Воєнний стан

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем loveterapy, 14 Лютий 2015.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Там(на Сході)не мацква, не офіційно ,а Крим так, тут без питань.Питання є, але то вже безсенсово.
    З лодками відкритий вогонь вже конкретно і відкрито.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це нормальний пункт. В нас народ свободу слова використовує і в хвіст і в гриву. Це щоб не розказували де хто танки бачив.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Hermi введення воєнного стану є політичним рішенням. Які наслідки цього рішення - буде видно згодом. Населення навряд чи відчує поглиблення кризи.
    Вперше зафіксовано факт військової агресії з боку росії. Звучить страшно. Москалі ж розуміли, що йдуть в відкриту. Що вони збираються з того користати?
    В таких ситуаціях як сьогодні найбільше видно, що фейсбук то абсолютне зло)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • мімімі мімімі x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Всьо путьом. Випускаємо пару.

    З практичного вже написали в третьому дописі від цього місяця - не створювати ажіотаж (але хто би слухав), продуктовий, бензиновий, валютний.

    Все решта - ми ніяк не впливаємо.

    Молитися обов‘язково. І за владу теж, хай їм в головах просвітліє.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 4
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    мене більше зацікавило право власності :)
    А щодо танків, то наші тепер їх будуть бачити у всіх кутках.
    Не офіційна думка, але висловилась не остання людина про ту ситуацію - вони в той момент самі не зрозуміли що зробили і хотіли вирулити ту ситуацію на свою користь (рятували\заблудились\українці самі напали), але на їхній жаль цього не сталось.
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я зайшла на ФБ і бачу лише гнівні дописи про вчорашнє засідання ВР. Це зрозуміло і навіть добре, щоб ті клоуни почитали.
    В мене нема жодних плачів прл введення ВС і майже нема про Порох- зволоч. Я не підписуюсь на всіх і вся, щоб потім писати "всьо, в бан/відписуюсь" і т.п. Знаю прізвища людей, думку котрих часом цікаво почитати(в т.ч. обов'язково протилежну моїй). Зайшла, почитала, пішла.
    Комусь "смакує" інше.



    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    Якось не віриться. Наші човни ж тудою не вперше йшли. Чому зараз?
    Припустимо наші провокували, невже москалі так тупо повелися? Як дітей розвели
    Цей момент мені повністю непонятний. І наштовхує на думку про , як мінімум, тристоронній договорняк
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Уявляєте, в мене перша думка була (після нецензурних слів), про те що це під вибори. І дуже шкода хлопців і їх родини. І так досі.
    Про власність. теоретично можуть експропріювати транспорт. Але реально потреби нема. І мають відшкодовувати вартість.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а хто третій?
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Америка.
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Пропонується робити так 40 днів
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 13
  13. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Коли страшненько чи ніпанятна, читаю діда Свирида:)
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Оптимістично Оптимістично x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Не знаю, хто такий за персонаж той дід Свирид, але це короткий переказ вчорашнього дня. Я так розумію, для тих, хто нічого не мав сам можливості побачити/почути.
    Мене цікавить, що рашус тепер наших хлопців під трибунал, раз є "зізнання". Це жесть.
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    як хочеться, щоб всі замовчали. і не задавали питань і не сіяли сумнівів, які росії на руку
    як хочеться, щоб добре думали що писати, і що шарити, враховуючи що супротивником буде прочитане і проаналізоване все написане. і використане проти нас
    це і є та зрадонька, яку просять не розшарювати? чи то мені забагато хочеться?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Багіра я б лише заборонила ту всю муть по ТБ. А в мережах живі люди спілкуються. Кожен має свої питання/сподівання якісь робить висновки. Мене не болить чиясь позиція відмінна від моєї.
     
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А ще перестали в істериці скуповувати долари по драконівському курсу і "сушити" банківські рахунки.
    Бо якщо цей масовий психоз не припиниться, то ми всі дуже швидко відчуєм на своїх шкурах, що таке фінансова криза.
    Ну ок, вчора. Але попсіхували деньок і фатить грати на руку тим, хто тільки цього й чекає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    та ви шо! то би була фантастика. най би хоч гречку і сіль в спокої лишили))
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    для тих, хто мене не до кінця зрозумів. я за те, щоб перед тим як щось написати, 10 раз подумати, до чого призведуть мої слова і кому можуть стати вигідні (особливо якщо подібне напишуть ще 100 людей по соцмережах)
    це елементарне - думати не боляче...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ага. А коли боляче? Коли близька родичка працює на Ляшка і останні 2 дні перепощує все г..но, яке з нього лиє. За гроші працює, переконання збоку. В той же час "на цукерках рошен кров наших хлопців". Треба підкинути ідею Порошенку видавати карточки на вхід в фб, після консультації психіатра.
     
    • Подобається Подобається x 2