Вивчити німецьку самостійно

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Kotice, 12 Травень 2011.

  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    і далі по темі: mähnlich? ich sag was ist mähnlich! Karotte!
    В нього багато цікавого можна почути. а ще класне є відео ось це
    http://www.youtube.com/watch?v=M63oThQ1hIA
    там про росіян класно сказано)))
     
  2. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    Щиро дякую всім, xто відгукнувся і тут і в кармі. Перечитала тему всю, скористаюся вашими порадами. Правда, рівень в мене початковий. Я ще не знаю, за яким підручником буде викладатися німецька в 5 класі, бо це нововведення. 6 років я німецьку в очі не бачила, xоча в унівєрі навіть державний екзамен з неї здала на 5. Забула німецьку майже повністю.
     
  3. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    Чудово Вас розумію, як мала народилась, то я часу на німецьку не мала зовсім. Забувається швидко і набагато легше ніж вчиться:) Тепер оце буду братися за розум:)
    Музику собі скачайте, в тому стилі що Вам подобається, тексти знайдіть і співайте:)

    А взагалі, якщо бути цілеспрямованим, то можна дуже високого рівня досягти. Маю знайомого, котрий самостійно вивчив німецьку, навіть без допомоги репетитора. І показником його успіху особисто для мене було те, що він говорив досить добре(граматика дуже добре, а вимова - відмінно), в мене деякі одногрупниці на 3 курсі стаціонару в універі на фак-ті германістики гірше за нього говорили:) тому, немає нічого неможливого:)
     
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    скоріше за все це буде підручник Hallo Freunde!
    Що можна сказати про нього? Кріпіться... Книжка написана дуже кострубато, нецікаво, робити там нема чого, але наше міністерство освіти поки що не вигадала нічого мудрішого, аніж написати отаку пародію на підручник і пхати його у всі діри.
    Якщо ж це Ви будете по ній дітей вчити, то можете не переживати, граматики там майже нема, слів теж малувато. Будете вчити все разом з дітьми. Але чесно кажучи. користі з такої науки буде небагато.
     
  5. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    І питається, для чого тоді вводити ту німецьку? В мене в школі німецька була десь рік чи два, не пам"ятаю(5-6 клас). Вчилися по Басай. Так я б теж не сказала що це була якась толкова книжка. Я перед тим два рази по 1 місяцю(на літніх канікулах) була в Німеччині(мову спеціально не вчила). То для мене там в принципі не було невідомих слів:girl_wink:
     
  6. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    Підручник якийсь новий буде, вже друкують, це ж друга іноземна, перша в ниx англійська. Я лише 1годину її буду мати і лише один рік.
     
  7. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    Привіз мені брат граматику для початковиx класів, вчора щось троxи вчила...
     
  8. antoninakoshenja

    antoninakoshenja New Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    Я також почала вивчати німецьку самостійно. Не дуже легка мова для самовивчення. Я користуюсь самовчителем і додатково безкоштовними онлайн курсами. Їх дуже багато.
    Можу порадити ось ці:
    Deutsche Welle.Ось ці ще мені сподобались http://www.deutsch-lernen.com/, але вони для тих, хто знає англійську.
    Є ще можливість вивчати мову з онлайн репетиторами або на онлан курсах. Не потрібно виходити з дому, а можна за допомогою спеціальних сайтів і скайпу.Сама не пробувала, але знайомі давали позитивні відгуки. В мене обмаль коштів наразі, тому користуюсь безкоштовними засобами.

    Я ще особисто починала ходити на зустрічі LANGUAGE EXCHANGE CLUB - це безкоштовно. Збираються люди різних рівнів знання мови у Львові і спілкуються. Часто приходять носії мови. Проте, поки що від ідеї відмовилась. Бо мого рівня недостатньо для підтримання бесіди.

    Повідомляйте про свої успіхи і відкриття. Вивчати німецьку-мені важко дається. Тому щиро бажаю успіху і натхнення!
     
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    Як виникнуть якісь питання, звертайтесь, з радістю допоможу))
    Сама бачу що деякі моменти треба повторити, обіцяю взятись за розум, шукаю компанію))) Може комусь треба вчителя, то з радістю візьмуся за науку, заодно і собі освіжу пам*ять))
     
  10. antoninakoshenja

    antoninakoshenja New Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    Вчитель мені не завадить. Важко себе саму стимулювати до вивчення. Можемо скооперуватиьс по скайпу, чи що)Я зовсім зовсім ще зелений опчатківець) на рівні біст ду)
     
  11. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    вся справа у хороших матеріалах. Мені подобається підручник WIR. там є кілька рівнів складності, до кожного книжка та робочий зошит. дуже зручно і зрозуміло написано. Я своїм учням його постійно раджу. Книжку і робочий зошит можна спокійно скачати в мережі.
     
  12. karioka

    karioka Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    доброго дня! :) а я взагалі початківець з початківців:) -ще на рівні -"хоті ла б...."(точніше- "треба було б нарешті!":))
    приймете в кумпанію?
    але не по скайпу, а може реального репетитора просити?щоб міг додому прийти,бо мала дитина ще на ГВ...:girl_in_dreams:
     
  13. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    Ой дякую, насміялася!
     
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    гарний ресурс для вивчення німецької мови http://vorleser.net/
    там є аудіокниги різних жанрів, а для дітей цікаві історії і казки, а також кілька вправ на правопис та аудіювання.

    і ще для бажаючих вивчити мову можу порадити заняття з репетитором по скайпу . То дуже зручно і просто. А якщо маєте компаньйона, то можна організувати парні чи навіть групові заняття.
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member



    Пісня, котра дуже подобається.
    Якщо шукаєте пісні, то раджу підключити німецьку радіостанцію. Зараз куча програм для смартфонів/планшетів для трансляції он-лайн радіо. Дуже подобається Antenne Bàyern.

    Мені німецька дуже подобається! Чітка і логічна! І пісні нею гарно звучать :)
    Я самостійно, якщо можна так сказати, за місяць освоїла рівень виживання А1 і здала іспит на 94 бали. Єдине, що мала хорошого консультанта під рукою під час вивчення, який спокійно та вичерпно відповідав на всі мої запитання. Ще слухала курс Німецька за кермом (правда я з їхнім диктором сперечалась).
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2015 ---
    Ця пісня взагалі шикарно звучить


    Якщо відверто, то я присіла на австрійські-німецькі мюзикли
     
  16. Yevgesha

    Yevgesha She's like cold coffee in the morning

    А я от вивчала німецьку як другу мову в університеті, але за 2 роки багато чого забулось, бо не дуже часто її тепер використовую, але можу відверто і впевненно сказати, що німецька лише на перший погляд може здатись легкою, всі слова практично читаються легко, але граматика там набагато важча ніж у англійській мові. Але той хто прагне і докладає багато зусиль той дістається висот.

    Якось Григорій Сковорода казав: "Бери вершину і матимеш середину"

    Я би радила для початківця, брати простенькі підручники: Зав'ялова та Ільїна "Практичний курс німецької мови" та Кудіна "Німецька мова для початківців".

    Робити нахил на наочність та аудіювання, слухати пісні та дивитись відео, он є Deutsche Welle, або ж Jojo sucht das Gluck з першої серії дивитись, або ж Extra Deutsch.

    Нині є велика кількість матеріалів на youtube, був би лише час та бажання! :)

    Для перших кроків можна також спробувати Duolingvo, то дуже класний і поширенний курс :)

    А от вдосконалювати навики можна задопомогою переписки через Interpals PanPals чи майже живого спілкування через Chatroulette.

    Всім добра і натхнення! :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  17. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Для пошановувачів німецької мови з останнього, що запало в душу.

     
    • Баян Баян x 1
  18. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Пані Вчительки, поділіться пліз думками чи то пак,секретами - чого "всі" так тащяться від Parelellen? немає кращого варіанту для шкіл? бо остатньо багато-де майорить мені цей Паралелен - я погортала, то так собі, стрьомнінько.
     
  19. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Дівчата, може хтось з вас має Hallo, Freunde! СD до підручника німецької мови 6 (2). Поділіться, бууууудь лаааааска!...
     
  20. Terezochka

    Terezochka New Member

    Шукаю репетитора з Німецької.За адекватною ціною.Львів.