім, коли на спад пішло, перестала взагалі мастити, хіба найбільші ще припікала, щоб гоїлись швидше.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Вітрянка

    це інфекція, відповідно, в тій чи іншій мірі іде інтоксикація організму. У когось може проявлятися і болями в животику. Багато пити ( не кислого, бо прищики і на слизовій гортані бувають тому щоб не подразнювало горло і не викликало кашель) і можна сорбенти давати
     
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    можна ще й бактерії. В мене в малого (2 роки йому тоді було) на лиці було дуже багато прищиків і гнійні (в інших дітей такого не було). То я вже думала антибіотик давати, а лікарка порадила бактерії (хоча в яякихось медичних статтях і порадах ні разу не читала про це). Я дала, і минулось без антибіотиків. Як пояснила лікарка, почалось краще травлення і та отрута вже перестала вилазити на зовні. ну, тобто, вона перестала з"являтись в середині, а відтак вилазити назовні
     
  17. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Вітрянка

    Дякую хто відповів! Сьогодні в нас з чоловіком 6- 7 день вітрянки. Температури нема 2 дні. Ті 4 дні було важко(( рада що пережила. Ми заразились від сина. Пили ацикловір в табл. і супрастин. Температуру більш ніж 38,5 збивали- бо важко переносили. Мазались зеленкою, календулою, горілкою (голову), в роті синькою ( водним розчином). Зеленка для великих прищів, як на мене, краще, бо добре підсушує. Деякі кірки на обличчі сььогодні вже відпали. Голова боліла мене, позавчора запаморочилась(( І лімфовузли збільшені завушні і потиличні, коли висипало то болючі були, зараз майже ні. Доречі через тті ранки дуууже боліло в мене горло (дест внизу аж під кадиком) і ще болить... і полоскала і пшикала і різні льодяники..... ото жах , бо реально 3 дні ковтала зі сльозами. Будемо тепер відмиватись і відновлюватись! Треба в дитячому віці хворіти однозначно! Ось так, може кому згодиться))
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    На обличчі пробуйте лимоном або спиртом відтиратись від зеленки, але обережно, не поздирайте прищів, бо залишаться ямки. Щодо відновлення, я б радила вітаміни попити або їсти багато фруктів. Я буквально мішок яблук з'їла, так мені тих вітамінів бракувало, чоловік на мене квадратними очима дивився. А я ходити не могла, теж в голові паморочилось. Добре ще йогурти і кефіри йшли. Виздоровлюйте:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Сьогодні в садочку в кінці дня повідомили що в групі вітрянка. Мала була вчора з цією дитиною в контакті. І не знаю що робити. Старша (12 років), також не хворіла. Відводити чи ні завтра в садок...
     
  20. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Щоб дитина ваша не мучилася потім коли буде доросла (якщо підхопить), краще нехай зараз перехворіє, легше діти переносять ту заразу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1