Вітрянка

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Уляна, 27 Квітень 2009.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відбули і ми вітрянку. загалом нормально і легко. єдине місяць майже карантину мене напрягав))
    Захворіла доця, прищів всюди багато, на личку майже не було. чухалась 1 ніч, температура 1 ніч. відбули. після Златиного виходу з карантину за 3 днів пішов на карантин Ярко) якщо я думала що що в Злати було багато прищів, то в нього було в 3 рази більше! а на лиці і в роті завал! температура 3 ночі, чухався 2 ночі.
    Ярка мастила зеленкою, хоча чоловік казав можна було просто катком по ньому пройтись, бо білого місця майже не було.
     
  2. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Нам лікарка казала мазати Фукорцином бо він має противірусну дію.
    В мене старший хворів, то був капєєєєц. Прищі були навіть на підошвах ніг. Температура пару днів. Але найгірше то те чухання було.
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    в моїх теж були)
     
  4. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    і наш бешкетник середній з вітрянкою, доцік на черзі :girl_in_dreams:
    ми нічим не мастимося зовсім,сьогодні третій день після першого висипу і вже всі прищики попідсихали. Приймаємо душ, потім зливаю на малого розчин соди. А на ніч, щоб не розчухував то все даю дитячий діазолін.
    Температури не мали.
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Я теж нічим не мащу. Сьогодні четвертий день. І то кошмар. Температура щоночі 39, вдень 38. Прищі вже всюди, і на стопах, і в очах, і на язику, і навіть в туалет сходити дискомфорт. Вночі - найгірше, чешеться і сон такий-сякий через гарячку. Найгірше то психологічний дискомфорт. Вона як бачить прищики то заводиться плачами, і мільйонстотридцять разів її заспокоюю, що це мине, що ще трошки, і що вона всерівно красива. Коли вже воно піде на спад. Втомились вже всі(

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  6. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    У нас молодша (6р), досить легко перенесла. Два дні під вечір так в межах 38* температура. При тому що перших два дні ходила в садок з прищиком на нозі. Нам не сказала, бо думала що то комар її вкусив. То нічого що січень був на дворі))). На другий день я почула від виховательки що в групі Вітряка. Ну думаю огляну малу ввечері. А ввечері вже було щось 38,1 - 38,2. Ну і почало трохи сипати.
    Зато Старша (14р), відмучилась по повній. П'ять днів 38-39. Сипало страшно. Навіть кусок брови відпав з прищиком ((((. То була трагедія)). Вже шукала де б наростити можна.
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    вночі діти ще погано сплять при вітрянці не лише через гарячку. А через збуджену нервову систему ( адже вірус Зостер поселяється власне у нервових клітинах теж і вражає нервову систему). То колись добра педіатр у такому випадку, якщо дитина дуже у сні кидається при вітрянці, радила давати дитині валеріану у таблеточках по віку. Не знаю, скільки для вас, але для 7 річної дитини 1 таблетку)
    --- дописи об"єднано, 23 Квітень 2017 ---
    5 днів в середньому висипає. Ще день потерпіти. Як не буде нових висипів- Т уже не підніматиметься. Але поки всі прищі не засохнуть і не відпадуть- зуд буде. Ну і ще слідкувати, щоб не приєднався кашель ( коли засихають прищі на внутрішніх слизових дихальних шляхів, вони відлущуються і оті міні-часточки можуть викликати подразнення горла та викликати кашель)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  8. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    @Fleshka Ви не пробували хоча б на ніч дати діазолін дитячий? Бо я першу ніч не дала,то кукала з малим пів ночі, бо він чухався/нервувався і плакав, аж поки не дала і він заснув. Ну і про валеріанку Сніжна теж добре сказала.
    Нас вже не сипе. У нас сьогодні 4-й день і всі прищики вже сухі. Тьху-тьху, якось воно швиденько у нас.
    Потім напишу, що в малявки буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Та в нас з тими ліками катастрофа. Даринка не сприймає ні порошки, ні таблетки, ні сиропи. Вчора вже так втомились ми всі що всеж, навітт знаючи що вона вирве, спробувала дати нурофен. Вернула все в секунді, і ще довго бекала потім. Протиалергічні пробувала з водою, вертає. До цього віку єдиний препарат який Даринка не вернула це були свічки парацетамолу, ну бож не орально, це було місяць тому, при сильному вірусі, але вони їй просто напросто не збили температуру, лиш попсували нерви і додали стресу, навіть укол димедролу і анальгіну, що лікар тоді зробив, подіяв чисто умовно, збив з 40,3 до 39,7 і лише на три години гарячку. Свічки анальдиму теж не брали. Тоді чотири дні перевалювало за 40.Чомусь з ліками в неї таке, тому я не дивуюсь, що вертає все, що ми пробуєм.
    Видно справді щей нервово перезбуджена, руки трусяться, коли кружечку тримає, сну нема, лиш дрімає. Завтра буде п'ятий день. Сьогодні все переноситься ще гірше, ніж вчора. Сподіваюсь це вже пік і ще трошки і видихнемо.

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Спазм судин+нервове. Дитина дуже емоційно сприймає стан погіршеного самопочуття. На нервах мала може вернути всі ліки, і нічо нормально не діє.
     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  11. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Це так. Вона в нас взагалі досить чутлива дівчинка, і до дрібниць дотошна. Родинка на тілі то вже повід для сліз. Тому ті прищі для неї не тільки дискомфорт, а щей естетично воно її в паніку заганяє.
    Зараз от знову температура 39,5, щей язик набряк від тих прищів, з рота випадає, слюна рікою. Муки продовжуються. Чергова спроба дати антигістамін провалилась. А завтра п'ятий день. Щось полегшенням не пахне(

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Співчуваю. В моєї не вітрянка, а хз шо. Додався гарячковий коньюктивіт і незрозуміла висипка. Вроді аденовірус.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Ой, дівчата... Відхворіли ми вітрянкою... Я досі не можу отямитись і прийти до себе.
    Малому вітрянка дала ускладнення.... енцефаліт.
    Богу дякувати маємо легку форму. Трохи його похитувало, але загалом стан нормальний.
    Відлежали ми 8 днів в лікарні, сьогодні відпустили лежати додому...
    Короче, ніколи б не подумала, що вітрянка може дати таке ускладння.
    А сьогодні вже в мене є перші висипання. Страх збирає.... Я ще досі лікую бронхіт (якраз останній день приймання антибіотика). Як з того вибратися не уявляю.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, я вже ніби питала... Але... чи буває так, що спершу температура кілька днів, а потім висип? Це у дорослого... В чоловіка від вчора 38,2., але висипу характерного немає, поки...
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    це не зовсім характерно для вітрянки. Скоірше може висип одиничний з явитися, а потім за кілька дінв- температура. І далі активні висипання супроводжуватися Т. Бо у вітрянки власне характерно, що коли припиняється висип і не долучається ускладнень- Т якраз при відсутності висипів уже падає. Мжливо , чоловіка банальна віруска. Але якщо він не хворів на ітрянку- оже потім приєднатися і вітрянка. Ну або то якась нетипова форма вітрянки
     
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Лікар казав, що 24-30 год від початку лихоманки не появиться висип, то значить то не вітрянка.
    Загалом можливо і є висипання, але в нього на шкірі багато родимок+волосатий дуже ))) то може просто не можу їх помітити.
    Малого почало сипати на 3 день. Бо цього часу на тілі було 3 ледь помітні елементи.
     
  17. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Чим можна замінити зеленку при вітрянці (дітям), щоб не були розмальовані?
     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Я взагалі нічим не мастила. Причому мала перенесла в досить важкій формі, а малий в дуже легкій. Ні одне ні друге дітьо я не розмальовувала.
    А взагалі тут дівчата писали, є така пудра польська, з мятою, вона полегшує зуд і легко змивається. Я купила для Даринки, але вона в мене така дитина, що її нічим мазати взагалі не можна, панікує, тому так і не скористалась тим толком. Була вся обсипана,живого місця не було на ній, а мастити так і не далась.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А чому проблема бути розмальованим? Воно ж за день два і сліду від зеленки нема. Я мазала, бо було зручно відмічати нові. Ну і лікарка так казала + той польський пудродерм від зуду непоганий, але треба дивитися щоб дитина десь на ручці то в очко не занесла, бо буде сильно пекти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    серйозно? В мене сусідка ще два тижні після хвороби малої відгризти зеленку не могла. Ну ніби вже і гуляти можна, але щей не підеш, бо вся розмальована. А потерти сильніше теж не можна, щоб не задіти підсохше.А в голові в волосяній частині пів року зелено було. Але в неї теж досить важкий перебіг був, і вона в зеленці була прямо вся-вся.
    Зеленки роль і справді лиш щоб відмічати нові висипи. Але для мене особисто то ніякої ролі не грало. Я по температурі орієнтувалась. Перестала Даринка горіти - зупинились нові висипання.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1