Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Kasia, 17 Червень 2009.

  1. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    У мене спочатку кардіо, а потім - силові.


    Я якраз мала на увазі кардіо для зганяння жиру в області талії. Я розумію, що скручування - для м"язів, а "для жиру" як аеробне навантаження підходить, наприклад, танець живота. Але мене цікавить саме кардіо в домашніх умовах для області талії. Може якийсь диск з комплексом порекомендуєте?
     
    Останнє редагування: 11 Березень 2011
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    не буває кардіо для якоїсь області. Є загальне і загально впливає. Це я вам і намагаюсь сказати. Не можливо заставити тіло спалювати жир в якомусь конкретному місці. Так не буває. просто прискорюється обмін речовин і відповідно спалювання жиру всюди. І в останню чергу в жирових депо, які в різних жінок різні (в різних місцях).
    не принципова різниця, поєднання не дуже добре. Хоча залежить наскільки інтенсивне кардіо і наскільки "силове" силове.
     
  3. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    Я зробила висновки, читаючи Shape. Там завжди до силових комплексів пропонується кардіо.
    На вашу думку інтервальний біг/ходьба чи біг з різною інтенсивністю є нормальним варіантом для спалювання жиру чи може щось інше? (в домашніх умовах)?
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    нормальний варіант, як і скакалка, інтенсивні танці :)
     
  5. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    Натрапила на таку статтю.
    Я так зрозуміла, що мушу перед залом годину бігати, щоб був ефект. А я не маю стільки часу на себе... Хіба на скакалці в 5.30! Боюсь свекри не зрозуміють. Чи то в залі тупо годину крутити педалі без силових вправ?
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2011
  6. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    Позаймалась я дома пару раз аеробікою (знайома качнула десь з нету), так як перші рази - без надриву. Але зразу ж відчула свою сколіозну спину :girl_sad: І що то робити:girl_nea:?
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    вважати,
    залежить що саме робили

    купа нюансів, так по нету важко щось сказати.
     
  8. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    Orman, чи є якась суттєва різниця між бігом і велопрогулянкою? з чого більше користі для ніг/серця/спини?

    І друге... мені соромно, але я не знаю що таке друге дихання і коли воно має відкриватися. Я собі завжди обираю такий режим, щоб була тільки легка задишка, а чоловік переконує що без "через не можу" в мене не буде ніякого ефекту.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    нема, тільки пробігти треба менше (км), а проїхати більше :)
    скажем так - при правильній їзді менше навантаження на хребет
    я теж не знаю


    Я взагалі противник "через не можу", має бути важко, але не так що "я вмираю, але ще 10 м пробіжу".

    Щоб не переживати що не додаєте можете пульс поміряти при навантаженні (в середині тренування) має бути 200-вік в роках, тобто мені 30 то пульс має бути під час бігу 200-30=170

    ну але це все усереднено, тобто якщо при пульсі 170 ви вклякаєте, значить вам особисто треба менше навантаження.

    І взагалі під час кардіо має бути стан легкої ейфорії, а не "вмирання". Тому треба вибирати той вид який вам подобається, а не де більше калорій згорить.
     
  10. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    доброго дня Orman!
    хочу дізнатись вашу думку про :
    1.кардіо зранку натще
    2.сніданок після кардіо зранку натще,через який час можна і що їсти
    3.Л-карнітин - доцільність його прийому та доза
    4.всеж таки біг,чи ходьба краще? а може чередування?
    5.варто купувати пульсометр?та де?
    дуже чекатиму відповіді)
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    1. є люди які можуть не снідати - не хочуть тобто. Так от якщо не хочете - не їжте, але якщо хочете обов"язково з"їжте (ну але щось таке щоб в шлунку не калатало).
    2.де ж так можна заморочуватись. Їсти треба тоді коли організм вимагає. Їсти здорову їжу, а там вже не суть що конкретно. Головне попити не забудьте.
    3.Л-карнітин - першопочатково ним лікують неврологічні порушення,яких у вас сподіваюсь нема. Довго можна писати - недоцільно.
    Ось продукти де міститься пиродний карнитин
    4.найкраще - спортивна ходьба. Або просто швидка ходьба. (найкраще для здоров"я)
    5. Еее, варто, якщо дуже переживаєте що недопрацьовуєте чи перепрацьовуєте. А що в спортивних магазинах нема?

    Якщо не помиляюсь то ви багато тренуєтесь (якщо я вас з кимось не плутаю). Часом (регулярно) треба збавляти обороти, після "відпочинку" результати кращі ніж зовсім без нього.
     
  12. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    та шукала..може не там((((а в неті ціни вельми кусючі...ще коплю грошики на дійсно хороший пульсометр,а не якийсь там,щоб пілся 5 км мені сказав "гав"

    займалась досить довго та напружено в тренажерному залі..але настигло мене таке явище,як "плато"...вага та об*єми встали намертво на 3 місяці...змушена була змінити характер тренувань.забрала силові-додала кардіо)
    і от маю щастя - вага пішла вниз....
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    а видите :)

    головне не перестаратися - вічно вона вниз йти не може :)
     
  14. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    підкажіть ще - якщо багато їздити на велосипеді, будуть худнути ноги чи все по-трохи?
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    ой дівчата ви як щось спитаєте. Нема вправ-методів-засобів від яких худнуть на замовлення певні частини тіла.

    Є вправи які зміцнюють м"язи певної частини тіла. Але можна мати кам"яний прес закритий зверху жирком. Так само з ногами від велосипеда зміцніють м"язи ніг і зникне жирок всюди, і на ногах в тому числі. Візуально ноги виглядатимуть підтягнутішими, але чи худішими - велике питання.

    Мета кардіо найперша - тренувати серце. А прискорення метаболізму і як наслідок худнення - це такий собі приємний бонус :)
     
  16. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    Привіт, хто знає, як часто можна в тренажерному займатись? Питання схуднути не стоїть)
    І взагалі, з ким можна порадитися щодо навантажень, наприклад?
     
  17. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    Кардіо на голодний шлунок
     
  18. hen party

    hen party New Member

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    Дівчата, хто давно займається, підкажіть трошки про кардіотренажери ;) бо хочу сама розібратись в техніці. Так як спостерігаю за тренерами в спорт залі, всі по різному вчать. Наприклад на велотренажері ноги мають повністю випрямлятись чи трошки можуть бути зігнуті? На орбітреку, можна відривати п' ятки від педалів, чи вони мусять весь час плотно стояти на поверхні? І на біговій доріжці чи можна притримуватись за поручні? Бо всі роблять по різному, цікаво де істина? Можливо ще є якісь помилки, які часто допускаються? Бо це ніби дрібниці, але можуть обернутись проблемами зі здоров'ям :girl_flag_of_truce:
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    Повнею ступнею цілий час треба на поверхні стояти. Відривати п'ятки не можна, хоча воно таке легше і багато хто так робить. Але то не правильно і про то мені не один тренер говорив.

    Я знаю, що щоб вибрати комфортне і правильне положення сідла треба, щоби нога повністю розгиналася , коли педаль внизу.

    нащо? :) Ви як бігаєте по вулиці, притримуєтеся за щось?
     
  20. hen party

    hen party New Member

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    Я бігаю рідко, переважно швидко іду, особливо подобається під гору, відчуваю хороше навантаження на ноги, але от не триматись дуже тяжко, можливо координація рухів погана, але боюсь впасти...