Вихвалялки (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Я отримала сьогодні подаруночок, приурочений до 8 березня - класнючі чобітки nessi:girl_dance:
     
  2. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Вихвалялки

    Свекруха подарувала орбітрека :girl_claping: ( :girl_cool: мабуть з натяком на те що синочок за грубий і невістка за зиму втратила форму, але нічого... ) Буду спортсменкою :) Тепер нетреба ніякого тренажерного залу!
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вихвалялки

    В мене вже є в коридорі шафа-купе!!маю тепер де повішати одяг і поховати коробки!!
     
  4. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я сьогодні спекла аж 2 сирники, причому абсолютно різні (потратила півдня). Може, для когось це банально, але для мене це неабияка подія, так як печу я дуууже рідко.
     
  5. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вихвалялки

    Була сьогодні на Південному, купила два гольфа, плаття-туніку та пальто. Тішусь:girl_dance::girl_dance::girl_dance:
     
  6. manka

    manka Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А у мене з завтрашнього дня чоловік у відпустці. Поки тіііішуся.
     
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    [​IMG]
     
  8. Logos

    Logos Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А ми тільки що з КВК Галицька ліга, весело було:girl_haha:
     
  9. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Зготувала нинька от таку красу. Чоловік хвалить, а я тііііііішусь)
    [​IMG]
     
  10. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я собі прикупила білизну Вікторія Сікрет. Ціна, правда, вийшла більша, ніж я розраховувала, і троха "кусюча". Але, враховуючи те, що від народження доні і початку ГВ щось ніяк не могла підібрати те, що би мені повністю підходило, то тішуся, як мала дитина :).
     
  11. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я отримала сьогодні перший подарунок пахуче милко і коробку Рафаелло:nyam2:. Так несподівано і так приємно)):girl_tender:
     
  12. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Муж "добив" і купили акваріум, правда, менший, ніж він хотів, але, як на мене, для початку достатньо. Сьогодні докупили грунт і запустили, за тиждень почнем запускати туди якусь живність.
    Дівчата, а тут є акваріумістки?
     
  13. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Мені муж подарував орхідею феленопсис. Такий гарний фіолетовий цвіт має. А ще була сьогодні в перукарні: пофарбувалась, зробила манікюр - готова до свята! :d23:
     
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Вихвалялки

    єсс!:girl_wink:
     
  15. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Мій муж акваріуміст,доглядає за ним,воду міняє,риб годує,а я тільки любуюся:girl_wink:
     
  16. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    я маю акваріум:girl_smile:
     
  17. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А моя біло-рожева принцеса теж зробила мені подарунок. Випустила зверху трьох діток:girl_tender: Тепер чекаю поки підросте коріння і буду розмножувати...так що буде замість одної орхідеї чотири))))
     
  18. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    У нас в сумі літрів так 500 в хаті...:girl_blush2:
    Будуть якісь запитання - пишіть.
    А я так так тішуся як слонь, надибала на такий плагін для фотошопа, який автоматично вирізняє шкіру людини і дозволяє її дуже швидко і зручно коректувати!
     
  19. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Огогошеньки. Я спочатку не зовсім зрозуміла і подумала, що 1 на 500 л :)))
    То ви справжній ас!

     
  20. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а мені на роботі подарували дуже гарний жовтий тюльпанчик - приємно так!:girl_tender: люблю такі "ніжні" вихвалялки :girl_tender:
     
Статус теми:
Закрита.