Вправи для спини

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем New look, 14 Березень 2013.

  1. New look

    New look Well-Known Member

    Недавно про себе дала знати моя спина. Ніколи не боліла, хоча ще з дитинства маю сколіоз (результат того що в школі парти були низенькі,а я була найвищою дівчинкою в школі, і завжди горбилась).
    Так от знайшла загальнозміцнюючі вправи для спини. Можливо комусь також буде потрібно. Дуже багато людей зараз мають проблеми зі спиною. Причини різні, але потрібно працювати над зміцненням м,язів спини весь час, особливо людям в яких є схильність до цих проблем. Особливо ті хто мають сидячу роботу,мало рухаються.
    Сама вже кілька днів роблю вправи то набагато легше. Вправи простесенькі. Просто треба не лінитись.

    Вправи тут

    П.С. Пропоную тут викладати інші вправи, відео чи будь яку інформацію про те як ви працюєте з цією проблемою.
     
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Вправи для спини

    Я теж після трьох дітей дуже зігнулася, але мені допомагає плавати. Тричі на тиждень по 2000 метрів і було все супер.
     
  3. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: Вправи для спини

    лікувальна фізкультура це звичайна...подивіться на youtube. простенько і ефективно:)
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вправи для спини

    Мені ще колись давно поставили діагноз остеохондроз. У моїй професії то не дивнина і не рідкість, так як багатогодинна гра на муз.інструменті тому сприяє.. Том я давно приділяю велику увагу спині. Колись ходила на басейн, дійсно дуже добрий вплив-кожного разу після басейну було враження що скидаю з себе груз, правда ставало мене менше-1500 метрів було для мене добре. Тепер ходжу в зал. Станова тяга, гіперекстеезія, горизонтальна, вертикальна тяга, тяга гантелі в наклоні-ті всі вправи дуже добре зміцнюють м'язи спини, котрі добре тримають хребет. І хай хтось говорить , що тренажерний зал не для жінок , проте я результати бачу. В мене нема на меті накачати великі м"язи, ніяких добаткових речовин я не вживаю, а для здоров''я і хорошого самопочуття то є дуже добре. Плюс до того всього зауважила, що тепер мені більше хочеться тримати спинку рівною і навіть тоді коли сиджу на роботі зі скрипкою. Раніше спина округлювалася, спиралася до спинки крісла і постійно то все закінчувалося такими болями і важкістю в спині. Тепер сиджу на краю крісла і тримаю спину-м'язи допомагають
     
  5. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Вправи для спини

    Я теж фанат тренажерного залу, вже 11 років ходжу з перервами на вагітність. Пора вже знов вибиратися
     
  6. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Вправи для спини

    Моя спина перестала боліти після занятть пілатесом, там дуже багато вправ на зміцнення м"язів спини, хребта. Вже рік займаюся і зупинятися не збираюся :)
     
  7. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Вправи для спини

    А моя любить йогу :) Але я ніяк не можу почати регулярно нею займатися. Але навіть якщо нема часу, а біль є (щоб було зрозуміло, в мене бувають періоди, коли біль не зникає ні вдень, ні вночі, не сильна, але дуже дискомфортно), то просто сідаю на підлогу і роблю вправи з йоги в хаотичному порядку - так, як сама відчуваю, (то скручуся, то натягнуся і т д).
    Чула, що допомагає якщо плавати на спині, бо коли звичайно, то спина прогинається, і ефект не той. Це так?
    Якийсь час робила вправи по цьому відео:
    http://www.youtube.com/watch?v=toDNwxQTSzI&list=FLwlYTMjzcMKu60U4fvjXLGw&index=4
    Єдине, що я зрозуміла: спиною треба займатися постійно.
     
  8. Irvika

    Irvika New Member

    Відповідь: Вправи для спини

    Дівчата а може хто чув про Міжнародний центр корекції постави Оксани Слінько що на Сихові? Дуже цікавить цей центр, оскільки маю проблеми зі спиною.
     
  9. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Вправи для спини

    Я в середу ходила на перше заняття. Прада дуже інтенсивно було, втомилася. Але спина не болить.
     
  10. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Вправи для спини

    а що саме вас цікавить? я живу навпроти цього центру (він у новобудові на 1 поверсі), маю теж проблеми зі спиною, заходила давніше туди, питала про масажі і вправи для спини. Спочатку потрібно в них зробити діагностику (ціну мушу уточнити зайти. бо вже не пригадую), потім можуть призначити і лікувальну гімнастику, і масаж. Я на жаль так і не виділила час, щоб зайнятись спиною, але ще й досі це планую.
    Бачу зі своїх вікон, що багато людей до них ходить, і дітей також, працюють щодня допізна, і в суботу.
     
  11. Irvika

    Irvika New Member

    Відповідь: Вправи для спини

    Мене цікавило чи дійсно він такий хороший як про нього пишуть. До речі у газеті "Високий Замок" про нього була стаття. Але як Ви кажете, що багато людей ходить - значить має бути хороший )))
    Ціна за діагностику 350грн., тривалість від 1,5 до 2год і все "вручну"!!!
    Збираюсь піти )))
     
  12. endimiona

    endimiona New Member

    Порадьте, куди можна звернутися, щоб виправити, чи покращити стан спини зі сколіозом?
     
  13. Louth

    Louth Well-Known Member

    Мені допомогли від болей в спині в центрі "Легкий рух", вони знаходяться в поліклініці на Симоненка. Кінезіотерапія (о, та кімната трохи подібна на садо-мазо - різні ремені зі стелі звисають)) ), масаж і т.п. Є прийом невролога
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Мені дуже допомогла йога. Але не відразу а через пів року інтенсивних занять. Спочатку навіть почала, ще більше боліти. Там багато вправ на спину. Але тут треба знати, що можна, а що ні. Бо в мене легка форма є нюанси в шийному відділі, то я шию бережу. А легкий рух на Симоненка на мою думку треба якщо є травма і потрібна реабілітація, бо ті вправи які вони роблять з Вами можна робити самому якщо є можливість фінансова то можна і до них. Мій чоловік там частий гість з травмами спини і колін. Але робота з тілом потрібна постійно!!! не буде так що вам допомогли і все пройде назавжди, потрібно постійно підтримувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Louth

    Louth Well-Known Member

    Так, звичайно, їх основний контингент - це люди після травм. Я лиш походила до них на масаж (спочатку - прийом невролога) і декілька разів - на вправи, а як запам"ятала, як правильно їх робити, то роблю вдома сама. Спина боліти перестала, а до того - часом важко було шкарпетки вдягнути навіть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Є непоганий реабілітаційний центр на вул.Уляни Кравченко, 8, "Твоє здоров'я" .

     
  17. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    На рахунок легкого руху. В поліклініці на Сихові теж є той апарат ( типу клітки з ременями). І хороші реабілітологи. Єдине- потрібне направлення лікаря.
    Я спочатку дуже скептично була налаштована. Але оскільки приписали витяг хребта в тій клітці, то вирішила походити. Лікар сказала , що їх є три у Львові ( тут в поліклініці, на Симоненка і ще десь). Мені підходив лиш Сихів.
    В мене теж сколіоз плюс дві невеликі грижі. Були болі в спині та добре віддавало в серце. ( тому й побігла).
    Лікування складалося з 10 сеансів. Спочатку масаж розігріваючий 15 хв, далі витяг , далі 15 хв на аплікаторі Ляпко, далі вправи. Займало щодня 2-2,5 год. Ну і невропатолог ще щось виписувала з ліків.
    Стало значно краще.
    Самі вправи добре, але коли гостра проблема, то мало. Ну і протягом лікування вправи робилися щодень два тижні. Далі для підтримки радили 2-3 рази в тиждень, аплікатор при загостреннях, не для систематичного використання.
    --- дописи об"єднано, 26 Лютий 2019 ---
    І ще скажу, що йоги/пілатеси і тд- дуже добре. Але якщо є проблеми з хребтом- то лиш до певного моменту. Коли почала боліти спина, то років чотири на пілатесі було все ок. А далі в якийсь момент почалися сильні болі, тахікардія, безсоння ( від хребта). І одних таких занять стало мало. Теж в знайомої, лиш вона йогою займалася.
     
  18. ritassv

    ritassv New Member

    Будь-яка фізична активність гарна, погано, коли вона відсутня. А м"язи спини необхідно зміцнювати, і взагалі жінкам силові вправи лікар прописав))