Вітрянка

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Уляна, 27 Квітень 2009.

  1. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Так, але старша ...
     
  2. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    12 років то ще нормальний вік, мені лікарка казала, що гірше переносять діти старше 14 років
     
  3. knatka

    knatka Member

    В мене малий пив з одного горнятка з хлопчиком, якого через 3 години опсипало- вітрянка, (ще 1 - го числа) і от чекаю чи захворіємо чи ні.... І не хочеться хворіти, але розумію, що краще перехворіти зараз коли ще маленький (2 роки 7 міс.).
    А діти після 14 років вже переносять вітрянку на рівні дорослих.....тому краще зараз, але це не факт що вона підчіпить від молодшої. Якщо має міцний імунітет - то може не заразитися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Коли була меншою, в садочковій групі всі перехворіли, в школі (в класі) майже всі. І так не на часі та вітрянка )). Просто роздуми на тему чи вже молодша підхватила, чи ні. Хоча й знаю практично всю теорію, але завжди якась надія, а може пронесе. ))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. knatka

    knatka Member

    я хочу щоб синуля перехворів коли ще маленький, " але надіюся, а може пронесе."
     
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    у мене дочка захворіла вітрянкою 24 грудня, легка форма, за 4 дні вже була здоровою. Хлопці тримались (я ж звикла, що як одне хворе, то інше вже наступного дня заражається). Ну дочка вже виздоровіла, а вони не хворі. Теж думала, що пронесе. Але 6 січня обидвоє синів захворіли. Причому в рази важче перенесли, за доцю. Там же інкубаційний період великий...
     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну то ще рік тому було. цієї зими у нас не вітрянка. круче. менінгіт....
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    вважається, що з 14-15 років вітрянка вже може протікати по дорослому типу. Справа у тому, що у дітей, починаючи з 7 річного віку і до 15-річного- змінюється лейкоцитарна формула крові. Їх організм вчиться реагувати на різних збудників- як дорослий. Повністю формування імунної системи по дорослому тпу завершується до 15-річного віку. Тому навіть та сама вітрянка може по різному переноситися до 7 років, у 7-14 років і після 15. До речі, в період 7-14 років вітрянка часто переноситься легше, ніж до 6-7 років. Так що "трошки старша дитина" і вітрянка- це не страшно.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо в групі в садку вже є вітрянка, то вона може тут циклювати довгенько. Тому не відвідини кілька днів -ситуацію не врятують. Через тривалий інкубаційний період ,діти в садку по колу можуть йти з перервами в 21 день. І тому ніколи не вгадаєш, коли піде наступний.
     
  10. нталька

    нталька Well-Known Member

    Прочитала я, що важче переносять вітрянку дорослі і грудні діти. Читаючи розповіді батьків, таки зробила висновок, що більшості діткам до 2 років вітрянка дається дуже важко - з температурою і сильним сипом. Ждю і боюсь.( Наразі перехворів старший. "Смішно", що в садочку купу разів була та вітрянка у групі, у сусідів на поверсі була, малий не заражався, хоча імунітет у нього не ахті, а на зимових канікулах не відомо де підчепив. Далася йому хвороба дуже важко, ще зараз розгрібаємо наслідки. Боліли і голова, і очі, і живіт. Висип зовні був середній, але рот, горло, ну і так розумію, шкт добре посипало. Ледве міг ковтати, боліло, пекло, сушило, приступи з животом. Страху наробив усім. ((
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Маєм вітрянку з вівторка. Малу обсипало усю, "бульки" великі і дуже сверблять,Т39 - короче тяжко. вчора почала скаржитись на те, що боляче ковтати. хтось щось давав для горла?якісь смоктальні таблетки чи щось таке?чи ніц не полегшить дискомфорт і тре почекати?
     
  12. нталька

    нталька Well-Known Member

    Постійно пили ромашку, мазали синькою (неприємні відчуття викликало) , полоскали содою і давла антигістамінне. На жаль, то все дуже трошки допомагало. Але інших варіантів не знала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    дивіться: лікування при вітрянці йде симптомаично. ТОбто лікуєте ті симптоми, які вона викликає у конкретному випадку. Яккщо є зуд- даєтеантигістамінне, немає зуду- не даєте. Якщо дитина перезбуджена ( вітрянка впливає і на нервову систему)- даєте валеріану в таблеточках , немає такого- не даєте. Є біль в горлі- лікуєте як при болю в горлі- антисептичні льодяники , які дають відчуття невеликого полегшання та полоскання, якщо є кашель ( а він може з явитися, коли прищики на гортані починають підсихати і подразнювати горло та трахею)- протикашльові ( не відхаркувальні). ТОбто виключно дивитися по симптоматиці, яка турбує, і її лікуєте

    п.с. багато пити, але не вживати кислих напоїв і соків, які подразнюють слизову
     
    • Корисно Корисно x 3
  14. kawwa

    kawwa Active Member

    І в нас була та зараза. Четверо людей в хаті хворіли одночасно: одне принесло зі школи, а через два тижні ще трое захворіли в один день. Перенесли всі по різному, але легкоіі форми не було ні в кого. Наш 11-літній школяр хворів класично, але без особливих ексцесів. 3-місячна малявка перенесла найлегше, хоч висипка була по всьому тілу і темп. була. А лікарі між іншим казали, що у неіі дуже малі шанси заразитись, бо вік такий і повністю ГВ і т.д. А от у дорлслих (23 і 38 років) вітрянка залишила яскраві спогади. Взагалі то я чекала гіршого, бо казали що в моему віці це жах. Самопочуття як при грипі, слабкість, темп., озноб, але без ломки. Нічого особливого. Найгірше в цій хворобі - свербіж. Він не знімаеться нічим. Був один день, здаеться 5-ий, коли я думала що від того свербежу втрачу свідомість, як від болю. Він йде зсередини як уколи тисячі голок, не дае ні сидіти ні лежати. Мастилися ми всім, що було вдома і що радили в аптеці, приймали анигістамінні. Це треба просто перечекати.
    Найважче перенесла хворобу 23-річна. У неіі були суцільні великі "нариви", які виглядали як гнійники, гарячка до 42 градуси трималась довго. А от шрами трішечки залишилсь тільки в дітей, у дорослих жодного знаку. Зробила висновок, що чим старший, не обов,язково тобі буде найгірше. Можливі варіанти.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Кілька днів назад прокинулась мала від того що свербить шось на спині, один прищик. Помазали перейшло. На другий день два прищика , теж вночі і теж свербіння . Сьогодні 4 і теж свербіння . Т нема , стан нормальний. Як зрозуміти чи то воно?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  16. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Якщо прищики спочатку червоні а потім стають водянисті то воно?
     
  17. kawwa

    kawwa Active Member

    Прищики при вітрянці особливі з водичкою всередині.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    при вітрянці прищики характерні- дуже швидко мають воянистий кінчик, який лопається за 2-3 доби і покривається кіркою . А ще- при вітрянці прищі обов язково є на голові ( обличчя, шия чи (і) волосиста частина. У кого одиничні, у кого багатао. Але характерною ознакою є їх поява в р-ні голови.
     
    • Корисно Корисно x 2
  19. Kucheriava

    Kucheriava Well-Known Member

    І в нас вітрянка.
    Меншу почало сипати в середу. Спочатку подумала, що це просто звичайні прищики але на наступний день вони почали з"являтись вже в голові. Сьогодні п"ятий день, обсипало досить сильно але не було ні тепмператури, ні змін в поведінці. І бачу, що свербить іі коли спить, вдень майже не чухається.
    А в старшого з"явились ті прищики на наступний день і піднялась температура до 38.3. Обсипало його суттєво менше, по всьому тілу 50-70 прищиків. Сьогодні вже нових не було.
     
  20. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Може бути воно. В нас перший-другий день були червоні плямки і не набирали. Ми б може і подумали на щось інше, але в садочку якраз гуляла вітрянка. Але далі вже вискакували і просто червоні плямки і червоні з пухирцями.