Вихвалялки (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А-а-а-а-а!!!!
    :yahoo:
    То я не кричу - я ПИЩУ!!!
    Це мій тиждень!!!
    Привіз чоловік мені подружку на кухню:
    [​IMG]
     
  2. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    І я пищу!!! Подружечка сьогодні народила гарнесенького хлопчика!!! казала, що приїхала в пологовий на плановий огляд о 10 ранку і лікар відразу відправив у родзал))) схваток практично не відчувала! родила легко та швидко - зранку ще хотіла на базар йти перед оглядом, а о 18-00 мамою стала !!! Ура! Вітаю!
     
  3. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  4. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Маємо весільне відео, варто було чекати майже 5 місяців...люблю Юліана Ткача:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  5. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Я вже так давно, як виявилось, не була на закупах "для душі" :girl_in_love: в суботу закупилась кількома баночками "косметичної необхідності" :girl_flirt:
    А в іншому магазині купила собі 3 (!!!) кофти і платтячко нарядне і тепле :girl_in_dreams: буду тепер красуня хіхі:girl_curtsey:
    Одну з кофт вчора вигуляла, і на моє величезне здивування, виявилась дійсно дуже теплою :girl_yes:
    :girl_dance: :girl_dance: :girl_dance:
     
  6. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Вчора відсвяткувала своє 30-річчя! Багато було в мене гостей і ще сьогодні було продовження на роботі з співробітниками! Багато квітів та подарунків! Настрій чудовий!!!
     
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Муж вчора купив зволожувач. Нарешті, бо в хаті сухість страшна. А раніше купити не додумалися :girl_bye2:
    На роботі дістала цукерки і хоч того свята не признаю, цукерки з'їм:girl_haha:
     
  8. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Доцік вже менше кашляє, нежитю та температури немає :dance2::dance2::dance2:
    Очка не блистять... одним словом: "віджили в дупці жили" :girl_crazy:
     
  9. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    а в нас з чоловіком, кожне 14 лютого, потрійне свято: День народження коханого, річниця, як ми знайомі(вже 10 років!!!), ну і день святого Валентина)))Дістала сьогодні в подаруночок пеньюар і коробку рафаело!!! так приємно)))а ввечері, збираємось погуляти удвох)))
     
  10. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Моя донечка вже досить непогано навчилась їздити на ковзанах!!! Ще в суботу я її майже весь час тримала за руку, а в неділю вже вона сама каталась і навіть навчилась розвертатись.
     
  11. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    хі хі... у мене суто господарські вихвалялки:
    купили вчора миючий пилосос, вже все повичищала, ще лишилось "попрати" меблі і килими)))) кльова машина, нічого не скажеш)))
    зробили вже малому ліжко нове на замовлення - уря, будемо пристосовуватись до нового етапу в житті)))
    я довольний слоник)))) ( чи то бегемотик)
     
  12. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  13. Відповідь: Вихвалялки (2)

    Моя вихвалялочка (подарунок на День Закоханих) - парфуми Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau.

    [​IMG]

    Які ж вони "мої"! :girl_in_love:
    Хтось дуже добре мене відчуває :girl_blush2:
     
  14. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Хвалюсь! Їхав чоловік з роботи додому, слухав радіо "Галичина". Поки стояв у пробці - додзвонився туди, бо розігрували 2 квитки на концерт якоїсь групи у Хм.Дім Роберта Домса - виграв 2 квитки. Тепер ми на 20-00 йдемо на вечерю туди - нам забронювали столик!! :girl_claping: Йду шукати в шафі щось гламурне :) А думали сидіти вдома... ЮХУУУ!!! :)
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2012
  15. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    квіткові вихвалялки від чоловіка:
    вчора (шем такого не виділа:girl_haha:)
    [​IMG]
    сьогодні ...запахло весною:girl_in_love:
    [​IMG]
     
  17. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Ось таку "валентинку" отримала щойно від мужа-тішуся як мала дитина:girl_claping: :girl_in_love:,найнесподіваніший і такий потрібний подаруночок про який тільки мріяти могла!:radist:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2012
  18. Carpe diem

    Carpe diem New Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    не можу не натішитись сама собою :girl_crazy:
    сама поставила пароль на свій віфі роутер!!!:girl_claping:
    дякую всезнаючому гуглу і батькам, що таку розумничку мене виростили :girl_curtsey:
     
  19. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    їздили ми вчора в скриню, виграли у конкурсі чайник електричний:girl_claping:, зустріли друзів(удвох не погуляли, але я не проти), поїхали на високий замок в ресторанчик, на наше здивування, нікого не було, тож ми з кумовьями посиділи гарненько, поспілкувалися і поїхали всі до своїх мацьоп:girl_in_love:гарно день пройшов
     
  20. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А мені коханий щойно привіз стрітенську посвячену свічечку. Бо я на роботі і зранку в цервку не пішла. А він, така розумничка, посвятив і собі, і мені.








    ************************
    Продовження Вихвалялок тут: http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=84217
     
    Останнє редагування модератором: 17 Лютий 2012
Статус теми:
Закрита.