Вихвалялки (3)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Marcipanka, 15 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Відповідь: Вихвалялки (3)

    А мені на роботі дуже несподівано дали премію :girl_claping:
    Але оскільки я такої відзнаки зовсім-зовсім не сподівалась, то спочатку кілька хвилин переконувала директора, що може не треба.. і що то щось забагато.. :girl_crazy:
    Ото дурне. Сиджу зараз ржу з себе.
     
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

     
  3. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    І нам (представницям прекрасної статі) дали премію до 8 березня на роботі, не велику, але приємно. Я не відмовлялася:girl_cool:, і вже навіть встигла витратити.
    А в мене просто кльовезний настрій, весна на календарі, весна в серці і дуже сподіваюся, що скоро настане весна і на вулиці. Маю одну мрію, яку збираюся втілити в вересні, тому зараз активно працюю над її здійсненням.
    А ще завтра нарешті іду на масаж, а то моя спинка від сидячої роботи поболює. На наступний тиждень ще запишуся на фарбування і взагалі буду щаслива. :girl_in_love:
     
  4. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Наш манясик ходить!!! Декілька крочків міг зробити вже давніше, але то було більше по інерції.
    Таке незвичне і бентежне відчуття, коли він відпускає руку, проте не падає, а йде собі далі саменький... :)
     
  5. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Я на роботі отримала 13 зарплату, правда вже більше половини немає.
     
  6. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    зайшла сьогодні в книгарню і купила собі абабагаламагівське ви дання творів Кафки. рада, як слонь. ше й ціна дуже нормальна (45грн)
     
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    сьогодні у моїх дідуся і бабусі 60-та річниця одруження, діамантове бесілля :)
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    І я нині маю одну таку вихвалялочку.
    Купив мені чоловік сумку. Правда малисмо ми йти накануні 8-го березня разом вибирати, а він взяв і купив сам, ще й хотів в хаті сховати до 8-го, а я з таким наїздом: "шо ти там ховаєш?!" відкрила всю таємницю.:girl_blush2:
    Ну, взагалі то сумка геть не така яку я хотіла. Казала що хочу велику, бо не люблю з кульочками ходити, ну чоловік трошки не так зрозумів і купив вже таку, що в ню ящик пива влізе як добре попхати:girl_crazy:, але мені всерівно приємно і то дуже. А я ще з часом собі докуплю таку як треба.)) Що там в нас?:scratch_one-s_head: Ааа, день матері попереду. Во!
     
  9. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Приїхали недавно з ювелірного ярмарку, купила собі таке гарне, аккуратненьке колечко з метеликом, а мамі дуже гарний срібний ланцюжок. То в нас такі подарунки до майбутніх ДН. Сподіваюсь, що це не все...:girl_crazy:
     
  10. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    В нас сьогодні особливий день :) рівно рік тому я лежала, дивилася, як світить перше весняне сонечко і капає з даху, як збоку на столику чоловік порається з таким собі малесеньким червоним жабенятком, і думала, коли ж воно прийде, оте славнозвісне материнське почуття і чи зникне той пекучий біль і втома... воно прийшло:)
    Я щаслива мама здорового, спритного, кмітливого і хитрющого синочка і щаслива дружина його турботливого татуся:)
     
  11. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Вчора Myzuk мені подарувала ось таку красу:girl_dance::
    [​IMG]
    Дякую, Мартусе! :girl_claping:
     
  12. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    прийшли нарешті мої 7 книжок:girl_dance: УРА!!!
    на найближчі два місяці є робота))
     
  13. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Ходжу на курси фотокурси до Віталія Грабара!:girl_in_love: Мегацікаво, захопливо і весело! Уже було чотири заняття. Завтра йдемо на пленер, будемо ходити купкою і фотографувати природу і народ в центрі! Тішусь..:rolleyes:
     
  14. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

     
  15. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Нарешті мої муки закінчилися, маю нову пральну машинку:preved::preved: Були в багатьох супермаркетах техніки, очі розбігаються:dntknw:. Вибрали LG з безшумним режимом, вже стартувала перша партія прання (так тихо...). Хочеться вірити, що послужить довго!!!
     
  16. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Цілий день сьогодні хотіла написати і ніяк не виходило... Нам 5 міс.... Був насичений місяць і багато чого навчились! :)
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    моє 8 березня вже розпочалось :girl_dance:

    купив чоловік фотоаппарат, такий невеличкий і приємний
    [​IMG]
    задоволена як слон )))
    Треба було щось компактне щоб в кармані вміщалось і давало можливість завжди його мати під руками або запєчатлєть дітей, старий фотік дуже важкий і великий для таких цілей.
    А в цьому невеличкому фотоапараті заховано щось надзвичайне, бо навіть на самих стандартних настройках він видає фотки в рази кращі ніж наш старенький фотік, з також ніби непоганою оптикою, функціями і можливостями.

    А ще під шумок люмінарковський наборчик
    [​IMG]
    бо щось завжди графінчик треба було, та й стакани Юлька об підлогу бьє періодично, а все ніяк не доходили руки купити.

    Завтра моя маман обіцяла прийти побути з Юлькою стільки скільки треба, а треба буде довго :girl_crazy:
    А головне з чоловіком домовились що ніяких свекрів, ніяких гостей, ніяких інших справ крім сімейних, так що день обіцяє бути насичений і цікавий :girl_in_love:
     
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Я відкрила купальний сезон!!! Помочила ноги сьогодні в океані :)
     
  19. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Враховуючи те, що кухня, кулінарія і все, що з нею повязане - НЕ моя стихія абсолютно, то страви, які виходять, хай навіть це звичайні рошалички просто х корицею - для мене МЕГАДОСЯГНЕННЯ, а ще й особливо, якщо Коханому смакують дуже - це найбільша похвала!

    [​IMG]
     
  20. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Уррряяя!!! Перше місце з другою партнеркою!!!!! Тішимось!:girl_dance::girl_claping: І ще дуже радіємо за одного з наших тренерів за його досягнення у цих змаганнях!:girl_claping:
     
Статус теми:
Закрита.