Вихвалялки (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А моя клієнтка вчора отримала нашу роботу - костюм для донечки-"Весни":
    [​IMG]
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вихвалялки

    а мені позавчора купили нові чоботи. Тішусь як слон :)
     
  3. talja

    talja Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я сьогодні ось таку красоту зробила:girl_blush2:
    [​IMG]
    [​IMG]
    ще й смачненьку! :nyam2:
    Правда трохи не перестаралась з тією поляною з грибочками...:yahoo:
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вихвалялки

    То суперово!!! Буш тапер крутая :girl_tender:

    А я он нині влізла в сподні які вже рік не одягала. І сиджу собі в них і воно мене ніде не тисне і не перетискає. Маю надію вбрати в неділю до церкви замшеві високі чоботи. А то муж каже що він мені не вірить що я схудла. Так ніби він мене бачить і слідкує за моєю хвіґурою.:girl_devil:
     
  5. nataliachita

    nataliachita Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Сьогодні отримала від чоловіка несподіваний подарунок ( то вже на 8 березня), рада як слонь!!!! :girl_dance::girl_dance::girl_dance:
    [​IMG]
     
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А нам вчора нарештіііііііі привезли ліжко! Застелилам си нову постіль і спалисьмо як дітки
    А нині! Коханий купив мені ноутбук! Як я про нього мріяла. Тепер крута, сиджу си на дивані, а хочу на ліжку, а хочу - де хочу. І нарешті ми сплавимо один з наших компютерів на село. А то забагато вони місця займають.
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    У мене самі вихвалялки-приїхав чоловік :radist::radist: ,сьогодні і завтра маю вихідні , чоловік правильно зрозумів мій натяк в мейлі :) і тепер в мене є нові парфумки :girl_dance::girl_in_love:

    А ще привіз моє улюблене пиво-Paulaner
    (так-так,я пивоманка)
     
  8. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А в мене весна почалась з концерту Ёлки в Хмельницькому (1 березня). Досі не можу відійти від емоцій і вражень! Все було чудово, а вживу концерт в 100 разів крутіший, ніж ті, які я бачила в відеозаписах!!! В мене досі брак слів))) Тому міняю слова на фото:
     
  9. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Вихвалялки

     
  10. Neitiri

    Neitiri New Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Наш татко купив сьогодні доці такий "вєлік" до 8 березня! З моєї подачі: Білий, гламурний:connie_pull-pigtail
    [​IMG]
     
  11. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Я вже 2 подаруночки до 8 березня отримала:girl_claping:
    Минулого тижня мені чобітки порвалися і не було в чому ходити, то я отримала новенькі чобіточки, а сьогодні такий ролик з кофеїном(і ще чимось) від мішків і потемніння під очками і кремчик для сухої шкіри від Гарньєр, вже давно його хотіла купити, та все руці не доходили,то сьогодні вже вдруге тішусь:girl_in_love:
     
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а я сьогодні забрала посилку - замовляла Сашці курточку з американського магазину - така гарнюща! Сашка сказав, що тепер йому тре до тої куртки червоні штани :d23: ,а ще муж купив тортика, і я вже 1/3 сама з"їла..
     
  13. Logos

    Logos Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А нашаій сімейці нині 6 місяців, як скоро час біжить, а здається що то було вчора:yahoo:
     
  14. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А мені чоловік щось грандіозне готує. Каже буду вражена. Так чекаю:girl_dance:
     
  15. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  16. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я нині мала чудовий вечір з чоловіком, поїла я смачні суші (він їх ну ніяк не їсть), зайшли за шоколадом в майстерню, і просто по місту погуляли....Ех, як жаль, що такі вечорі рідко бувають
     
  17. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я сьогодні отримала довгоочікуваний Френч-прес, дуже давно його хотіла та все собі жаліла, але таки купила.

    [​IMG]
     
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Вихвалялки

     
  19. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Вихвалялки

    надзвичайно красиво!!!:girl_claping:
     
Статус теми:
Закрита.