Вихвалялки (4)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем smilechyk, 10 Вересень 2014.

  1. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Продовження теми. Початок вихвалялок тут
    *****************************************************************************************************
    Ааа нарешті в мене проріс цикламенчик:girl_dance: Такі класні петельки стирчать із-під землі:girl_smile:
    Правда я довго і незачекалася сьогодні тільки 30-день))
     
    Останнє редагування модератором: 22 Вересень 2014
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Вихвалялки (3)


    І так, сьогодні дізналась, що наш знайомий, котрий виїхав в АТО з того ж Яворова на тиждень пізніше мого чоловіка вже вирушив у відпустку. І нашим ВЖЕ нарешті ніби обіцяють. То правда така напіввихвалялка, але то як в тій пісні: "...надія єєєєє".:music: Накінець то хоч чимось позитивним починаю жити!

    Навіть апетит з"явився, вранці нарешті з малим поснідала, бо останнім часом в нас в хаті їли тільки діти, мама "харчувалась" нервами і пила воду з заспокійливим. Ще б поспати цю ніч без нічних бродінь по квартирі, було б взагалі ідеально.:yes:
     
  3. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    міні-вихвалялка: маю нову "штучку" для вирізання вареничок, сьогодні випробувала, дуже задоволена результатом,
    з одної сторони для вареників з другої для пельменів
    [​IMG][​IMG]

    і ще вдома піднімають мені настрій мої квіточки
    [​IMG]
     
  4. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    День мав бути звичайним, а виявився таким що можна похвалитись.
    Якось, невідомо як в кафешці випала в мене банкоматна карточка, я звісно того не помітила. А тут в соц. мережі знайшов мене офіціант і повідомив про втрату. Як я тішилась, що все обійшлось добре, а то б могла дуже легко попрощатись зі своїми грошиками. Користуючись нагодою дякую цій хорошій людині.
    Ну і сьогодні прийшла до мене одна довгоочікувана коробочка з косметикою. Ота цікавість:- ну що там? - не давала все ніяк мені спокою.
    І ще не може потішити той факт, що чоловік почав просто так дарувати мені квіти.
     
  5. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Сьогодні нарешті купила собі шкіряні чобітки, а також отаку квіточку
    [​IMG]
     
  6. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    У мене мега вихвалялка, через 15 хв у мене з чоловіком річниця одруження!! Ми щасливі, і так мені хочеться щоб ці почуття залишались через роки!І щоб читаючи цей допис через багато років , між нами нічого не змінювалось. Так шалено швидко пролетів рік! Емоції аж розпирають, бо згадую як все було, як руки тремтіли...яка я красуня в сукні стояла. А ще ми за цей рік подорослішали, бо відірвались від батьків!
     
  7. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Сьогодні з чоловіком здійснили чудову веломандрівку. Побували у нових для нас місцях. Катались по лісу, серед поля, мочили ноги у озері, їли яблучка та горіхи. Втомлені, але щасливі повернулись додому
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Почався день сьогодні дуже добре - батьки спрезентували мені вакуумний порохотяг. Прощайте, мішки!:girl_nea:
    Подарунок від чоловіка традиційно фінансовий, від малого - дрібнички, які для нього є справжніми хлопчачими скарбами, тому мені особливо приємно, що він поділився ними зі мною.
    В маршрутці замість шансону грало якесь файне радіо, навіть Scorpions You and I прозвучало, і я собі так тихееесенько підмугикувала, посміхаючись..
    От таке хепібйоздіє. На відміну від попередніх років, ніякої ностальгії за минаючими літами. Суперовий настрій. Хочу апельсинового морозива :)
     
  9. ultra

    ultra Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    і я трішки похвалюся подаруночками на 30річчя від чоловіка,і ще купа подарунків

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Мушу написати, бо більше не можу )) Ходжу по хаті з підскоками і пританцьовуючи. :girl_dance: Моя хороша коліжанка народила третю дитинку!:girl_tender: І тепер у мене буде аж ДВА синочка Марчика:radist: - свій рідний і хрещений!!!
     
  11. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Шалено задоволена - була на УЗД - втішили мене, що там одне маля.

    Ми вже маємо 3см. і рухливі такі :girl_blum:
    Ще таку сімпатюлю фотку маю - дивлюсь і радію, яке воно там крихітне, а вже ручки, ніжки - все на місці.
    Чула серцебиття дитини - таке дивне відчуття, не передати :girl_tender:
     
  12. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    міні-вихвалялка: купив муж вчора Ліхтарик до хати, на всяк випадок, як будуть вимикати світло, зарядка від розетки, світити має 20 год. є два режими світла, вчора ввечері включила, то освітлює всю кімнату, так що, як би враз таки відключали світло то нас вже не застане "врозплох"
    бік з отвором для зарядки
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  13. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Моя давня ліпша подруга народила хлопчика!
    Вони давно хотіли дитину, лікувалися, ЕКО робили кілька разів і ніц не виходило. Опустили руки, перестали старатися, купили собаку. А за півроку - бац, вагітна!))
     
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    В малюка нарешті показались перші зуби:girl_dance:Зразу аж 4:girl_claping:Давно пора, вже 10 міс.
     
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Нині перший раз повела малого в ляльковий театр . Не скажу , що він був аж такий задоволений , але моя непосидюча дитина була набааааагато чемніша ніж інші , "виховані" діти (про вихованість наслухалась в черзі ) . Навіть не знаю , що мене більше тішить . Але це 100% вихвалялка .Отже сезон ми відкрили .
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Моя кумася народила малючка. Богатир 4200г, і 59 см. Тепер в них є лапочка дочка і маленький синочок. Хай росте здоровеньким!
     
  17. DYVNA

    DYVNA New Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Здайте точку:girl_in_dreams:
     
  18. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Вихвалялки (3)


    Для мене це мега вихвалялка - ідемо з чоловіком на реколекції для подружніх пар, ми були рік тому на 3 дні і 2 ночі в монастирі отців Редемтористів, це була перша частина, а цього року зробили другу, знайшли багато нових друзів, з якими погляди співпадають і взагалі ці реколекції духовно дуже піднімають і сьогодні мені отець Віталій дав відповідь, що нас записав, бо там обмежене місце.:girl_yes2: Якраз мені зараз дуже потрібні вони для піднесення духу!

    10-12.10 – Реколекції для подружніх пар (до 15 років спільного життя, ІІ етап) - «Це велика тайна» (Еф. 5,32)
     
    Останнє редагування: 22 Вересень 2014
  19. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Маю маленьку вихвалялочку. Накінець-то роздрукувала фотки за 3, чи то 4 роки. Вийшло більше 200. Доробила 1 альбом (додитячий), зробила альбом малючку на 1 рочок, і почала новий альом нашої Родини "Тато+мама+малюк". Довольна. Зараз мало хто друкує фото, а от я люблю гортати альбоми і згадувати приємні моменти...
     
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    І я теж люблю, правда друкую частіше, десь раз на пів року:girl_smile: