Ворожіння на Андрія

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Morada, 11 Грудень 2009.

  1. Tela

    Tela Well-Known Member

    Відповідь: Ворожіння на Андрія

    У нашій школі ми з дівчатами кожен рік на Андрія на папірцях імена записували, і клали під подушку, і у кожної з нас кожен рік інше ім'я випадало, причому не пригадую щоб у мене хоча б раз випадало ім'я Роман(так звати мого чоловіка)
     
  2. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Ворожіння на Андрія

    Ми теж таке в школі робили, але то мало би означати, як зватимуть хлопця, з яким будеш цього року - усе значно швидше і простіше!!! Мені завжди збувалося!!!!
    А в університеті ми в студентському братстві робили вечорниці, то гарна забава була - з Калитою і паном Калитинським!!!
     
  3. Cranberry

    Cranberry Well-Known Member

    Відповідь: Ворожіння на Андрія

    Знаю гадалку яку ще моя бабця розказала моїм мамі,а вона вже мені. В ніч на Андрія з сірників робиться маленький колодязь(два на два сірників ,квадратом) Потім кажеш чарівні слова-Суджений мій ряджений ,прийди до мене наряджений.Прийди до мого колодязя руки помити чи обличчя умити.Потім лягати спати.Якщо судилось вийти заміж цього року то насниться сон де він(суджений)буде або мити руки,або обличчя. якщо руки, буде з роботящих,хто працює своїми руками;обличчя- "інтелігент",хто працює головою.
    До цієї гадалки ставилась як до ще одної забавки на Андрія,але сон таки наснився))) і саме того року вийшла заміж.Хоча,може співпадіння:girl_wink:
     
  4. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Ворожіння на Андрія

    А скільки тих папірців потрібно під подушку класти?
     
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Ворожіння на Андрія

    мені потрібно 26, бо народилася 26 числа в вересні, один з тих 26 має бути порожнім
    тобто кількість папірців залежить від того, якого числа у вас день народження
     
  6. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Ворожіння на Андрія

    Ми з дівчатами також колись ворожили, важко зараз згадати чи щось збулося, бо то було більше для забави. Але одне гадання запам"яталось: на ніч під ліжко поставила стакан з водою в якому плавав сірник, що символізував міст - вночі майбутній чоловік мав на руках через міст перенести. Наснилося мені тої ночі,що один хлопець(який мені на той час дуже подобався) взяв мене на руки переніс через дорогу і відддав на руки іншому хлопцеві(з яким на той час в мене були лише дружні стосунки і як нареченого я його не розглядала). Через декілька років я таки вийшла заміж за того іншого. Отак мене відддали в добрі руки!:girl_haha:
     
  7. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Ворожіння на Андрія

    Ото добре тим, в кого першого числа день народження:girl_haha:
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Ворожіння на Андрія

     
  9. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Ворожіння на Андрія

    От ще згадала. Правда це на Катерини потрібно зламати гілочку вишні і поставити в хаті у вазу з водою. Якщо ця гілочка на Різдво зацвіте, то того року гуляти весілля!

    Пригадую, як уже будучи студенткою, дуже захотілось ту гілочку зірвати. От ще з подружкою в сад чужий на в.Кирила і Мифодія зайшли (ми ж незнали, що то сад)....і тут нас питають що вам потрібно...в шоці були хазяїни від наших пояснень!
     
  10. ESTEILA

    ESTEILA Well-Known Member

    Відповідь: Ворожіння на Андрія

    Ми також з колєжанками писали одна одній на папірцях імена.Мені випало Володя:girl_in_dreams:,так мого чоловіка і звуть.
     
  11. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Ворожіння на Андрія

    А в кого першого числа, то тому треба 31 папірець. Треба, щоб дівчина 12-го числа попросила своїх подруг (обов"язково незаміжніх дівчат) написати їй по одному імені на картку, одну лишаємо порожню, а ще одну пише сама.
    А от зі снами мені ніколи нічого не збувалося!