Все про Єгипет

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ANANASIK, 13 Жовтень 2014.

  1. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    дякі) та наступного разу буду це враховувати, просто я вперше зустрілась із такою проблемою((
     
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    на наступний раз, як таки зберетеся - беріть цукерки. Шоколадні. Солоденьке часом краще працює і несподівано. :girl_wink:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Monopoliya Часто пляжна лінія розрахована на 1 готель, а потім добудовують готель в другій лінії і товкучки не уникнути.
     
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Як знавець Єгипту підкажіть мені по джазах. Дуже вони мені подобаються, але кажуть що моря нормального в них немає. Може є джази де є море гарне і для дітей якісь гірки?

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  5. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Megan В Джазах, що в Макаді (2 Сараї, Оазис...) возять в аква-парк щодня. В деяких ТО треба за нього доплачувати (В Тез тур, Джоіна), а в деяких-ні (ніби в Анекса). Чи Ви про інші питаєте? А чому моря немає? Пляж в них один великий. Є трошки рифи. Територія спільна. Але харчуватися переважно треба в своїх фуд-кортах.
    --- дописи об"єднано, 24 Травень 2018 ---
    Джазів є багато. Той, що в Шармі (Джаз Мірабел)- в районі Набк бей. То там дійсно відпливи постійні. Понтон довжелезний. Часто жовтий/червоний прапор (навіть влітку). Течії. Якщо приплив, то діткам по пояс можна зайти похлюпатися.
    В Джаз Бельведер дуже довго мілко (теж Шарм)і рифи слабенькі. Там їх обробили розчином після нападу акул. Подивитися немає на що і рибок мало. Можна пройтися до сусіднього Барона. Там риф значно багатший.
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2018
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Якщо конкретно, то сподобались мені джаз аквамарин (от там ніби і немає моря) і джаз бельведере чи як він там) ще розглядала дана біч, але ціна трохи вища, ну і везти плаття і каблуки мені не дуже хочеться. Потім в ТО запропонували мені біч альбатрос, от тепер над тим всім думаю.
     
  7. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Megan Я в самій Хургаді не була ніколи. Не сприймаю Червоне море без рифів і рибок. В Аквамарині дійсно дуже довго мілко. В Біч Альбатрос недавно були форумлянки. Можливо, поділяться враженнями або стукайте в ПП.
    Мені варіант в Макаді досить оптимальний. Але гуляти можна лише по сусідніх готелях. В Хургаду лише на таксі можна поїхати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в нас було 4 Альбатроси на один пляж. І досить часто ті з 5 займали місця на пляжі для трьох 4*. Але місця вільного було багато. І в нас були не тільки звиклі лежаки з парасольками, але і такі "тюлєньські лєжаньська" біля басейнів і на пляжі.
    IMG_20180422_150201.jpg DSC_0672.JPG
    а хто-хто-хто? Що казали? Бо мені більше наш Альбатрос Аква Парк сподобався ніж Аква Біч. І вони постійно на наш пляж і на ті "альтанки" лазили.
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Дівчата, не страште мене тим, що Єгипет то такоє))) Ми їдемо туди в надії, що це буде крутіше турецького Сіде))
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    запасіться фталазолом)))
     
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    нам сподобалось. Не шик і блєск, але цьогоми й не очікували.
    Офіціанти,кухарі, бармени, обслуговуючий персонал, працівники басейнів і навіть охоронці були привітні. Територія гарна. Море- чудесне.З лежаками проблемне було. Були на пляжі "какієтамаскалі" напевно, то так - він приганяв в 7 ранку і хапав ті лежаки, ніби це було пляшка води в пустелі...
    Ми з малим ранні пташки, то вже в 10.30 йшли з пляжу,бо після сніданку були ГІРКИ !!!. А ми вилігувались біля басейну , хто з коктелем, хто з каркаде.
    Про
    і комарів @flame писала. Про фталазол : все індивідуально. Малому ніц не було, любительниці
    майже ніц , я за 3 дні внормувалась. Мали "ніфурксазид".
    Чого мені реально бракувало, то це вечірнього плавання в морі.
    Але в готелі певно відсотків 10 були білоруси і українці. Решту - поляки, німці, араби, нідерландці.
    Їжа була різноманітна і дууже багато.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Made in USSR Якщо мій шлунок без таблеток справлявся, а дітей- тим більше, то є виликий шанс, що не знадобиться. Але візьміть для самозаспокоєння. Правда, я вино попивала)
    Море буде крутіше 100% за Середземне. Ви в Отіум плануєте їхати?
    Бажаємо гарно відпочити і приїхати з приємними враженнями. Відпишіться обов'язково. Поїдьте в Сохо на співаючі фонтани, 1001 ніч поряд, в Голлівуді теж цікаво. В Старе місто можна за манго/клубнікою сходити. Але точно не пам'ятаю, чи смачна клубніка тепер. Напевно, вже не дуже на неї сезон.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Так почитую темку, ну що сказати? Наперед ніхто, нічого не може сказати. Ми в Єгипті були разів чотири. Іноді четвірки були кращі за 5*. Все дуже відносно. Головне гарний настрій, ну і потрібно дійсно визначитися, чи треба море , чи треба екскурсії. Хто би, що не казав, але мені такий відпочинок подобається, особливо з дітьми. Бо як не крути, їжа постійно, море, басейни, гірки, прибирання в номері. Просто дуже багато залежить від того, що саме очікуєте, тобто пасивний, чи активний відпочинок. Ну звичайно, ми всі по різному сприймаємо те все. Але головне брати хороший настрій і не зациклюватися на всяких негативних моментах.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    того всякого добра в мене завжди купа з собою))) я відгуки читаю постійно, вже знаю, що вода з крану лише для миття, зуби чистити з бутильованою)))

    так, в Амфорас. Ми їдемо в кінці серпня, тому я ще не скоро напишу)))
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    проблема з кишківниками у Єгипті є у 2\3 туристів. Там не лише на воді зав язано, але і на їжі ( хоча оперередковано і тут вода теж присутня: на якій готують, на якій чаї-кави, якою фрукти миють і т.д). Знову-таки: уникати напоїв з льодом. Загалом багтьом потрібно кілька днів на фталазолі чи вугіллі , поки кишківник навчиться сприймати їх воду і їжу.
    Отіум- це хороша мережа.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Дівчатка відпочивала в травні в Шармі в готелі Coral Sea Sensatori.
    Рекомендую його для спокійного відпочинку. До міста і розваг пішки не зайдеш, треба їхати.
    Загалом в готелі дуже добре харчування, смачне і різноманітне. В ресторані і по всьому готелі є зони лише для дорослих - що дуже приємно. Я не проти дітей але люблю тихий відпочинок і не завжди хочеться чути галасливі крики, тут це передбачено. Є також в готелі куточок для діток з гірками і кафетерієм у вигляді кораблика - дуже гарно. Окремо хочеться відмітити пляж і корали та різноманіття рибок - просто неймовірне. Кажуть що там одні з найкращих коралів і кількість риб. Від себе можу сказати: корали і рибки на 90% схожі як і в заповіднику Рас Мухамед.
    Я задоволена. Рекомендую.
    Всім гарного літа.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мені тим Єгипет не подобається, що все у них по накатаній схемі. Яка гостинність, головне, щоб турист гроші лишав. В старому місті мене на пів години хватило. Нічого спокійно не роздивишся і не купиш, зі всіх боків ті зазивали кричать. Екскурсії пропонують і лякають, щоб без них ні на крок. Але ми їхали підготовані нашою турагентом. Яка дала контакти нормального чувака, в якого ми купували кілька екскурсій дешевше ніж в готелі, контакти, де без напряга, без тих зазивань "Ей, красавіца, іді сюда, у меня тавар харьошій, дєшєвлє атдам":girl_haha: і за притомні гроші можна купити сувеніри. Короч, Єгипет - то не моє, не люблю, коли мене дьоргають без потреби. Люблю сама собі все планувати і вирішувати на відпочинку, а не підлаштовуватись під них. Але море красивенне:girl_in_love:Ходиш наче в акваріумі, рибки біля ніг плавають, чудові коралові рифи. Це все стирає трохи враження від єгипетської "гостинності"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Shapokliak жаль,автор не пише який то готель.Я була кілька разів у Єгипті,нічого схожого не було.І відпочивали з нами самотні жінки,молоді дівчата.Все було дуже мило і приємно.
    Вірю,що всяке могло бути,бидлота є в кожній національності.Але якщо жінка розмовляла з працівниками готелю в такому тоні,в якому пише,зневажливо і образливо,то могла когось і спровокувати.
    Але насправді ситуація дуже страшна:girl_impossible:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Та всі знають, що ніколи, нікому не потрібно віддавати свій паспорт. Читаю і дивуюся. А от з екскурсіями, то кожен собі вирішує сам. Ми от ніколи не ходимо на ті зустрічі з гідом, бо екскурсії нам не треба, а вся інформація про від'їзд/виліт, буде на інформаційному стенді за день до виліту.
     
    • Подобається Подобається x 3