Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Kasia, 17 Червень 2009.

  1. Мія

    Мія Well-Known Member

    Я з неділі поставила інтервальний біг на пів години, на початок тренування. Бігаю з Nike running і він чудово документує, як біжиш, скільки біжиш і збирає статистику прогресу. Програмка дозволяє облікувати біг на доріжці, а також відслідковувати маршрут, якщо ви біжите на вулиці. Є в програмці функція запросити друзів і ділитися результатами. То ж я подумала, може нам знову якийсь колективний тренінг влаштувати?
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  2. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Маю от таке питаннячко. В зал закінчився абонемент і мушу зробити з кілька місяців перерву. За той час вдома роблю різні вправи. З кардіо- на вулиці " гуляю". Але коли дощ, або дітки не в садку, то не знаю чим замінити. Я так розумію скакалка, але мені не бажано. Може ще щось? ( маю грижі в хребті , то біг і стрибки не рекомендували. Я ходила на доріжці або еліпсометр/ орбітрек)
     
  3. LyMona

    LyMona New Member

    Для мене краще кардіо - це біг. Взимку я не бігаю, а ось в теплу пору, насагаюся кожен день трохи побігати. не завжди віходить, але 3-5 разів на тиждень точно займаюсь. Кому цікаво, то ось ще дещо, про кардіотренування можно почитати.