Вихвалялки (4)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем smilechyk, 10 Вересень 2014.

  1. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Такс, я вчора отримала вакуумні пакети для зберігання речей, і вже сьогодні їх випробувала... скільки ж тепер місця звільнилося в шафі :good2:Зимові речі всі позапаковувала і винесла на балкон :girl_dance: Пакет з літнім одягом (дитячий) став в 4 рази меншим, це просто супер! Завтра в планах накрутити голубців і шопінг (маю цілий список) :girl_spruce_up: Всім гарних вихідних і побільше вихвалялок!
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. happy story

    happy story Well-Known Member

    Ви праві і я це знаю... З часом звикаєш... І час проведений разом справді цінується більше... І говорити ми стали більше ніж коли вдома були... В розлуці починаєш розуміти цінність стосунків... Але мабуть сама обстановка вдома не сприяє моєму комфорту моральному... Та й клопотів в мене значно більше ніж до чоловікового відізду, бо тепер осіла в селі , стосунки з рідними з складнощами і постійною нервозністю, а поіхати я не можу, обставини не дозволяють, тож мушу викручуватись ... Це все в купі мене пригнічує... Але все так не буде , надіюсь цей період швидко мине...
    А з вихвалянок, я сама спекла паску цього року ,хоч до того не пекла взагалі нічого і ніколи... Тепер вчусь... От вчора піцу класну спекла... Будуть з мене люди

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається x 10
    • мімімі x 2
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Оптимістично x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А ще як навчитесь абстрагуватись від поведінки родичів, то ще й щасливими будете).
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. happy story

    happy story Well-Known Member

    Я от останніми днями глянула на іх поведінку під іншим кутом зору... От в один момент в мені щось переключилось і я зрозуміла, що насправді мені треба не перейматись іх словами і діями,а просто сміятись коли до мене чіпляються і молитись щоб Бог дав терпіння і милосердя... Я починаю розуміти чому так себе поводять... І мені лишається не реагувати на провокаціі...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну що, маю чим хвалитись). Вчора намотала 12847 кроків, при тому, що у понеділок було 748. А ще тиждень тому було 145. Отже, прогрес є). Хоч то і через біль, але я то можу робити!!! То таке щастя - ходити!!!
     
    • Подобається Подобається x 20
    • Оптимістично Оптимістично x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Донечка!
     
    Останнє редагування: 5 Травень 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 28
    • Подобається Подобається x 26
    • мімімі мімімі x 16
  7. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    І нам УЗД в середу показало дівчинку :girl_in_love:Я вже морально готувалася, що буде хлопчик, чоловік дуже хотів синочка, але зараз безмежно тішимося що будемо мати красуню-донечку :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • мімімі мімімі x 7
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Моя вихідна вихвалялка: 5 місяців доці і багато-багато подарунків від мами з татом. А саме: трояндова клумба + лаванда(наш татко відпрацював за все, бо клумба на місці колишньої дороги і там треба добряче помучитися з копанням ямок); дуже класна книжка "Снігова королева" (ота величезна від видавництва А-БА-БА-Га-Ла-Ма-Га); і звісно купа замовленого одягу для дівчинки.
    Милі малюнки з книжки:
    IMG_2066.JPG
     
    • Подобається Подобається x 16
    • мімімі мімімі x 1
  9. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Маю професійну вихвалялку, моїх студентів визнали найкращими на потоці:yahoo:! як же це приємно знати, що я недаремно в них вклала стільки сил та часу:girl_dance::girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 2
  10. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
  11. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

     
  13. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Багаторазові)
    Спакувати можна багато) головне, щоб ті речі були пухкими: подушки, зимові куртки, пледи якісь, ковдри. Бо толку від них для джинсів, наприклад, зовсім немає.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    А ми полікували аж 2 зубчики! Мій захват безмежний - йшли до лікаря, думала суто посидимо, порозглядаємо, познайомимось, а лікар запропонувала спробувати, Оле погодився і ми почистили і запломбували 2 передні зубчики, малюк навіть не пікнув! Сама в шоці, аж не чекала від нього такої сміливості

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 11
    • мімімі мімімі x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @lovikyou, напишіть мені, будь ласка, в ПП в кого були і контакти. Дякую.
     
  16. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    А у вас там за два кроки Династія, не були? Ми з обома туди ходимо.
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Нє, я без рекомендацій по лікарях не ходжу. На всі походи просто на авось, якісь халтурщики і халявщики попадалися. Я за своїм стоматологом вже більше двадцяти років ходжу, вона вже кілька місць роботи змінила, а я все за нею ))) Але от як з дитиною, то не знаю, то ж спеціально , напевно, є дитячі стоматологи, які вміють дитину вмовити. Ну і варіант просто піти в династію, то нє. От піти в династію до когось конкретного, о, це вже варіант )))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Змінила прізвище, статус і звільнилася з роботи, де майже 11 років працювала. Життя продовжується...

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Оптимістично Оптимістично x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 6