Вихвалялки (4)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем smilechyk, 10 Вересень 2014.

  1. ultra

    ultra Well-Known Member

    Вперше щось виграла, та не що небудь, а поїздку для чоловіка в Хорватію на матч збірної України з футболу. Така довольна.
     
    • Подобається Подобається x 30
    • Зе бест! Зе бест! x 20
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Осьо, то знаєте хто там такий в червоненькому? :) Я нині зранку прямо ух-ти, ух-ти :yahoo: - стаття з мого блогу на сторінках преси! Правда саму газету ще в руках не тримала
    17327999_263770460746302_820113067_n.jpg
     
    Останнє редагування: 15 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 33
    • Зе бест! Зе бест! x 25
    • мімімі мімімі x 1
  3. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Ух ти! Мій чоловік також виграв таку поїздку ;)
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  4. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    Купила ну дуже зебестовий комбінезон(моно):girl_claping: Красивий, зручний і за смішну ціну)))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Нарешті я його маю))

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 9
  6. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Мій найдорожчий старший синочок зробив мені сьогодні дуже гарного подарунка! Не писатиму що і як, просто хочу сказати що я надзвичайно щаслива. Життя дуже складне, і часом здається що вже все, гаплик. І тоді стається щось неймовірне, те яке дає нам наснагу рухатися далі.
    Дівчата, будьте щасливі і ніколи не впадайте у відчай. Життя як американські гірки, після того найгіршого, завжди приходить щось надзвичайне.
    Гарних прийдешніх вихідних усім!
     
    • Подобається Подобається x 36
    • Зе бест! Зе бест! x 20
    • мімімі мімімі x 10
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    А мені чоловік зробив незабутній подарунок на 25-річчя- поїздка в дельфінарій, і плавання з дельфінчиками:yahoo:Сказати, що я в захваті, це ен сказати нічого.. Мене ще буде довго попускати:girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 2
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Недавно плакалась в сусідній темці, що загубили ключі від квартири, як сьоголні мені їх повернули.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  9. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Я сьогодні дивилася на квартирку, куди переїдемо на деякий час . Ай ем хеппі вері мач! Мах роботи : помити, поприбирати, переїхати. Холодильник і пральку треба буде купити. АЛЕ!!! Ми-таки будемо жити ОКРЕМО!!! І своєю сім'єю! .
     
    • Подобається Подобається x 26
    • Зе бест! Зе бест! x 10
    • мімімі мімімі x 1
  10. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Вчора забрала свою нову курточку весняну, сьогодні її вигуляла на роботу- задоволена - не те слово, по-перше купила за смішні гроші, по-друге- розмір і колір- то що я хотіла, не знаю, як буде носитися, сподіваюся, що не прогадала :)
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  11. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    Маю аж дві вихвалялки(може для когось то дурниця світова, але я сі тішу:girl_crazy:) читаю польською і я майже все розумію. І схудла не їм солодкого місяць (Я Я...людина яка шоколад за 3 хв лопає і дивується куди вона ділась) :yahoo: і ходжу в зал.
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 26
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  12. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    Ааааааа, це просто бомба-тиждень, йду на співбесіду в понеділок:girl_blum::girl_smile: буду вірити в краще, сподіваюсь 5 років в університеті не пройшли безслідно:girl_dance:)
     
    Останнє редагування: 24 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  13. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    І я хочу похвалитись , маю кілька вихвалялочок : по-перше маю мацьопкого песика, такого вже солодкого і розумного! А основне Аня його так класно кличе бавитися)) А ще я виграла місяць фітнесу, квитки в КВН. І...тадам...вже місяць, як квитки лежать у шухляді і я іду на Вар'яти-шоу!!!!

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 10
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ну ви молодець!!!:good:Як вам це вдалося???Бо я щось ніяк не можу ті солодощі обмежити...
    Зате у мене інша вихвалялка, я вже 4 місяці як забула про каву :girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    @Apelsynka все дуже просто, я постановила собі в піст відмовитися не тільки від тваринної їжі, але й від усього що приносить задоволення(умовне), вперше почала серйозно постити. Експеримент вдався.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Тому моі ДП з понеділка до п'ятниці живуть без мене). І в цьому є позитив - більше часу на щось корисне))). Але на суботу-неділю не наважилась.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Нарешті купила абонемент в спортзал:girl_claping:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ну тепер вважай, бо після абонементів дівчата йдуть або на нову роботу або в декрет:girl_haha:Перевірено форумлянками:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 2
  19. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Ой, як мені треба абонемент. А то я щось засиділась, а хачеться змін)))))
     
    • Смішно Смішно x 2
  20. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3