Вітрянка

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Уляна, 27 Квітень 2009.

  1. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Merry не часто, але бувають. З нами ще один хлопчик був теж з енцифалітом після вітрянки.
     
    Останнє редагування: 25 Грудень 2017
  2. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Старший перехворів вітрянкою. 17.12 з'явився перший прищик. Мав температуру під 40 два дні. Вчора побачила один в малої на голові (7 місяців). Температури нема. Нових прищиків сьогодні нема. То ще чекати висипу більшого?
     
  3. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    В нас висипка почалась 26.12 з двох прищиків на голові, під волоссям ввечері, а потім поступово на обличчі, животі, спині, руках, ногах наступні кілька днів. Температура трималася 5 днів 38.5-37.5, але дитина не була в'яла, бавилась. Не збивала. Досить легко протікає. Чекаю тепер коли меншого вчепиться...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Висипку обробляла ось таким засобом[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    можливо.інколи від першого прища і до активного класичного висипу може минути кілька днів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А можливо, що він буде і останнім. У мене сестра так мала я вся зелена, а вона з одним прищем над бровою.
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В мене пройшло 4 дні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Сьогодні зранку прокинулася з прищиками по тілу, ручках, ніжках(((. Ще не дуже рясно, температури теж поки немає
    Питання перше. Щеплення можна робити не раніше як через 21 день?
    Питання друге. Мали починати масажі і електрофарез за рекомендацією невропатолога. Теж перенести на 21 день чи можна робити, коли прищики відпадуть? І масаж і електрофарез плануємо вдома проводити.
    Сімейна каже, що в першому і в другому випадку не чекати 21 день.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Електрофорез не можна робити при температурі, масаж не варта, якщо волдирі свіжі, щоб не зачепити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Ми чекаємо 21 день.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    цікаво... Масажі узагалі протипоказані у загостреній фазі будь-якої хвороби. А щеплення- тим більше. Якщо це реально вітрянка, то вона відноситься до дитячих інфекцій, які виснажують імунну систему. І в радянські часи добрі педіатри після вітрянки щеплення не рекомендували узагалі до півроку :).
    --- дописи об"єднано, 7 Січень 2018 ---
    надлегкий перебіг вітрянки часто не дає можливості організму виробити антитіла в достатній кількості. От потім власне і з являються історії про те, що інфікувалися вдруге за життя.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Наш педіатр і зараз так каже, не спішити з щепленням ( ми гепатит не завершили колись за відсутністю нормальної вакцини, а зараз є, але казали чекати, та й я сама би не спішила)
     
  13. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    В нас вночі з'явилася температура. Отже, якщо перший прищик в середу ввечері, рясно почало сипати в ніч на суботу, а в ніч на понеділок температура. То температура від вітрянки може бути чи шукати супутні причини?
    --- дописи об"єднано, 8 Січень 2018 ---
    Інших явних причин для температури не бачу
     
  14. Magnolia

    Magnolia Active Member

    В мене запитання до тих, хто вже перехворів і має, на жаль, сліди від здертих прищиків.
    Чим рятуєте красу?
     
  15. Merry

    Merry Well-Known Member

    В мене на все життя залишилась ямка на обличчі((
    Так щоб конкретно замаскувати чимось то нічим не виходить
     
  16. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Дякую!
    В мене теж посеред лоба яма є, але я нею щось ніколи не переймалася. То в мене молодша перехворіла, і десь ненароком здерла теж посеред лоба і на переніссі, ще під очком незрозуміло що буде.
    Можливо, мазі якісь відразу втирати?
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В мене є на носі. Маскують мені веснянки в пору), а так, то нічим дуже. В мене вона така меньш помітна, мабуть, бо так ніхто не помічає, хіба, як показати. Мазі є але, чи воно того вартує?

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  18. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Думаю, що вартує, якщо та чи інша мазь не буде мати протипоказань для дитини.
     
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Температура від вітрянки є . Поки сипить , вона може бути
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    @Magnolia, контрактубекс помагає. Якщо глибоке, то з з 3-4 місяці тре регулярно мастити.
     
    • Корисно Корисно x 1