Вихвалялки (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А ми святкували 8 березня вчора. Вирішили, що посвяткуємо раніше. В нас часто так не в саме свято, а раніше чи пізніше - коли є настрій та можливості. Готуємо всі страви разом. Ну от вчора я скупилася в магазині. Приходжу додому та заходжу на кухню, а там у вазі вже стоїть біла троянда і гарнюща листівка. А я й не очікувала. Тільки ахнула. Сьогодні робив бутерброди, чай прибирав на кухні - :kiss:сам захотів, з дітьми гуляє, а я відпочиваю... ще й виконує мої забаганки, але не це головне. Він мені і в будні намагається допомогти чи зробити приємність. А в цей день особливо...приємно.:girl_tender:
     
  2. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Вихвалялки

    .. В нас свято почалось...Зранку був святковий сніданок.. а потім шампанське з креветками.. Звісно буликвіти і подарунки ( в татка аж троє дівчаток)!!!
    Зараз на 14год йду з коліжанками в сауну, а потім повернусь до своїх продовжувати експлуатувати татка!! Свято триває!!!!!!!!!!!:girl_tender:
     
  3. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    В мене мега вихвалялка!!!!! Чоловік мені подарував ноутбук!!!!
    [​IMG]
    Я сама в шоці:khomyak::eek: Дуже хотіла, але не очікувала точно. Так приємно було!) А ще з самого ранку (ми ще спали) збігав за букетом запашних тюльпанів і коробклю рафелло. Я досі не можу прийти до тями:crazy:
    Ну і ще одна вихвалялка. Тато з самого ранку подарував букет підсніжників і комплект шкляного посуду, в якому я можу готувати (пекти, тушити...)свої маленькі кулінарні шедеври. Дуже радію)))
     
  4. SamKarter

    SamKarter New Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А мій чоловічок прибирає, я сиджу і наглядаю, так приємно =)
     
  5. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А ми всією сім'єю щойно прилетіли з Мюнхена. Вихідні були - краса!!!
     
  6. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Вихвалялки

    Здається, чоловіки в нас однаково думають - мені так само дістались нетбук, Рафаелло і тюльпани. :girl_haha: Теж зовсім не очікувала, просила не витрачатись і подарувати якусь дрібничку, ось тобі і дрібничка...
    В мене такий

    [​IMG]
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вихвалялки

    а в мене нові рукавички! Ну як я раніше не додумалась пошукати гарні рукавички в Антошці :)
     
  8. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  9. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Вихвалялки

    От похвалюсь... Прийшла з сауни.. (гарно попарились..Чоловік за той час катався з дітками на санках) попліткували.. Відпочила..(поспала з Малечею...:girl_blum:)А потім вечеряли.Кохусик постарався на славу.. Стейки з лосося + квартопелька запечена з часноковим соусом+ салатик з салати з тонно,перепилиними яйцями і оливковою олією... СМАКОТА:girl_tender:!!!!!!!!!!!!!!!!!день таки вдався!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:girl_wink:
     
  10. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А мої хлопці сьогодні мені зробили сюрприз :) Зранку ні один не проснувся, щоб мене привіти коли я йшла на роботу, а ввечері несподівано прийшли до мене на роботу :) З букетом квітів та платтячком :)) Чоловік сьогодні сам пішов в магазин і вибирав для мене плаття :haha: Домовився з продавцем, що якщо мені не сподобається, прийдупоміняю. Потім завели мене в кафешку, гарненько посиділи і поїхали додому :) Зараз менший спить, а старший в емоціях від перегляду футболу :)
    Ще в мене вихвалялка - я підстриглась і помалювалась.
    Ну і ще одна вихвалялка - Діма наш спить вже в окремій кімнаті, зробив чоловік йому ліжко, він тепер в нас дорослий і спить сам.
    все ніби похвалилася :)
     
  11. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А мені чоловік на 8 березня приніс квіти і каву в ліжко:) А решта подарунків пізніше вибирали разом коли пішли гуляти по магазинах.:)
     
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а мені чоловік подарував сертифікат в перукарню )))
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Вихвалялки

    А мене чолвік зранку привітав рожевою квіточкою в рожевому вазонку:girl_claping:, а потім завіз в кінгкросс на закупи в магазин "F4", де я накінець надибала собі класні лижні рукавиці.
     
  14. sunset

    sunset Active Member

    Відповідь: Вихвалялки

    і в мене вихвалялка до свята)))у тата з мамою свій романтік був в честь річниці!!!:girl_tender:
    а коханий приготував піцу( сам:girl_yes:), я йому трошки з тістом допомогла, а так все-все саменький робив)))) відсвяткували в сауні з друзями, дуже якось по сімейному)))
    і подарував орхідейку в вазоні, давно хотіла таку бузкову)))(популярна цього року квіточка)))
    а ще набір для вишивальниць-початківців і домашній костюм))) а ввечері йдемо з сестричкою продовжувати святкувати!
     
  15. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А мені наречений подарив великий букет тюльпанів, абажаю їх:girl_tender:
    і гімнастичний м'яч. ото тепер пригати буду:girl_haha: А свекруха (майбутня) кульчики з перлинкою. я колись при ній говорила що такі хочу, а вона запамятала. Маю файну свекруху:girl_wink:
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки

    виспалась:radist:
    снідаю і милуюсь подарованими квітами:girl_tender:
    помпезні від чоловіка (відчула ніби в мене ювілей:girl_haha:) і такі ніжні, як завжди, від татка:girl_in_love:
    і ще в мене кльова вихвалялка-нова сумка wittchen:girl_dance: тішууусь, вона така моя ,люблю, коли річ відразу стає рідною:girl_tender:
     
  17. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Приїхала до мене довгоочикуванна бандеролька, не стільки довго скільки очикуванна
     
  18. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Вихвалялки

    похвалюсь своїми тюльпанчиками, які сьогодні всі розпустились...

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2011
  19. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    вчора були на шоу Валентина Юдашкiна - гарно так, помпезне шоу, зiрки эстради, демонстрацiя вечiрнiх суконь. ) дуже дуже гарно ... эмоцiй купа але змучилась теж.
     
Статус теми:
Закрита.