Вихвалялки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Вихвалялки

    Купила собі туніку кольору малини-теплішу але на короткий рукав-під неї треба блузочку жабо а я не маю. Буду шукати мо підкажете де?. але так тішуся як слоник
     
    • Подобається Подобається x 10
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вихвалялки

    Перші вчора поставила. Другі будуть нинька ввечір. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вихвалялки

    Ще одна причина для свята!!!!!в мене племінниця маленька народилась!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 19
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вихвалялки

    Мій чоловік буде хресним тої вчорашньої народженої племінниці!!!!!З самого ранку дуже рада!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 12
  5. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    :girl_claping:Маленька радість у мене. Колега принесла свою кофточку і просто дала мені! :girl_claping:
    Я уже її оділа і так гарно!
    куплю її шоколадку!
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я поприбирала в квартирі-справжній мінішейпінг, проте так гарно все, аж блищить, зараз вкладу малечу спати і ще годину-півтори на ДП)
     
    • Подобається Подобається x 13
  7. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я не знаю чи тішитися, чи ні - чоловікові відкрили візу (плануємо разом їхати до сестри в Італію), завтра результат по моїй візі з малим(робили окремо мені службову).Ото буде весело, коли я не отримаю, поїде сам без нас...!!!
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Натка, мусять і вам відкрити, ми будемо чекати разом з вами, це ж така можливість :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Ксеня26

    Ксеня26 Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я сьогодні купила собі модні трусики і ліфчик!!!:girl_spruce_up::girl_spruce_up::girl_spruce_up:Обожнюю нову білизну!!!
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    І я трохи похвалюсь!!!Вчора оббігали з чоловіком весь Південний-шукали мені бірюзові босоніжки (в суботу йдемо до сестрички на весілля)Так нічого і не знайшли.А сьогодні моя мама залишилась з малою вередулькою,і я собі неспішачи зайшла в перший магазинчик,а там стоять-бірюзові,мій розмір і по розпродажі!!(заплатила 200 грн)З того щастя купила собі ще й блузочку бірюзову з розпродажу за 100!!Ось така я економна дружина,а ще й гарна буду :)
    P.S.прийшла додому,а бабуся вже нагодувала малу нехочуху,яка в мене вже 3 день нічого не їсть,а в бабусі 400 грам супу злопала!!!
     
    • Подобається Подобається x 17
  11. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    У мого брата 4 серпня о 10.50 народився синочок!!! В Артемка тепер є двоюрідний братик! Я так тішуся, як слонь! Вага 3300, зріст 53 см. Козак! А волосся чорнюче як смола. Може б то і собі другу лялю...
     
    • Подобається Подобається x 17
  12. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    похвалюся - вчора була в кравчині і нарешті побачила як то моя весільна сукня буде виглядати повністю, корсет готовий, спідниця ше трошки лишилось, і таку квітку мені гарну зробили на пояс :girl_in_love:
    Вже не дочекаюсь, коли буду завантажувати знимки у Весільні фото :girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 13
  13. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Донечці сьогодні виповнилось 6 рочків :radist: !
     
    • Подобається Подобається x 22
  14. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А ми минулого тижня справили новосілля!!!!!:radist:
    І я ще хотіла трохи похвалитися, як я стіл оформила, але не можу визначитися в яку тему виставити фотки:rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 11
  15. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Давайте сюди :girl_claping:!
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Я вже в кулінарні шедеври пару фоток виставила. Хоч то і не зовсім шедеври )))
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Я вже облизалась і тут ,і там :girl_tender:.Дуже гарно і апетитно .Ням-ням .Ви молодець:girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Маю скільки вихвалялок!!! :girl_claping:
    1. Вчора в нас з чоловіком було 3 роки з дня першої зустрічі. Я і забула про таку дату, але в 6 ранку йому прийшло нагадування на телефон (не знала шо мужчини такі сентиментальні :girl_haha:). А ввечері коли я прийшла додому мене чекали квіти, шампанське і срібний набір - сережки і ланцюжок з підвіскою :girl_in_love:
    2. Купила тільки шо шикарне плаття!! (в суботу йду на весілля) - трошки задороге... Але муж дозволили :girl_haha:
    3. Літак через 7 годин!!!:radist:
     
    • Подобається Подобається x 14
  19. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    І я в суботу гуляю на весіллі, їду на Львівщину. Та ще й відпустка з понеділка. Ура!!!
    Вже на робочому столі порядочки понаводила.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Вихвалялки

    А я сьогодні так гарно в Мапі з друзями посиділа. насміялись, попили кавуськи. А потім я йшла і чисто витпадково купила собі гарну сумочку за смішні гроші.Тішусь як ті слони що на ній намальовані
     
    • Подобається Подобається x 9
Статус теми:
Закрита.