Вихвалялки (4)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем smilechyk, 10 Вересень 2014.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Не пробували і навряд чи читатиме(. Хіба мені прочитати і переказати.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    чоловіка брат прослухав її в наушниках, перед сном. Кинув, але, правда, не думаю, що у його пивадку через книгу, принаймні, через цю))) -- його інше мотивувало. Він курив парламент (при мінімальних прибутках) -- і коли порахува скільки в рік економить -- відразу кинув)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  3. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Подобається Подобається x 5
  5. phobika

    phobika Well-Known Member

    Мій чоловік теж після тої книжки кинув. А також його тато, який курив більше 20 років. Це вже більше 5 років тому було, тобто результат стійкий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    І я свого спробую «впросити»...,бо якраз той момент,що він хоче кинути...мало би «заканати»
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А у нас вчора були гості). Маю сусідку вагітну))). Буде з ким гуляти. Дуже за них тішусь! Хоча ще літом вони про це й думати не хотіли.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Вже мій!!!
     

    Вкладення:

    • мімімі мімімі x 17
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Коханому серденьку, яке билось в мені, сьогодні вже два рочки :girl_in_love:
    Обійми, поцілунки, усмішки, радість, бурхливі емоції, щастяяяя - цей день сьогодні саме такий!:girl_dance:
     
    • мімімі мімімі x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 2
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    В мене ВИХВАЛЯЛИЩЕ на мільйон !!!!!
    Була сьогодні ВПЕРШЕ в нашій квартирі!!!!


    Хоч роботи ще непочатий край (в прямому значенні цього слова) але в мене емоції і щастя розпирають!!!! :yahoo::yahoo::yahoo:
     
    Останнє редагування: 23 Листопад 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 24
    • Подобається Подобається x 14
    • мімімі мімімі x 5
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Пройшло трохи більше трьох років і у нас виконано два розряди, готуємось до 1юн.

    А ви так зможете? IMG_6957.JPG
     
    • Зе бест! Зе бест! x 26
    • Подобається Подобається x 16
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    У нас сьогодні мега врочистість - нашій солодкій дівчинці аж один рочок ! Рік пролетів як один день. Було незвично, цікаво, складно, але ми щасливі, що є батьками такої чарівної, маленької красуні)))
    7C0E6D15-9F32-40F5-B76A-7AFA84529C1B.jpeg
     
    • мімімі x 24
    • Подобається x 14
    • Зе бест! x 10
    • Погоджуюся x 1
    • Креативно x 1
  13. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    А в мене невеличка і миленька вихвалялочка. Щойно виграла на Радіо Люкс "Вічний календар"!
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • мімімі мімімі x 2
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    AD6A1075-AA25-480C-B65F-435B12B8CB86.jpeg Я довго думала чи йти сюди чи в жилетку. Вирішила , що треба йти вперед і тішитись!
    Ми продали нашу квартиру! Маю сентименти до неї, люблю її, то наш дім. Милий, гарний, затишний. Стільки спогадів, стільки сліз і радості. Стільки душі вкладено. Нам там було дуже добре, надіюся, що новим господарям теж буде добре і щасливо там житись!
    А я буду плакати, пакуватися і шукати новий дім!
     
    • Подобається Подобається x 11
    • мімімі мімімі x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Якия Вас розумію))))нашу стару квартиру згадую з любов‘ю-тут народились наші дітки,тут ми стали щасливі)))Вітаааааю)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Ulianusia, а як називається порода вашого песика?))))
     
  17. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Лайма(попеляста блондинка)-південноросійська вівчарка),Кураж (шикарний пацан)-чау-чау)))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ой і я теж Вас розумію, як і
    Моя найкраща квартира на Сихові в панельці на 8 поверсі з частковим ремонтом, без внутрішніх дверей (тільки в туалеті), Цезар обдер шпалери, на балконі голуби вилупилися, була сама-сама:girl_in_love: Як же ж я ридала коли ми її продали. І ридала, коли виносила речі в свій же ж омріяний будинок. Чоловік казав, що я сумашедша істеричка. Але, це було моє перше усвідомлення господині, мої перші дизайнерські звершення, Трусік малесенький крольчик наш перший виплачений кредит(після божевілля оренди), до мами було вийти з під"їзду і перейти в другий. Там всі мої коліжанки, мій двір, моя школа і трохи спроб вчителювання (економіка в старших класах), фітнес по вечорах в шкільному с\з( де я пролила купу сліз, коли з Н-ної спроби перездавала нормативи. А як я плакала, коли частково речі в же були завантажені в вантажівку, а мама подзвонила і повідомила, що баба померла. Я то все ліпила в купу, чіплялася за одвірки і ненавиділа всіх, хто переконав мене , що треба мою хатку продати.
    Потім та сама історія з офісом.
    А зараз? Та не загнав би мене вже ніхто назад.
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 11
    • мімімі мімімі x 6
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Сьогодні доні 16 років, так швидко пролетів час, було малятко 2100 , а зараз доросла красуня. Дякую Богу що маю її, не тільки хорошу доню, а ще й подружку, з якою можна сходити на каву, поговорити про все на світі, нехай все задумане збувається
     

    Вкладення:

    • Зе бест! Зе бест! x 22
    • Подобається Подобається x 18
    • мімімі мімімі x 9
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    А мені чоловік подарував новий ноут. :girl_dance: То, виявляється, мав бути подарунок на НР, але доставка підкачала. Я, правда, спочатку почала писком крутити, що він чорний, а не якийсь гарненький, бо мені в нього щодня по 16 годин дивитися, але вчасно схаменулася:girl_blush2: Літає як ракета, а не як мій зелененький по 10 хв думає над завданням:connie_pull-pigtail.
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 5