Вихвалялки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А у нас батьки вже 3 дні як в карпатах!!!(ми живемо з чоловіка батьками)Так як завтра мають вже приїхати,то я сьогодні запросила чоловіка на побачення (звичайно,за його рахунок :))Швиденько наготувала їсти,доцю відправила гуляти з своєю мамою,зараз доприбираю і почну наводити марафет:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 18
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    вихваляюся. починаю готуватися до осені. купила файну суконку , темно -оливкову, з шерстю. така суперова!!!! люблю такі мякі речі з тоненького джерсі.:girl_claping:

    о так! ще б нові чоботи..:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 21
  3. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Вихвалялки

    Мені теж...........А ще я собі нині купили джинси мрії які шукала три місяці.
     
    Останнє редагування: 14 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 13
  4. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Ой,бачу сьогодні не лише в мене день класного шопінгу))Отже придбала бірюзові джинси МЕХХ, чорну майку Морганівську на спині з зав"язочками(на па-па літові) та суконку МЕХХ атлас+віскоза(по внутрішній стороні).Тепер також мрію за чоботами)).О,забула про найприємніше: витратила аж 200грн - пощастило з розмірами в стоку на Личаківській, хоча не лише з розмірами,але й купити саме те,до чого душа лежала)
     
    • Подобається Подобається x 12
  5. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Похвалюсь вам трохи...
    Я НАВЧИЛАСЬ ВОДИТИ МАШИНУ!!!
    тепер залишилось вивчити правила дорожнього руху та добряче потренуватись на дорогах міста (бо вчилась у сільській місцевості, де руху майже ніякого.
    не можу нарадітись, бо раніше думала, що то для мене буде непосильно ("не такий страшний чорт, як його малюють").
     
    • Подобається Подобається x 20
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вихвалялки


    Вітаю! Я теж так хочу, тому прекрасно Вас розумію, який це великий прорив!!!! :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вихвалялки

    А Ірця собі файні туфлики Карло Пазоліні купила... жовтесенькі [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
  8. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Давай якесь фото, а то я також про джинси мрію.... тільки не знаю які.. жду вдохновленія :girl_in_dreams:

    А шоб не оффтопити - то хвалюся :) - завтра на море!!!!!!:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 12
  9. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Після деяких сьогоднішніх подій, я вирішила похвалитись...в мене сьогодні ЧУДОВО[​IMG] пройшов день!!! І все це незважаючи на те, що сьогодні ледве дихаю, бо отруїлась...[​IMG]на те, що нічого доброго не почула в лікаря, на те.......Але я жива та здорова, моя сім"я зі мною, мій коханий чоловік щойно сочно цьомкнув мене зі словами кохання[​IMG], моя любима собака вірно сидить біля ніг, в мене є що їсти і що пити...а все інше - то дурниці....То чому б не потішитись сьогоднішньому дню?[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 13
  10. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    і я трохи повихваляюсь ))
    Сьогодні 5 років, як ми з чоловіком зустрілися )) І в подарунок отримала 101 троянду )) ТАААААК ПРИЄМНОООО!!! ))) Аромат в квартирі неймовірний!
    Пішла фотку чипляти у відповідній темі ))
     
    • Подобається Подобається x 35
  11. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А ми накупляли всяких овочів і наморозили на зиму. Тепер будемо мати кабачки і баклажани, цвітну капусту і перчик, і навіть помідорчики взимку на рататуй буду мати свіжі. Ще залишилося трохи місця в морозилці. Треба ще трохи наморозити, але то пізніше. А зараз так задоволена :)
     
    • Подобається Подобається x 20
  12. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Дівчата! Які в мене вчора пиріжки зі сливками файнючі вийшли:dance::dance::dance: Я вперше робила все сама, хоч печу я багато, але з дріжджовим тістом майже ніколи.Навіть моя мама (а вона ТАКИЙ критик) казала, що люкс!:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 26
  13. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    :girl_smile:А я тільки що сік видушила з 1.5 мішка яблук:girl_cool:Вижимала на комбайні Браун,то соковижималка там не дуже -хіба на стакан соку добре,скоро забивається.А я вже 10 літер нею вижала:girl_claping:Це для мене подвиг,бо то треба мати стальні нерви після кулака яблук чистити її і знову до праці.
     
    • Подобається Подобається x 22
  14. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я нарешті знайшла час стягнути всі пісні Дідюлі з нету,дуже вже люблю таку музику!!!:girl_in_love:
    То зараз сижу в ДП,і слухаю музику,получається "балдєю в двойнє":girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 13
  15. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Ще похвалюсь: я в Дніпрі пошила у майстрині собі пальто. таке, як хотіла: скромне, класично-мілітарного стилю, моє-моє. Давно я не отримувала такого задоволення від нової шмотки!
    Фотку виставлю, як тіко сфотаю мою обновку.
     
    • Подобається Подобається x 20
  16. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я скачала сьогодні собі музику Markа Ishamа. Дуже така класна розслабляюча музика, я просто
    волочусь. Але під неї мені чомусь хочеться десь сонце зустріти....ех...
     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 12
  17. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Я нині можу трохи похвалитись:нарешті навчилась фотографії викладати:)для мене то неабиякий прогрес:)А ще забрала нині готову свою суконочку.буду завтра гарнюня:)
     
    • Подобається Подобається x 15
  18. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Вихвалялки

    Скоренько розказуй що завтра за дефіляда
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Та їдем в ресторан. до чол.похресниці на рочок.Буде трохи родини..то треба тримати марку:)
     
    • Подобається Подобається x 13
  20. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Вихвалялки

    Хоть фотки скинь, на ту сукентку глянути хочеться, бо аж цікавість розпирає шо воно за диво. А марку ти в будь чому триматимеш бо краса вона і в найпростішому краса
     
    • Подобається Подобається x 14
Статус теми:
Закрита.