Вихвалялки (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. manka

    manka Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Риба, яку фарширував мій коханий чоловік (мушу ним похвалитися), а я допомагала.
    [​IMG]
     
  2. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Ми сьогодні подали заяву в РАЦС :kiss3:
     
  3. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Тепер він мій:girl_in_love:
    Ви б мене бачили, як я тішусь....Ггггг....:connie_pull-pigtail:yahoo::preved::dance2:
    [​IMG]
     
  4. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  5. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Вихвалялки

    Маленька вихвалялочка, яка коштувала мені трошки біганини- здала в соцзабез документи на допомогу дітям до 3 років- на Іринку і Володю вийшла по доходах більша сума, не знаю, скільки, але вже не мінімум, а ще ми купили Іринці гарненькі черевички весняні біля нас на секонді в оцінених товарах, майже нові
     
  6. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Маленька вихвалялочка але я нею тішуся, як слоняка. :)
    Моя Катруська "шпить без задніх ніг" вже довший час і я нарешті все поробила і МАЮ ХВИЛЬКУ ПОБУТИ НА ДП:girl_dance:
     
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    а в мене сьогодні 4 роки, як я на посиденьках :girl_crazy:
     
  8. Neitiri

    Neitiri New Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А я з сьогоднішнього дня повністю відповідаю своєму "нелюдському" ніку - маю нові неземні очі кольору sapphire! Новий весняний look:connie_pull-pigtail
     
  9. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    після тривалої тяганини з перерізаними інтернет-кабелями (десь я про це писала), в нас є інтернет! Уря! Уря! Уря! нарешті я маю можливість з вами поспілкуватися!
     
  10. status quo

    status quo New Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    ААААААААА, ремонт двух комнат подходит к концу!!!!!!!!( думала не доживу)))))))
    ( хотя,как известно,ремонт невозможно закончить, только временно приостановить))))):girl_sad:
     
  11. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Прийшов мій набір мінеральної косметики :girl_dance:

    [​IMG]

    Тепер набратися терпіння, щоб всидіти на роботі до вечора. Так вже хочеться все попробувати! :girl_cool:
     
  12. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    [​IMG]

    В мене досить специфічна вихвалялка: я похвалюсь своїм братиком,який дуже класно танцює, і його партнерка пошила нове плаття, яке їй так пасує:) і взагалі, я така рада, що він досі танцює, бо сама , на жаль, вже ні ...
     
  13. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  14. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  15. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Виглядають шикарно.
     
  16. gnoma

    gnoma Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  17. PurpleShoe

    PurpleShoe New Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Я сьогодні подала заяву на відпустку =)
    Я дуже люблю свою роботу, але вже не була у відпустці рік.
    І вже не дочекаюся, коли зможу гуляти - насолоджуватися весною, відчути і помітити її :girl_in_dreams:спокійно пити каву з журнальчиком, а не вкидати в себе сніданок :girl_crazy:, майструвати собі цілий день якісь штучки, читати книжки з Маською на колінах, ... і це все при денному світлі.
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А у нас в жовтні буде ще один дворідний братик чи сестричка!!! УРА!!!! Аж настрій піднявся!!!
     
  19. robik

    robik Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    :girl_dance:
    Ага! Але хлопець - КРАСЕНЬ! Ну чому мої хлопці не хотіли ходити на танці?????:girl_cray:
     
  20. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А ми нашій кралі купили весняні черевички
    [​IMG]
    І ще в мене така вихвалянка ми з чоловіком робили пироги вперше(бо я все говорила що не вмію), а оце подумала і вирішила спробувати!!!!))))))), а моя краля їх рахувала!Правда трохи не дуже гарної форми, зате зробили!
    [​IMG]
     
Статус теми:
Закрита.