Врятуємо життя!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Margaryta, 18 Квітень 2012.

  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    І на реанімобіль?

    Вони хай скажуть офіційну ціну, яка йтиме по документах. Бо як і вся медицина в нас буде ще і неофіційна. А каналу ЗІК вони ясно що віддяк лікарям не афішуватимуть
     
  2. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Дівчата, ті хто буде телефонувати, чи зустрічатись особисто з батьками, будьте готові до того, що батьки "колючі як іжаки", перебувають в шоковому стані, не знають що відбувається, і головне на мою думку, не вірять, що зовсім незнайомі люди можуть пожертвувати для них час, гроші, увагу...і не хотіти нічого за це...
     
  3. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    попала в 100% ціль, для них то дійсно чомусь дико. Вже госпіталізувати не будуть бо в дитинку не бажано перевозити, то довга дорога, а тим більше знашими дорогами....вирішили лікуватись тут, вони перестрашені без грошей десь їхати.
     
  4. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    А санавіація? чи то я фантазую?

    То не дивно, що їм дико. В нас прийнято, що все за гроші, по блату і т.д. Але заради СВОЄЇ дитини мусять взяти себе в руки. Бажаючих допомогти є і буде багато. Але мусять батьки адекватно сприймати ту допомогу.
     
  5. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    мама Аліни вже на мене підозріло дивилась....но не такі вони як ми "гарадскіє" вона спочатку не давала фотографувати малу що б не врікли......а потім як виявилось вона насправді боялась що всі дізнаються ніби мацьопа впала по її вині і її посадять от і вирішили боротись своїми силами, то вже майже тиждень а все гірше і гірше в мацьопки почалось ускладнення з клечима бо раниглубокі, от тоді вони задумались.

    ---------- Додано в 00:25 ---------- Попередній допис був написаний в 00:24 ----------

    Мабуть то фантазія.
     
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Мда... Margaryta, а ви звідки дізнались про цю сім"ю?
     
  7. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Наші знайомі, дізналась минулого тижня коли мій чоловік став донором для тої дитинки, і просив мене переказати всім хто може що б пішов і став донором,але я не знала що так все погано, і не думала що вони так реагуватимуть на допомогу і перебувають в такому шоці
     
  8. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Так, там погано. В мене мала на себе вилила була горня щойно запареного чаю і ми там лежали і там - ПОГАНО. Без копняка і погроз не рухаються. Щоб бути поряд з дитиною на перев*язці потрібно пояснювати головному лікарю, що у мене нормальна і сильна психіка і що то моя дитина і жодні медичні маніпуляції без моєї присутності мною, як мамою, забороняються!
    Я б таких лікарів...

    Дівчинку дуже шкода. Маю надію лікарі її не покалічать ще більше.
    А ми давайте допоможемо молитвою, грішми, підтримкою. Я знаю, що форумляни - це сила!
     
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    а яку кров треба? я шось не дочиталась... вибачте. З-за кордону на цей рахунок переводити грошi можна? Як нi то дайте якiсь кординати куди можна, хоч почтовим переказом...
     
  10. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Дівчата вибачте але в силу обставин я не встигаю Вам відписувати бо сама заклопотана з 2ма дітлахама Holly допоможіть будь ласка ви вже в курсі всього.

    ---------- Додано в 09:41 ---------- Попередній допис був написаний в 09:40 ----------

    кров люба підходить бо знеї роблять витяжку і якщо бачити на фото то у дівчинки на спині прив"язана капельниця, яка цілими днями з нею крапають її тою сироваткою
     
  11. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    На цей рахунок не можна переказувати гроші.
    Можна переказати за допомогою Вестерн юніон, або схожої системи переказів коштів.
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Врятуємо життя!

    напишіть ще хто знає, як через термінал правильно переказати гроші? я завжди просто вводжу № рахунку, вибиває прізвище, кладу гроші...там ніде не вказується на яку потребу...?
    вистояти чергу в касу, на жаль, моя малеча не витримає...
     
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    я просто переводила - також не знайшла якоїсь спеціальної опції..
     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Врятуємо життя!

    підійди до будь-якого працівника банку. В ЦУМі новому навіть є людина, яка постійно біля терміналу крутиться. Може допоможе
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    може тут зразу написати чий то рахзунок, виб"э на екранi тай усе? Маргарита уточнiть будь ласка.
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Врятуємо життя!

    карточка оформлена на тата, але треба обов"язково вказувати добровільна пожертва на лікування
     
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    питаю для того шо от мамi зараз скажу шоб перевела, то як вона маэ говорити в банку?тобто Клачан Роман, добровiльна пожертва на лiкування... так?
     
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Врятуємо життя!

    саме так)))
    тре попросити модераторів, щоб додали до першого допису
     
  19. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    саме так
    Тільки що дзвонив тато потрібні памперси 4, вологі серветкі і великі разові пеленки
    Тато отримав такі гроші:
    403грн, 100 грн, 200 грн.
    Дякую вам. От тільки постала проблема як я буду перед вами звітуватись без чеків за подяку лікарям?
     
  20. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Відповідь: Врятуємо життя!

    просто напишите скільки пішло лікарям і все.
    Вони розписок точно давати небудуть...

    Дякую, що не лишились байдужими. Я вже відправила чоловіка перевести гроші. В мене донечка 4 місяці молодша за Алінку... Я пів ночі сьогодні проплакала...