Продам Візок 2 в 1 Adamex Lara Retro

Тема у розділі 'Дитячі візочки', створена користувачем Parazitka, 27 Серпень 2016.

  1. Parazitka

    Parazitka New Member

    Коляска була у використанні 2 місяці. Користувалась тільки люлькою. Прогулянкові блок не користований. Дуже зручна, та маневренна у використанні. Можете в ютубі подивитись відео з технічними властивостями коляски. Від себе скажу. Що вона шикарна. Капішон закривається повністю, що дитинки навіть і не видно, що дуже рятувало в 1місяць життя, коли ще дитинка не була хрещена. Амортизація вище всіляких похвал, заколисувало добре, і ніяка яма не страшна. За рахунок великих коліс, спускались з 5 поверху дуже комфортно та швидко.
    Продаю, по причині, що користуємося вже іншою коляскою. Фото з люлькою реальне. З прогул. блоком можу зробити, хоча на картинці він ідентичний.

    Особисто я таку коляску шукала дуже довго. В такому кольорі і малюнку немає ні в кого, принаймні я не бачила, хоча в центрі і в інших районах буваю часто. И замовляла аж з Харкова, бо у Львові такої не було ніде. Виробник Польща.

    Ціна 6500грн

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

     
    Останнє редагування: 27 Серпень 2016
  2. Parazitka

    Parazitka New Member

    Дівчатка, стан візочка ідеальний. Без дефектів та поломок.
    Скидаю ціну до 6100грн.
    Зараз вони по 295 доларів коштують це біля 7400грн. У Вас є можливість взяти набагато дешевше майже не користованій візочок.
     
  3. Parazitka

    Parazitka New Member

  4. Parazitka

    Parazitka New Member

    продано