Вихвалялки (4)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем smilechyk, 10 Вересень 2014.

  1. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Маю таку мамську вихвалялку- мої діти нарешті готові до зими- куртками-чобітками забезпечені (олх рулить, бо на все (куртка старшій, комбез найменшій, чобітки трьом) мені пішло 1200 грн. :girl_dance:) А ще відновили нам пільги і перерахували комуналку, то тепер по всіх квитанціях за 2 місяці маю заплатити аж 280 грн :girl_crazy:. І з тої радості купила дітям квитки в цирк на суботу, бо я і сама люблю цирк.
     
    • Подобається Подобається x 27
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    А ми сьогодні ходили в більярд грати:girl_dance:. Але вихвалялка не в тому. Купу років вже того не робили, я думала, що будуть руки трястися і нічого не втрафлю. А нєєє, талант не проп"єш:girl_haha:. І в тому моя вихвалялка - глазомєр і дальше працює, геометрія рулить і рука не дрогнула:girl_blum: Де-які тіпки боком поглядали, спочатку скептично, а потім вже з витріщеними очима:girl_haha:. Треба відновлювати походи, я отримала мега-задоволення. ПиСи чоловік не дуже, бо він грає в "російський", а я тільки в "американку", йому було трохи нудно, але 2 рази програв, бо я йому навіть не дала вдарити:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 26
    • Зе бест! Зе бест! x 12
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Ось який гарний подаруночок нам зробили у садочок! Тішуся :)

    image.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 1
  4. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Вчора загубила сережки, думала вже все. Але сьогодні знайшли мені сережку на роботі))) правда на неї хтось став і вона вся погнута, але знайшлася.

    Надіслано від мого LG-D686, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    мамська вихвалялка.
    ще звісно рано голосно оголошувати, але я тихесенько похвалююся. здається наше дітьо усвідомило як і коли проситися на горщик. маємо вже позитивну динаміку в тому питанні. 5 місяців "воювали", і нарешті ми не втікаємо, а чемно просимося і сідаємо. не без проколів, але прогрес "на лІцо" :girl_crazy::girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 14
    • мімімі мімімі x 8
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Мене сьогодні переповнюють емоції!!! Вперше такі емоції я відчувала 15 років тому... Потім вони час від часу були, потім 5 років декрету, потім 3 роки на тій же роботі, і навіть на вищій посаді, але не ТАМ. А сьогодні воно було ТАМ! Мінімум 2 000 000 людей сьогодні мене почули. Це все ж вау!!! Більше конкретики написати тут не можу, але як хтось хоче деталей -- ласкаво прошу в пп -- похвалюсь на повну
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 2
  7. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    І мене емоції переповнюють.
    Пішов новий виток життя і я так рада рада:girl_phone1::girl_phone1::girl_phone1:.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Оптимістично Оптимістично x 4
    • мімімі мімімі x 3
  8. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Сьогодні хочу поділитись радістю зданої сертифікації на підтвердження кваліфікаційного рівня на роботі, для мене це подія. Рік не могла наважитись, потім місяцями вичитувала професійну літературу, і що тішить, за це зп піднімуть:girl_smile: Попереду чекає ще важче- міжнародна сертифікація, але то вже після Нового року.
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • мімімі мімімі x 1
  9. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Чогось захотілося сюди написати.
    Тео вчора написав свої перші слова.
    От взяв і написав. Вірніше переписав з чужих:girl_crazy::girl_crazy:.
    На хвилиночку- я його навіть читати не вчила. Букви деколи називаю як просить.
    Його улюблений віршик з малечку- про те, що в школу можна не ходити, бо- сам собі навчився спати, їсти, пити і гуляти. А він собі додає все решта:girl_haha::girl_haha::girl_haha:.
    Як же класно бути мамою такого класного малого:girl_in_love:.
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    напишу коротко. Моїй доці сьогодні 1 місяць!!!!!!!!!:girl_tender:як же час :girl_in_dreams:летить...
     
    • Подобається Подобається x 18
    • мімімі мімімі x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  11. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    А в мене шматова вихвалялка. Прикупила собі супер-червоно-люрексову тунічку і бордову спідничку. Навіяло мені голошопікові звитяги:girl_haha: Бо до піднички ще тра кофтину-блузо-светрик, до тунічки - леггінси в колір. А до нових штанців - файний ремін і пінжак. Ааа! Ну і ще до одної тунічки - ще одні леггінси.
    Юху! Я голошопік! Так хочу тих шмат .
    Ага, і крем під очі .
    І двічі ага-ага! Рудий - мімішний:kisss:
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 2
  12. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А я похвалюся своєю розумничкою донечкою. Чесно, я не думала, що маленькі дітки тааакі розумні. Нам 1,3 рочки, а ми все робимо і розуміємо те, що мама просить. Як я кажу йдем на двір, то сама бере курточку і чобітки, щоб її одягнути, та показує на двері. І дійсно, у дітей феноменальна здатність до навчання, лише раз чи два побачивши стетоскоп, вона собі пробувала його у вушка запхати, коли дістала в руки. Одним словом, то маленьке чудо дивує мене щодня усе більше. А як непомітно мій заюсик виріс))

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 12
    • мімімі мімімі x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    мамське.
    горщик-єс!(ну майже)
    маємо ще один зубик. зовсім несподівано і непомітно виліз 17й зубчик.
     
    • Подобається Подобається x 17
    • мімімі мімімі x 4
  14. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Але я тішуся! Виграла в "Кіндер" 20 грн. поповнення рахунку! А думала, що невезуча :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Perseida

    Perseida Well-Known Member

    А в мого шефа нинька день народження... тішуся, бо дууууууууже вже він файна людина))) Дай йому Боже здоров'ячка!!!
     
    • Подобається Подобається x 12
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А в мене трохи дивна вихвалялка - сьогодні цілий день мила-драяла плитку у ванній та туалеті. Отже, скоро кінець ремонту!!!
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  17. Milli

    Milli Well-Known Member

    Я хочу похвалитись тим що у мене таки вийшла субсидія, і я переплатила комуналку на 6 міс. у перед. Урааа!!!
    А ще чоловік отримав премію і презентував мені кокошельок, який я дууууже хотіла :girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Нарешті!!!!!!!!!!!Закінчили кусок нашої будови що було заплановано на цей рік. Я щаслива:lol:.Поставили мені хлопці на верху букет хризантем(ну типу квітка) і все, тепер може падати сніг:music:, мені майже байдуже. Тепер я маю підвал, вхід, сходову, котєльню, гостьовий туалет і пральну. Тішусь як дурний цьвочку:ThankYou:. Весною навіть би не повірила що все так врушиться в потрібному напрямку:dance4:
     
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. Natur

    Natur Well-Known Member

    А в моєї доцьки перший зубик)))))

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 12
    • мімімі мімімі x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А в мене котяча :girl_crazy: вихвалялка. Час від часу ті хто порозбирали моїх кошеняток відгукуються, скидують фото, просто розказують (двох віддала знайомим). Так от вчора сусід розказував, що наш котик вже зловив першу мишку! Я була вражена! Приніс нам його показати. Тішиться. І я разом з ним. Так приємно, що кошенятка попали в гарні руки ))
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1