Вихвалялки (4)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем smilechyk, 10 Вересень 2014.

  1. Elena Chizh

    Elena Chizh Member

    Моя вихвалянка:" Я вчора цілий день провела на березі моря))) Море тепле і лагідне. Чудовий відпочинок!"
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А в мене є ноутбук! Та та, людина, в якої нема компютера існувала і то була я)))
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  3. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    В мене величезна вихваляна, цілий місяць! Я знову була в мами, дуже за нею скучаю, нажаль бачимось в рік один місяць. З дітисками проіхали машиною більше 7 тис км, звичайно не легко , але і не дуже важко. Океан, зоопарк, смачнюче морозиво, різні десерти, і дуже приємні португальці. І я змогла в Фатімі пройти Стежку на колінах.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 13
    • мімімі мімімі x 1
  4. Nila O

    Nila O Active Member

    В мене достигли помідори на балконі, просто радість для душі)))
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 2
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Гіганська мамська вихвалялище- молодшому синочку, нашому солоденькому хлопчику, нашому синьоокому красеню, пустунцю, цьомочці, пташечці сьогодні 4 рочки.:yahoo::kisss:
    Як ж то час біжить.:connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • мімімі мімімі x 5
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчата, я не знаю чи то вихвалялка, чи то що. Але ми вже дааавно цього чекали і вірили. І вчора воно здійснилося. І так романтично.Ммммм.
    Сюрпризом на виноградниках в Ніагарі.
    20182562_10103928975858170_1686032723_n.jpg 20179528_10103928975962960_1995466196_n.jpg
    Я ревіла від щастя. А тепер кіпішую: тре і далі худнути (пи.си. своє змагання я перемогла, але певно та подія переб"є всі плани), хапатися за вишивку і закінчувати грандіозний модельний проект, робити нові паспорти мені і мамі, і візи. І повно всього-всього.
    А подарунок на весілля я вже давно купила - ну та бо я же ж знала, що буде так і тільки так.
    Що може бути краще ніж відчуття - я літаю, я щаслива, купа планів на майбутнє?:girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  7. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

     
    • Подобається Подобається x 2
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    Останнє редагування: 17 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Сьогодні відправили дітей до табору. Переживала трохи, чи навіть не трохи). А щойно глянула на фейсбуці (обіцяли виставляти щодня різні фото), і на тих декількох фото, що закинули, побачила своїх хлопців. Вони щасливі та усміхнені). Мама щаслива!!! А меншого взагалі портрет). Ну що ще мамі треба)))? Можна спати спокійно.
     
    • Подобається Подобається x 17
    • мімімі мімімі x 2
  10. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Випадково у Верещицю?? Якщо так , то моя також там . І я також переживала , та і переживаю . Бо ж дівчинка, та ще й 13 років .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ні, то десь за Новояворівськом. Табір "Мрійники". Сиджу і чекаю тієї 14 години, коли телефони дають), щоб з батьками поговорити. Цікавість мене з'їдає))).
    Щойно глянула карту - може то й Верещиця))). Сама не в курсі куди дітей відправила).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Вчора відправила Дмитрика.
    Вони вже поділились на команди, і я дізналась, що саме Дмитрик придумав для своєї команди гасло. Ще й віршоване. Крутий у мене син.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Знову я))). Маю декілька приводів похвалитись:
    1. Купили нарешті візок. Моя епопея з пошуку та вибору закінчилась. Сподіваюсь, що трохи нам послужить).
    2. Завтра повертаються моі хлопці з табору. Скучила страшенно! Майже закінчую доводити до нормального вигляду іх кімнати (перемалювала ліжка в інший колір, повісила штори, ще залишилось доробити паспарту в картинах).
    3. Відправила подрузі посилку. Мала місяць на купівлю потрібної сумки (там були свої строгі вимоги). Відкладала до останнього. Придивилась декілька варіантів на ОЛХ. А як прийшлось купувати, по жодному!!! номеру не змогла додзвонитись. Так розстроілась, бо часу було обмаль. Обійшла купу магазинів - нічого потрібного. І от таки знайшла саме те! Ще й зі знижкою 30%. План виконано!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Баян Баян x 1
  14. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    В нас на роботі піднімають з.п . Ах... дрібниці, але приємно)))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    15 років подружнього життя - done) :girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • мімімі мімімі x 1
  16. shparynka

    shparynka Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 3
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 29 Липень 2017
    • Смішно Смішно x 1
  19. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Капець!!!!молодчаги!!!!
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1