Врятуємо життя!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Margaryta, 18 Квітень 2012.

  1. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    теж перевела гроші, вконтакті відзвітувалася. Нехай Бог береже Алінку!!!!
     
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    так, треба в темі змінити фамілію, бо Маргарита помилилась
     
  3. Христка

    Христка Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Мартко, перевірте приватні повідомлення -- я вислала переклад інформації на рос. мову, як ви й просили.
     
  4. spivanka

    spivanka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    якщо батько Клачаний, то дівчинка Клачана - одну букву тільки поміняти...єдине шо по сайтах іформаційних вже з помилкою пішло:sad:

    !може хто коли ходив на Пекарську кров здавати - чи вони працюють у суботу?
    і шо за таке немудре обмеження про Львівську обл. у прописці.я би з чоловіком пішла, а в нього прописка у Франківській обл. хоч він більше ніж 10 років у Львові..
     
  5. Donner

    Donner Member

  6. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Насправді такого обмеження немає, просто головний лікар дає дозвіл. Якщо Ви не худенька - дає без особливих проблем, він адекватна людина. Перший кабінет, одразу на першому поверсі по сходах зліва. Єдине слід запастися терпінням та часом, не менше 2,5-3 годин.
     
  7. Христка

    Христка Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Там ще можуть бути проблеми в тих, хто носить окуляри. Мені колись не вдалося здати кров саме з причини поганого зору. Однак не знаю, чи є якісь обмеження зараз.
     
  8. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    А з якогось іншого банку як перечисляти на ту карточку?
     
  9. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Просто в касі банку з якого Вам зручніше платити, кажете номер рахунку і прізвище, може бути комісія.
     
  10. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Море, море обмежень. Куріння - офіційно до обмежень не входить, але ставляться скептично. Місячні - не менше 10 днів з дня закінчення (можна трохи прибрехати), простуди, низький та високий тиск, соплі, не менше 60 днів з дня останньої здачі крові, вживання алкоголю та жирної їжі останні 2 доби, само собою жодних страшних інфекцій, коли-небудь перенесених, в тому числі вилікуваних - таких, як гепатит А. Ніяких операцій (хіба апендицит 20 років тому:8:) Ніяких подорожей в екзотичні країни останні роки. Загалом тим, хто здає кров, потрабно бути відповідальними і пам"ятати, що від Вашого здоров"я залежить чиєсь життя, головне, щоб не зашкодити реципієнту, а таке, як ваша вага, тиск та місячні завжди можна трохи словесно "підкоригувати", перевіряють вкрай рідко.
     
  11. spivanka

    spivanka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    в мене вага десь 57, то при бажанні можна було би ше з 3кг додати:) але гірше гайморит хронічний ше не повністю залікувала(от тільки як добре носа промию, то забуваюся про нього...а з часом проблема в нас обох:sad:(

    і ще кажуть нині тільки до 13ї приймали, а субота, неділя вихідний...

    спробуємо наразі якісь гроші передати
     
  12. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Мама пішла переказувати кошти, як тільки - зразу відзвітуюся вконтакті. Нехай Бог береже Аліночку!!!!!!! Важко собі уявати ті муки, і що діється на серці в батьків(
     
  13. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Якщо дуже хочеться здати - сміливо кажіть 60 (але тільки якщо питатимуть), перед тим можна напитися мінералки без газу літр-другий, вдягніть одяг, який вас візуально повнить, або принаймні не виструнчує, якийсь балахон (все з досвіду). Гайморит, здається, не проблема, просто не признавайтеся, головне, щоб Ви антибіотиків чи якихось суперліків не вживали.
     
  14. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Літом знакомий хотів здати кров, але його не допустили бо не служив в армії через проблеми з зором.
    Там приймають кров тільки до 13 год, так що бажано приходити чим раніше бо бувають черги.
     
  15. spivanka

    spivanka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    у ФБ почала розповсюджувати інфу, а там не всі будуть мати можливість читати коменти і визбирувати потрібні деталі, тому було би добре в першому пості таки внести поправки(по змозі звісно):
    у прізвищі дівчинки букву і ше напевно П.І.Б. батька вписати(на нього ж рахунок відкрито?), бо в касі ПБ так памятаю, що питають кому переводити кошти будете і оце "добровільна пожертва на лікування"
    деталі часом мають значення...
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Врятуємо життя!

    аналогічно
    каже, що не правильний рахунок
     
  17. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Те саме! Хотіла переказати гроші через термінал, а мені вибило, що рахунку не існує!:sad:
     
  18. martka

    martka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Дякую. Вже змінила дані в контакті на ваш текст.

    За зміну прізвища не знаю, що сказати. Мабуть, краще щоб взнати в батьків, як точно звучить воно. Наразі маю доступ до контакту, але не сюди. Тому змінювати нічого не буду, доки не буде точних даних

    ---------- Додано в 15:47 ---------- Попередній допис був написаний в 15:47 ----------

    На терміналах інформація напевне появиться не раніше ніж завтра((
     
  19. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Щойно перерахувала кошти через Приват 24, а от кров не взяли (після народження дитини пройшло замало часу) З понеділка організую співробітників для здачі крові для дівчинки.
    Нехай Матінка Божа оберігає маленьку Аліночку!
     
  20. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Дівчатка переказуйте краще через касу будь-якого банку, або ж хто підключений до системи "Приват 24", то через неї. Через банкомат не дуже безпечно.