Вихвалялки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Радості повні штані - я собі сама за два дні перемалювала кімнату. Правда мозолі натерла, але зробила. Задоволена ну дуже і водночас сама з себе горда. Дякую за увагу.
     
    • Подобається Подобається x 18
  2. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    simona вітаю вас!!!!!!!!!
    Розумію яка це праця,бо не раз сама теж перемальовувала кімнату.
    Відпочивайте,і насолоджуйтесь зробленим.
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Нарешті приспала малого:girl_curtsey::girl_curtsey::girl_curtsey:,хвалюся,бо присиплявся він від 13.00 до 16.00:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 14
  4. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Вихвалялки

    А я вчора собі такі мешти купила (тільки бежеві)
    Кларкс
    [​IMG]
    Весною коштували 999грн., а вчора попала на знижку - купила за 480грн. :girl_cool:
    Довольна як слон :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 21
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    В кожного своє щастя і свій привід для радості. Похвалюся і я: батьки повезли малу на дачу (ото вражень буде ввечері!:girl_smile:), чоловік пішов на пивасик, а я зайшла на секонд-хенд і купила сніжно-білу футболочку, яка гарно пасує до моєї легенької засмаги, яку я отримала, гуляючи з малою під сонцем на майданчиках і водячи її два рази в день у спеку на процедури в поліклініку:girl_haha:, а також кофточку-накидку і штани, які візуально "скинули" з мене 5 кг:girl_claping::girl_claping::girl_claping:. Сьогодні ціна була 12 грн. за кг, отож я заплатила за все разом аж 10 грн. 25 коп. Випрала то все і тішуся як слоньо. А також я познайомилася з форумлянкою Natalka (у неї троє чудових діток! :girl_in_love:).
     
    • Подобається Подобається x 23
  6. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я на наступному тижні залишаюся сама вдома з Дімоном!!! Який ж це рай!!! Минулого року я була з аттом коли мама поїхала у відпустку, а цього року тато поїхав швидше за маму і у мене лафа!!!
     
    • Подобається Подобається x 22
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вихвалялки

    Я вас прекрасно розумію!!!

    А мені мій чоловік вчора купив окуляри від сонечка, такі як в Касюні. Ну подібна форма.
    Бо я свої десь запропастила і ніяк не могла знайти, а їх дуже любила і все свому коханому нила, що мені їх так бракує. Ось він побачив вчора в місті щось що йому сподобалось і купив мені. І справді гарні.
     
    • Подобається Подобається x 19
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вихвалялки

    А ми сьогодні з коханим так гарно погуляли! Ніде особливо не ходили, просто кавколо будинків, по дворах, але то будо так добре! А зараз розстелимо посеред кімнати веееееликого коца, попадаємо і будемо дивитися "Зачарованих"...
     
    • Подобається Подобається x 14
  9. Cranberry

    Cranberry Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    я трошки повихваляюсь....трошечки:shy:
    Після 5 років закинутого малювання спромоглась на такі картинки.Малювала в Bamboo
     
    • Подобається Подобається x 19
  10. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Ми вже повернулись з гулянки.Класно відпочили.А малий у захваті бо цілий день бавився з бабусею у все що тільки можна.У нього купа вражень ,а ми щасливі що змогли відпочивати не переживаючи за нього:)День чудний!!!
     
    • Подобається Подобається x 19
  11. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Вихвалялки

    Фото пліз!!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вихвалялки

    приїхала я з села - новий диван зібраний, їсти наварено, продукти куплені, кава в ліжко. А ще питають де найкращі чоловіки :girl_in_love:.
     
    • Подобається Подобається x 23
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вихвалялки

    Ми вже є!!!!дуже класно погуляли!малеча просто чудова! а чоловікові дуже гарно з дитятком!!!!Фото будуть завтра!
     
    • Подобається Подобається x 11
  14. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Нині мала дуже приємне знайомство! Нашого священика нині у церкві заміняв новий отець, якого нещодавно перевели з Нїредьхази до столиці. Дуже сподобалось, як вів Літургію і говорив Повчання. Після Служби мала нагоду ближче познайомитися і з ним і з його милою дружиною і їхніми трьома чарівними донечками- надзвичайно гарна молода родина!
     
    • Подобається Подобається x 17
  15. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А ми були у Шевченківському гаї, дуже гарно відпочили, дітям взагалі було дуже цікаво, і конкурси, і забавки, і малювання, і майстер-класи з ткацтва, і навіть з виготовлення ляльок-мотанок. Отаку ляльку ми собі зробили.
    [​IMG]
    Потім, як ми вже сиділи на травичці і куштували булочки, то люди підходили і питали, де ми таке купили.
    Треба , правда, її ще трохи пообрізати ножицями, щоб була акуратніша, (там з ножицями була проблемка)
     
    • Подобається Подобається x 28
  16. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А в нас спонтанно (бо ніби не получалося через деякі обставини) вийшло поїхати на море:girl_claping:. Вчора взяли квитки, я купила собі купальник і платтячко і ввечері виїжджаєм:girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 24
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вихвалялки

    І я похвалюся.
    Учора були на озері й виявили, що Дарко вміє плавати. Отакий приємний сюрприз!
     
    • Подобається Подобається x 20
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вихвалялки

    І ще я похвалюся. Я сьогодні закрутила 2 ящики помідорів. Намахалася, зате вже повний спокій до зими :)
     
    • Подобається Подобається x 16
  19. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я аджичку закрила. Правда тільки одну порцію, та як буду мати сили то ще зроблю!
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    нині на морі були хвильки-баранці, ціле стадо баранців:)
    от де щастя:)
     
    • Подобається Подобається x 17
Статус теми:
Закрита.