Воєнний стан

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем loveterapy, 14 Лютий 2015.

  1. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Воєнний стан буде застосований виключно у випадку наземної російської воєнної агресії. Якщо нам вдасться уникнути цього сценарію, я наголошую як Президент і Верховний Головнокомандувач ЗСУ – не буде обмеження прав і свобод.

    Указ про запровадження воєнного стану передбачає, що такий стан діятиме виключно в тих областях України, які розташовані вздовж російського кордону, вздовж придністровської ділянки Україно-молдовського кордону і вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів. Саме там, де може бути нанесено удар.

    вибачте, шо перериваю зрадоньку. але може дійно так буде, як ото президент сказали. чисто номінально
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    просились-мо о 21. Але, ліпше не спинятись - колективна сила - велика сила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  3. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Знаєте, читаю і тихо офігіваю. Тут всі обсирають москаляндію, нашого президента, владу, сша...
    Блін, народ, може краще якісь реальні пропозиції подати? От так, для прикладу: режим, бухло притиснути, кинути всі сили на ті області, комендантська година, при непокорі - розстрілювати і тд і тп. Ну, я образно. По принципу скількох там рукостискань можна донести в ВР. І, повірте, що д..бів феєричних там хватає, але і адекватів теж не бракує.
    Ну що ж, ті хто кричав "зрада, порох вибори відмінить"? Ау, де ви? Наводьте нові приклади як нас зраджують і зливають.

    Мені ні з президентом ні його АП дітей не хрестити, але намінуточку уявіть себе. Що ви є представником багатомільйонної держави. Що б ви робили?!
    Давайте будемо мудрими, розважливими і з тверезим мисленням. І таки так, давайте краще помолимося.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 15
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  4. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    чекайте, ше не було нового вбросу)) вчора то просто дуже оперативно зреагували про ті вибори. та й понеслось
    мені от цікаво, шо реально, як ото вчора почули про ті події, то перша думка: "а як же вибори?". В мене була паніка, страх. але про те шо мені не дадуть раптом можливості проголосувати за ляшка чи тимошенко я думала в останню чергу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    То треба визначитись вже може?))
    Чи може так норм?
     
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    вказано, шо за умови рос. агресії. як можна тут точно сказати?
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Будемо вважати, як в приказці про злодія і шапку)). А що, вже все? Вже все Ок?
    Як нікому не раджу розганяти зрадоньки, так і поспішати поперед паровоза не варто.
    А те, що кожен має своє в своїй голові, має право й висловитись.
    А я звідки знаю?)) Це Ви цитуєте гаранта з беззаперечною упевненістю в його рішеннях і тут же піддаєте їх сумніву.
     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я взагалі стараюсь все піддавати сумніву. то ся критичне мислення називає)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @бетменша не я, а Ви). Свій пост перечитайте.
    Я чесно, не розумію, що і навіщо тут один одному доводити. Хтось знає нащо?
    Просто принести звичний срач із так вже звиклого ФБ сюди.
    А можна просто поговорили і пішли кожен зі своїм)). Так ніби починалось. Чи, логічне закінчення саме срач?
    Кладу руку на серце -нікого цитувати не буду більше, але своє писатиму.
     
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор


    --- дописи об"єднано, 26 Листопад 2018 ---
    Рада старійшин племені, обмін досвідом....
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2018
    • Подобається Подобається x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    То тепер?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    цікавий вибір фото)) заява ж була від трьох колишніх. до чого там теперешній? особливо враховуючи, що тріо виступило в опозиції до пороха в тому питанні
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ніби в такому складі радились
    фото сьогоднішнє, АП.
    потім перебралися. Жестикулятивної символіки лише один дотримується. Решта - фізіогноміка...
    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Колишні президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма та Віктор Ющенко висловилися щодо доцільності введення воєнного стану у зв’язку з агресією Росію у Керченській протоці.

    Про це йдеться у зверненні трьох екс-президентів до Верховної Ради, яке перед позачерговим засіданням парламенту оголосив Кравчук, передає УНІАН.

    ніби чітко вказано, що втрьох
    і фото до речі не сьогоднішнє Президент України Петро Порошенко зустрівся з екс-президентами України Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком — Офіційне інтернет-представництво Президента України зверніть увагу на дату
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    :haha: союз ні рушимий(х)
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ну от, зрада. Видають за сьогоднішнє.:girl_devil:
     
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ну оце вже відповідає дійсності
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member


    Поясніть мені тупі, що означає введення воєнного стану? Все що я знаходила - треба діяти по ситуації (ну так грубо сказано). Що цей стан дає - обвал курсу валют, росту цін і ще більшої кризи? Чому обстріл трьох лодок спровокував таку реакцію? Втратили 2 області і Крим - військовий стан не оголошували...(просто роздуми в голос).
    Невже вони думають що після вчорашніх заяв Росія офіційно нападе?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1