вивести пляму

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Diana, 3 Серпень 2009.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А як від полунички відпираєте свіжі плями, бо моя доця як їсть, то весь рушничок-нагруднічок замазаний. І перу зразу, але бачу, що таке синє ще залишається.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  2. Altera

    Altera зачарована птуха

    я змогла такі точкові плямки (ніби як від іржі - але звідки там їй взятися?:girl_in_dreams:) вивести лимонним соком і содою - капала сік на плямку, потім брала на ватну палочку соду і втирала в пляму. Помогло:)
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Дякую, попробу ще так зробити, але то не як від іржі, а трохи інші. А вдруг допоможе.
     
  4. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    На свіжі плями від соку ягід потрібно
    полити окропом - поки не зникнуть сліди.
    тоді вже той одяг можна загалом випрати
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Вичитала в інтернеті, і вже випробувала -
    потрібно зробити таку суміш :
    1 чайна ложка засобу для миття посуду + 4 столові ложки перекису водню + 2 столові ложки соди харчової
    (буде схоже на сметану).
    Нанести на пляму, добре потерти,
    тоді (можна ще нанести суміші і ) залишити так на кілька годин.
    Якщо пляма зникла, одяг вже можна прати,
    якщо не зовсім - повторити процедуру.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  6. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Погоджуюсь. Плями зникають на очах.
     
  7. lyubashka

    lyubashka Well-Known Member

    я свіжі ягідно-фруктові плями просто заливаю перекисом і залишаю на якийсь час, виводила і з білого і з кольорового - наразі не знайшла простішого і дієвішого методу
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Хтось може знає, чим вивести плями від харч.барвника і олії?
     
  9. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    після трьох повторів тої процедури ніц не зникло(((
     
  10. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    дивно.
    були плями жовті на дитячому одязі, не один раз пробувала відіпрати, і милом господарським, .....,
    потім довгий час той одяг відлежувався.
    а нещодавно випробувала цю суміш - то відіпралися, деякі не з першого разу, але таки відіпрались....
     
  11. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дівчата випрала вручну два білих бюстгалтерах, прала вже не вперше. Зявились якісь жовті плями якби щось полиняло, і то в обидвох в однакових місцях. Вже і мило від плям брала і ваніш, нічого не допомогло. Є ще якісь перевірені методи?
     
  12. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Я теж колись вичитала в неті. Давно користуюсь тим способом, наразі він мені кращий навіть від Ваніша. Вчора відіпрала жовті, застарілі плями з рожевих лосин, які вже і прались , і ванішом і господарським милом мазались, а цей засіб впорався, але я 3 рази натирала, залишала, терла, знов мазала, потім ще на ніч залишила і сьогодні дивлюсь - НЕМА !!! Дуже тішусь, бо лосіни шкода було))) Але я роблю трошки не так, 1ч.л. плину+1ч.л. соди+2-3ч.л.перекису
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  13. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Ооо дякую дуже. Буду пробувати бо шкода викинути, тв ще й тільки купила :sad:

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  14. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А я мала застарілі плями на білих речах, вроді від трави чи щось з їжі, то мала великі надії на амвеєвський спрей від плям. Купила, його так хвалять в неті
    [​IMG] Ну і що? Нічого явно він не дав, хоч я і терла, і наносила та довше тримала перед пранням. Може він дієвий на свіжих плямах? Але розказують що і "всі застарілі речі відпирає і вибілює". В когось такий є? Як враження, бо може я якось не так користуюсь?
     
  15. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    А хтось вже користувався милом Ваніш? Є ефект , бо треба з дитячих речей вивести жовті плямки.

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
  16. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Сіла в лляних шортах на лавку з живицею, йшла чуть не плакала, вже по дорозі попрощалася з шортами, але думаю спробую мило ваніш і О, чудо! Шорти чисті!

    Надіслано від мого V370, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Януся

    Януся Well-Known Member

    полиняли сині джинси на білу сумку із шкірзамінника ( ванішом терла, перекисю водню теж, не помагає. Чим ще можна спробувати вивести?
     
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А чим можна вивести пляму від чогось жирного (я їх прала, але на світлі видно слід)? Терла милом, посипала сіллю, і щось до кінця не вивелось.
     
  19. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    а якщо меламіновою губкою спробувати потерти?
     
  20. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    мені дуже подобається, особливо добре справляється на свіжих плямах, намилюю добре, залишаю на кілька хвилин і від плями і сліду не має :) Ще я оцінила наш український плямовивідник "Парус", кисневий. Вирішила усі дитячі речі від плям відчистити, так от, навіть від дуже застарілих плям сліду не має, а перед тим ваніш з ними не справився, я задоволена.
     
    • Корисно Корисно x 3
    • Подобається Подобається x 1