Вихвалялки (4)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем smilechyk, 10 Вересень 2014.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка


    Сьогодні рівно 13 років як я стала мамою! Люблю то своє миле сонечко дуже! Такий добрий, лагідний, чуйний, терпеливий)! Щасливої йому долі!!!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 17
    • мімімі мімімі x 11
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Отримала ще одне "так" для реалізації своїх задумів. Перший раз самостійний керівник маленького міжнародного проекту :)
     
    Останнє редагування: 26 Вересень 2018
    • Зе бест! Зе бест! x 15
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 2
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    EEE493BD-90F0-4795-8A7A-073912ED79B5.jpeg Ага), і знову я))). Рівно рік тому я стала мамою втретє, мамою донечки. Ми таки отримали той найдорожчий подарунок, на який вже і не сподівались. Кайфую від того страшенно, і майже кожної миті). Материнство у більш зрілому віці воно інакше. Хай то маленьке сонечко сяє і зігріває нас ще років 100!
    До речі, я її тоді майже разом з посиденьками виношувала та народжувала). І отримала море привітань від вас усіх! Дуже всім дякую за привітання тоді і зараз! Люблю посиденьок)!
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2018
    • мімімі мімімі x 22
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 14
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Нарешті я це усвідомила , тому тепер похвалюсь чудесною та найкращою новиною! В суботу віддала заміж свою найріднішу сестричку Надійку! Мою маленьку дівчинку, яка стала дорослою дівчиною, а тепер дружиною! Доброї долі та Божої ласки тобі моя маленька квіточка! Дякую, що ти у нас є!
    ПС. А я була суперкласною старостінкою))

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 16
    • мімімі мімімі x 5
  5. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Що ж похвалюсь приємною та важливою для мене подією. У нас 5 річниця шлюбу -дерев'яне весілля! (Аж не віриться, що разом ми 10 років, коли це все ???))) Звісно, було усяке різне, але я вдячна своєму чоловікові, що він є у моєму житті. Багато думок в голові, але лейтмотивом цих думок є фраза "час такий швидкоплинний і нічого назад не вернеш" ,тому, якби це банально не звучало, треба цінувати та проживати кожен момент свого життя, бо, мабуть, він більш ніколи й не повториться.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається x 9
    • Погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
  6. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    А у нас вчора теж була річниця 10 років шлюбу:girl_in_love: Час летить....
     
    • Подобається Подобається x 13
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну треба ж хоч щось хороше знайти в непонятках цієї нелегкої для мене осені, тому хвастаю :connie_pull-pigtail
    4,5 міс після пологів - ура спадковості, обміну речовин, Ясьці в слінгу і гойданні її на руках у якості гантельки і чому там ще, бо я повернулася у звичні форми :girl_claping:46 розміру Після вагітності 50-й розмір мене, чесно кажучи, трохи лякав :girl_blush2: Ще би десь вагу знайти щоб переконатися для себе у своїх "еталонних"60 +- 2 кг (бо наразі власну масу оцінюю "на око" і по відчуттях:girl_crazy:)
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Моїй "середульшій" сьогодні 11 рочків. Вона моя радість, гордість і моя Надійка. Подарунки подаровані, торт порізаний, свічки задуті і пакет у школу на пригощення завезений. Хоч гості чекаємо у суботу.
    042_9497.JPG
    А ще ми нарешті маємо нову суперову машину! Тойота Рав 4 гібрид колір бронза, так що думаю впізнаваємий на дорозі буде. Який чоловік щасливий, як вона йому "пасує". Я не так на машину дивлюсь, як на його обличчя,а воно нарешті "сяє". :) Діти тішаться, що на годину довше спатимуть і не на маршрутках в школу їздитимуть. То таке полегшення.
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 14
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  9. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Сьогодні мені 40 років, мене не лякає ця цифра, ні наступні, які прийдуть. Дякую Богу за все що маю. Звітів про минулий рік не пишу, планів на наступний також. Мрію, кохаю, живу.....
     
    • Зе бест! Зе бест! x 23
    • Подобається Подобається x 20
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Ааааааа, чорна п"ятниця зачепила і мене :friends:
    Йдемо всім сімейством на Ансамбль грузинської пісні і танцю Кутаїсі

    Заплатила смішні гроші, бо були зі 70% знижкою :dance4:
    Тішуся :give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    і я - і я - і я :girl_dance:Правда в мене
    трансатлантик :girl_wink:. МАУ сьогодні нас приємно здивували: ми з братом повірити не могли, що та цифра - не жарт і не глюк сайту, бо стандартно по цьому напрямку, в ціні квитка, ще "1" ,перед сьогоднішньою вартістю, стоїтьо_О. Та ще й дати нам ідеально підійшли - вуаля: я поїду до своєї Перлинки на 5 уродини. Одна журбинка: тре чекати аж до серпня:girl_cray:. Але той час так швидко летить, що ми й спам"ятатися не встигнем.

    теж сьогодні на цей концерт брала квитки зі знижкою, але не собі:girl_wink:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Подобається Подобається x 5
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    і теж квитки. на концерт The Sounds of Christmas з LUMOS Orchestra. 30 грудня. -30%:girl_dance::girl_dance::girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ой а мене як зачепила:girl_crazy:Я спочатку казала, що ні ногою в торгові центри, бо там дурдом веселка в такий день. Але ж є онлайн магазини:girl_blush2:. І все, "тут Остапа понесло":girl_crazy:. Придбала трохи косметики та подарунків на Миколая собі і близьким. Вже чекаю коли то все привезуть:connie_pull-pigtail.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Ну що вам сказати - це було надзвичайно!!!

    Натякнула чоловікові, що замість моря хочу в Грузію, в гори :cools:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    А мені дали стипендію!!!!

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Моя вихвалялка - моя донечка. Вчора вже два роки, як вона нас тішить собою. Цьомаємо і зацьомуємо!
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  17. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    А я поповнила колекцію улюблених груп, які тихо мріяла, але раніше навіть не сподівалася почути наживо. Accept був, Deep Purple був. Вчора це був Uriah Heep. Вже маю квиток на Kiss і націлююся на Manowar.
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  18. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Ще Rammstein буде в липні в Кракові ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
  20. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мого брата народилась дівчинка :girl_in_love: Як то кажуть, перший пішов :connie_pull-pigtail Тепер на черзі моя сестра і я :d25:
     
    • Подобається Подобається x 20
    • мімімі мімімі x 3