Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Kasia, 17 Червень 2009.

  1. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    Відносно орбітреку - дівчата чи хтось знає чи можна на ньому займатись при варикозі на ногах?
     
  2. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    Маю дуже давнє і дуже цікаве питання щодо цього. В мене є знайома, яка займається багато років танцями (трайбл). Профессійно. Виступає, перемагає на змаганнях. Має багато інтенсивних довгих тренувань. І ось що цікаво - вона дуже повна! Така пампушка-пампушка. Багато лишніх кілограм, великі об'єми. Чому??? Ніяк того не зрозумію. При таких навантаженнях - вона не худне!
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    Можливо то повязано з гормональним фоном?
    В мене двоюрідна сестра була пампушкою. Причому вела дуже активний спосіб життя завжди, шило. І скільки б на дієтах не сиділа - то були її форми і все тут.
    А от коли вийшла заміж і почалось регулярне статеве життя, видно щось в гормонах перегралось, стала струнка і дзвінка.

    Та сама історія і в коліжанки.
    Була пишкою при всіх заняттях спотром і поїздках по гірських вершинам, активному житті, а тільки зявився постійний партнер - за пів року майже модельна зовнішність.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    дівчата,хтось розбирається в орбітреках?
    від нього реально похудати? нам електронному табло пише калорії, які спалюєш, коли займаєшся?
    як правильно на ньому займатись?
     
  5. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    орбітрек - це суто кардіо навантаження, для ефекту варто поєднувати його з силовим навантаженням
     
  6. Furiya

    Furiya New Member

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    Реально. Мій тренер практично у всі програми для тренувань його додавав. Але в орбітреці я бачу сенс лише у залі - додому купувати я б його не радила.
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    я б радила.
    таки-да, але ніж нічого не робити, то таки ефект буде
    та воно то пише, але це середня температура по палаті
    реально, якщо займатись )))
     
  8. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    Випросила в чоловікаМиколайка орбітрек, вже тиждень займаюся по 45-50 хв(щодня), під час заняття включаю планшет з улюбленою програмкою, і час біжить швидше.
    Бажання займатися не пропало. На результат сподіваюся вже за півроку:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    А мені відкрили очі на пульс , він має бути не вище 160 ударів . Бо як вище то горять м'язи . То правда ?
     
  10. Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    ну-ну..всі так кажуть))) коли тільки з"явився тренажер-то займалася щодня по 40-50 хв, і улюблені передачі дивилась, і музику слухала...вистачило мене на три місяці...з часом азарт пропадає і тренажер перетворюється на гарну вішалку чи сушку для одягу...а потім і те заважає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    я чогось думала шо мiй пульс певно 200) якось попала на заняття лове бадi чи бодi , всi ciли я встала, я встала всi сiли... гг . потiм 2 днi сiсти i встати короче я немогла нiчого. але пульс сьогоднi вимiряла , в нормi. а скакалка то теж кардiо?
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    чому без?
    в мене з тим з гулями виходить 15хв в одну сторон і 15 в іншу. Ноги разом, руки на голові:girl_haha:
    Ну і запитання по орбітеку: що краще зробити
    1. збільшити відстань на 1 км, а навантаження залишити на тому ж рівні?
    2. збільшити навантаження на 1 позицію, а кілометраж залишити?
     
  13. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Як на мене найкраще кардіо це скакалка,там задіяні всі м'язи))І сусіди теж:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я теж знаю таку історію, але там були ще +оральні контрацептиви)
    але не думаю що це обовязкова умова, знаю й інші такі випадки, але вибір контрацепції мені не відомий)))

    а щодо загального питання, активний спосіб життя ніщо без корекціїї харчування
    можу хоч цілий день в тренажерці сидіти, але то все потім доїм,
    їла півмиски, зїм миску, організм мені виставить конкретний запит, буду почуватись голодна як вовк, поки не наїм скільки треба (і час знайду, ні декрет, ні суперзайнятість мене не зупиняли ніколи)

    багато тренерів говорять про те, що худнути треба на кухні, спорт і фітнес мають інші цілі і можуть бути лиш помічниками і каталізаторами
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Так, тепер і я з питаннями.
    О так, не пойшло і півжитя як Лідка почала займатися хвігурою.
    Значить так: ходжу в зал, працюю з тренером, 15 хв. розігрів на кардіо, потім по три вправи по Н-кількість раз в чотири підходи, потім 10 хв. кардіо, і так десь 3-4 кола, (вправи на різні групи м'зів) і вкінці 30 хв. на доріжці (почергово біг і швидка ходьба).
    Перше питання - я десь тиждень реально нормально харчуюся (виключила солодке, мучне, картоплю, всякі швидкі вуглеводи, не їм після 19-ї, стараюся харч. 5 разів на день ) і номально займаюся, але вага майже незмінна, ну може 0,5 кг:sad:. Чому так?

    Хочу дуже-дуже-дуже поооопу (бампер:)) нормальну. Округлу, не плоску. Вона в мене від природи плоскувата, а всьо добро ніби в боках, талія не дуже чітко виражена, бо я як набираю, то всі кілограми йдуть в живіт, груди руки, спину. Ноги худенькі.

    Ясно що хочеться максимально вузьку для моєї фігури талію, максимально випуклі і підтянуті сідниці.
    Питання: на що звернути увагу в харчуванні? Які впарви ще може порекомендуєте для дом. занять (я вийду з відпустки то мені буде виходити тільки два силових і одне кардіо тренування). Тому хочу ще займатися по можливості сама.

    Зараз я на етапі - скинути лишній жир:) Але хочу все і зразу.
     
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    :) а тренера питали?
    Насправді 0,5-1 кг худнення в тиждень це дуже добре. Жир легенький, м'язи важкі, одне друге заміщає, тому вага тіла - не показник. Показником можуть бути об'єми тіла. Файно мати ваги, що показують вміст жиру, води, м'язів, а не лиш кг. Люди з однаковою вагою і зростом можуть по різному виглядати.
    Ясно, що хочеться все і зразу, лиш так не буває, запасайтесь терпінням на найближчі півроку. Воно того варте :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Питала)))) Він мені сказав те саме що ви))) Але ж ДП то є АВТОРИТЕТ))) Тому вирішила ще тут переритати. Дякую за відповідь!

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мія

    Мія Well-Known Member

    @Лідочка В мене така сама історія. Працюю як конячка, а вага практично така сама. Справа в тому, що ви постійно травмуєте свої м"язи і вони постійно відновлюються. а для відновлення їм потрібне середовище з поживними речовинами , що забезпечується кров"ю і лімфою. Одним словом після кожної травми мязової тканини, туди прибуває значна кількість води і ми спостерігаємо навіть збільшення об"ємів (запливаємо). Якщо дати собі 4-5 днів перерви, то вода зійде, але хто дає собі такі перерви?! Ніхто.. максимум день і вйо до роботи. Тому тут тільки час потрібен, коли тіло напрацює відновлення і стане більш витривалим і сильним.

     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    я так думала перших пів року, а потім набрид і стоїть собі вішалкою....просто захотілось якихось змін, а не тільки один орбітрек
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    якщо можна в пп за якими цінами вони зараз та такі щоб не були рихленькі з виду, яка у вас модель ?)думаю от і собі купити...