Вихвалялки (4)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем smilechyk, 10 Вересень 2014.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Нарешті наважилася. Краще сказати - дозволила собі :) Отакі мої нинішні закупи до свят )) Давно мріялося про квіти в хаті, так щоб гарні, але завжди здавалося це марнуванням грошей. Нарешті і фінанси дозволили і я сама собі дозволила жмутик троянд (наразі зовсім недорогих)) розділила на дві вази. А вони тааак пахнуть...
    IMG_4870.jpg
    IMG_4869.jpg
    IMG_4868.jpg


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 13
    • мімімі мімімі x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    F9784818-1A63-45C0-90F3-D9D617346940.jpeg 8671E1D5-1C7E-40C7-8636-089183A51D75.jpeg А я, а я, а я закінчила ще одну вишиванку! Вони в мене як діти): рідні і довгоочікувані, і всі дуже люблені))).
     
    • Зе бест! Зе бест! x 31
    • Подобається Подобається x 12
    • мімімі мімімі x 9
    • Креативно Креативно x 2
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Rodionochka прекрасна вишиванка!
    Це з заготовок?
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А я знову тут). Через 25 років знову сіла на велосипед. Далеко не їздила, пару разів по вулиці, але я таки вмію їздити). Ну чи намагаюсь не впасти. Ровера свого нема, беру в сина, мені великий, інший замалий. Але мені подобається, тому буду намагатись далі. До слова - усі мої возяться вже купу років, навіть в малої є кріселко, і причеп отой на ровери є. Але лише на 3. Прийдеться «штото рєшать»))). Я впиралась довго. І карантин мене таки примусив сісти на вєлік.
     
    • Подобається Подобається x 11
    • мімімі мімімі x 5
  6. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    А я вперше в житті сіла на велосипед.
    Після мого епічного падіння, три тижні тому, я вперто вирішила, що мушу навчитись. І навчилась! Це так круто! Моі мають класні велики, кожних вихідних катаються, а я завжди вдома, з котом залишалась, хоча мені теж давно купили, але він чемно стояв в гаражі. А тепер з ними поїду. Ура :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я сьогодні дуже молодець! Таку дорогу витримала, що мене аж гордість за себе розпирає). Правда, д»па трохи болить. Але бокальчик червоного точно заробила))).
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я тут одна хвалюсь)!
    Отже, дякуючи карантину і наявності дома бажаючих позбутись шевелюри, я маю на кому експерементувати). За час карантину мною були пострижені чоловік, сини, мама, свекруха). І то вже по декілька разів. Меншого стригла сьогодні вперше, бо має довге волосся, і я не знала як приступити. Але він мене так роздратував), що я його висадила і обстригла. І вийшло кльово. Так і в перукарні не завжди виходить. В мене навіть з’явилась думка чи не піти мені на якісь курси на перукаря.
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  9. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    сьогодні в мене вихвалялка - одне нове досягнення з сфери реалізації, від якої я реально отримую шалене задоволення :) аж страшно стає, коли подумаю, скільки я на то чекала. Дай Боже, щоб то був перший крок з великої вершини, яку планую покорити :)
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Вчора купила собі непристойно дорогий комплект білизни:girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2:, мого улюбленого кольору, :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: .
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  11. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Приймайте до компанії)
    Каталась ще як малою. Потім невдале падіння ще до того як рушила, яке відбило мені охоту на 5 років
    Потім спроби/спроби/наполеглевість чоловіка і я майже гасаю.
    Хлопці(тато і чоловік) побачили мій азарт і купили мені мій велик.
    Історія як я його вибирала і головне щоб не рожевий довга і заслоговує окремого допису.
    Моя вихвалялка IMG-e26cba214773f071aa16c2267dfa79da-V.jpg
    --- дописи об"єднано, 30 Травень 2020 ---
    ....забула....
    КАНІКУЛИ... КА-НІ-КУ-ЛИ:yahoo::dance3::rock:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 2
  12. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А в мене така фартова вихвалялка: випадково купила в стоковому магазині нові зовсім, шкіряні мокасини Hotter. А вихвалялка, бо я собі вирішила загуглити, що це за марка, а потім тішилася півдня, бо купила їх в 10 раз!!!!! дешевше, ніж вони коштують на сайті. [​IMG]

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 19
    • мімімі мімімі x 2
  13. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Круто! Дуже круто!
    Я вже на великі відстані можу їхати, таак кайфую. Але от погода :girl_mad:

    А вихвалялка - старша дитина створила власний сайт. Не з шаблону, а писав код. Все прописував до дрібнички. Я в захопленні шаленому :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Вітаю!
    І ми минулого тижня прокатались до сусіднього міста і назад. В одну сторону 25 км ;) Але це було варте того! Надзвичайна природа, а найголовніше це відчуття, що ти це зробив!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я нарешті сьогодні докінчила чорновий варіант презентації на роботу, робила дуже довго більше року.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Найбільша моя вихвалялка-Юрчику рочок)
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Сьогодні моїй меншій принцесі виповнився рочок:girl_angel::heart::d25:. Бажаю їй здоров"ячка міцного, радіти життю і дарувати всім навкруги море позитиву і усмішок:girl_in_love:.
     
    • Подобається Подобається x 12
    • мімімі мімімі x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    А я сьогодні отримала приз від кенвуд :) Правда не ще один девайс, але всеодно приємно. За участь в розіграші, вони прислали фартух, рушник з своїми логотипами і картки з рецептами різних смаколиків (типу розібраної кулінарної книги):)
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 3
  19. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    А я молодець!!)) Місяць тому я взяла участь в одному челеджі із схуднення, ніяк не могла "добити" лишні 3 кг. Суть полягала в тому, що для участі ти повинен заплатити 30 доларів, які, якщо ти досягаєш цілі в похуданні, повертаються. А ще загальна сума ділиться на всіх переможців і я отримала бонус у вигляді 12 доларів. Одним словом, я задоволена)))
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 3
  20. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    І я прийшла скромно похвалитись!!!! Я виїхала з дому і вернулась повністю сама!!! Без так званої ''' буркотливої підтримки''' збоку!!
    Якщо детальніше, то вчора сама виїхала з подвір'я трохи підгору з поворотом, заїхала до свекрухи, припаркувалась задом на містку, а тоді сама виїхала від неї і до себе з гірки вниз заїхала на подвір'я. І ще на місці пробувала розвертатися в центрі села два рази, то при тих всіх маневрах я лиш раз чи два заглохла, як під гору виїжджала.
    ПС. @Тетянка згадувала тебе і , ти знаєш , тобі трохи в тому плані повезло, що чоловік не коментує твої водійські навики, маєш спокій, бо я в думках вже позгадувала усіх тих посиденьок, які жалілися на тих '' допомагаючих чоловіків".
    [​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1