Вихвалялки (3)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Marcipanka, 15 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. kyharochka

    kyharochka Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    А я на роботі отримала від начальниці подаруночок до свята-відкриточку у вигляді вісімки, гачковану салфеточку кофейного кольору і цукерочки з вишнями, так приємно. Та ще дали грошову премію та букетик весняних квітів-ура!!!
     
  2. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    А в мене суперова вихвалялка - я нарешті отримала резидентську карту на проживання в Англії, хух, свершилось :girl_dance::girl_in_love::girl_cool:
    ну і ще одне - після року перебування тут я нарешті їду додому на Паску!!!!!!!
    Как я рад,как я рад - побачу кохану рідню і друзячків!!!
     
  3. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Моя вихвалялка. Подарунок від мужа на 8 березня! Буду тренуватись:) сподіваюсь стане мені помічницею, а не навпаки, я трошки важкувато освоюю ті всі прибамбаси кухонні.:girl_blush2:

    [​IMG]
     
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Я вже отримала подаруночки від чоловіка:girl_claping: Шикарний червоний гаманець "WITTCHEN" і парфуми від Nina Ricci! От вміє людина вибирати подарунки:kiss:
     
  5. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    і я - мішок цукру і мішок борошна :xaxa::xaxa::xaxa:
     
  6. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    і я, я, я!!!! отримала подаруночок від коханого чоловіка:girl_in_love: ще вчора, бо нині його побачу аж пізно ввечері((( подарив мої улюблені орхідеї і коробку мнямок цукерок!!! а от з моєю захцянкою (мультя) не встиг:girl_impossible:, то ж чекаю в скорому майбутньому...
    Вітаю усю прекрасну половину людства зі святом весни!!!!
     
  7. Kryhla

    Kryhla Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    А в мене сьогодны була кава в ліжко :morning1: з поцілуночком і цукерочками :kiss3: . Ну і ще один солодкий подаруночок.
     
  8. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    від чоловіка сьогодні дістала в подарунок, крім багатьох поцілунків, ще і важку і велику вазу з Муранського скла, яку я випадково побачила на вихідних, і просто не відлипала від вітрини! а він взяв і купив мені в подарунок, попри свято!
    тішуся, а ще гарна погода!
    всім гарного святкового, і вихідного дня!
     
  9. Міла

    Міла Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Ось таку красуню я отримала сьогодні в подарунок від коханого чоловіка
    [​IMG]
     
  10. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Потішив мене сьогодні чоловік:girl_yes2: Подарував мені міксер
    [​IMG]

    А ще кілограм моїх улюблених цукерок і тюльпанчики:girl_dance: Люблю його:girl_in_love::girl_in_love:
     
  11. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Юхххху:yahoo::yahoo: чоловік з самого ранку потішив подарунком
    [​IMG].
    Не тішусь, а пищу від радості:girl_claping:.
    А ще мої улюблені весняні тюльпани:girl_in_love:. ЛюбАю свого мужа:girl_in_love:.
    А тато потішив піжамою і підсніжниками:girl_claping:. І татка люблю-люблю).
    Всіх з святом Весни!!! Чомусь саме це свято мені говорить про наближення тепла та сонечка:kiss3:.
     
  12. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Я сьогодні не тільки в жилєтку пишу. :girl_bye:Моїй доні сьогодні 11 місяців. :girl_claping:
     
  13. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    А я отримала сьогодні вже таку красу
    [​IMG]

    Тішусь, бо дуже люблю такі тюльпани:girl_dance:
    Ще в планах шопінг і романтична вечеря в ресторані. :girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams:
     
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Мої сьогоднішні вихвалялки:
    [​IMG][​IMG]
    З магазину вже чимчикувала ось в цих чобітках:
    [​IMG]
    а в сумці несла ще пару оцих:
    [​IMG]
    Зранку замість квітів (щоб не зав"яли))) отримала ось таке:
    [​IMG]
    ну і нарешті зробила екібанку на комодик:
    [​IMG]
    Як добре що є таке св"ято - 8 березня!!!:kiss:
     
  15. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    А нам приїхала йогуртниця Мулінекс з Іспанії. І я нарешті знайшла мяку іграшку дельфінчика про яку давненько мріяла та ще й нашу українську :girl_in_dreams: І нарешті зробила сирничок павутинку, а то ніяк не вистачало часу. А ще ми надибали на сковорідку сатинову українську, яку теж не могли ніде тут знайти - і то чисто випадково. Прямо дійсно якесь свято - скіки всього файного за один день!

    ---------- Додано в 17:31 ---------- Попередній допис був написаний в 17:19 ----------

    А ще - ще приїхали мені аж дві пачки трюфелів. Ото тре було раз свекрусі заікнутись про них - то тепер стабільно отримую :girl_dance:
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Хвалюсь своїми подарунками на д/н :)
    коханий чоловік подарував кульчики

    і гаманець. Батьки та родичі подарувала гроші, які я успішно потратила на мешти (фото в шопоголіках) і різні дрібнички. Ну і баааагато солодощів))))
     
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    а в мене вийшов такий смачний медовик :girl_claping: Робила нашвидкоруч, щоб було щось до чаю.
     
  18. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    І в мене вихвалялка - купила в LTB jeans курточку на весну і тішусь як слонь плюс до того всього отримала міксер, манікюрний набір, і багато косметики від ейвон найбільш тішусь з піни у ванну) налазились по Кінгкросі слухали з чоловіком ту групу, що грала при вході...втомлена і довольна приїхала додому...жаль, завтра на роботу мушу йти і в суботу((( Але то таке... ще ж 8-ме не завершилось:girl_flirt:
     
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    І в мене йогуртниця, чоловік вирішив що мені з термосом і градусником незручно і веееличезний букет тюльпанів мені і Ярці, а воно мале порося рахувало в кого з нас більше. А ще побавила сама себе - пішла на заняття і в салон. А зараз сиджу і чекаю замовлення з японихати. Праздік однако:d23:
     
  20. Kryhla

    Kryhla Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

     
Статус теми:
Закрита.