Все про Єгипет

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ANANASIK, 13 Жовтень 2014.

  1. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Fiancee Джоін- основний То по Єгипту. Зараз вони створюють власну авіакомпанію. Мають 2 досить нових борти, а моло бути 6. Пілотна програма складена з врахуванням всіх 6, тому виникають постійні накладки. Після скандалу з львівськими туристами, які більше доби не могли вилетіти з Шарму, Роза вітрів і МАУ з ними перестали працювали. Тепер латають пілотну програму лише власним Скай ап, Янейр, Браво. Ну і ще єгиптські борти фрахтують, як у нас було. Ціни зі 1-2дні до вильоту в них чудові і лише вони мають пілотку на 9-10... ночей зі Львова в Єгипет. У всіх інших ТО лише на 7ночей можна летіти. Тому ми резикнули, будучи усвідомленими щодо всіх ризиків. Я претензій не маю, враховуючи ціну і додаткову добу відпочинку, яку вони нам оплатили. По Єгипту Джоін краще працює, як по Туреччині. В готелі поселяють, обходяться без овербукінгів, але доби відпочинку "крадуть" за рахунок переносів.
    Враховуючи всі відгуки з форумів, нету, інших туристів... найкраще цього року трацюють по Єгипту ТУЇ і Тез тур. Тут все стабільно і досить чітко. І перевізники в них хороші. Корал грішить також з переносами. Одні туристи в нашому готелі на диванах спали на рісепшині. Корал 3раз за добу виліт переніс. В нас були вільні ліжка в номері. Хотіли дітей забрати до нас, але вже скоро мав автобус по них приїхати.
    Анекс теж грішить переносами, але не пригадую, чи зі Львова мають вильоти в Єгипет. Не дуже чітко працюють цього року. В них горящу ціну можна виловити навіть за місяць-2тижні до поїздки.
    Крошка Єнот вище все чітко також написала. У Браво дуже старі літаки. Макдугласи, які давно вже навіть зняли з виробництва. Один з них недавно викотився з полоси в Жулянах. Тепер у них -1борт. Будуть накладки. З ними би не полетіла.
    --- дописи об"єднано, 25 Червень 2018 ---
    Цього року в них масові пригоди з туристами. Вище написала чому. Напланували купу рейсів і не мають чим їх здійснювати. З часом Скай ап закупиться новими бортами і ситуація вирішиться в кращий бік однозначно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Made in USSR Albatros Aqua Blue Не змогла знайти альтернативу( Ще Sunrise Makadi розглядали, але вона на ексклюзиві у Анекса і саме в цей час Анекс переукладав угоди з всіма Санрайзами. Тому довго не були доступні для бронювання. А потім він пішов в стоп аж до кінця серпня.
    З важливих плюсів: крутезний аква-парк без хлору... і відсутність ротавірусів (що часто характерно для "дитячих" готелів), чистота, непоганий сервіс, номери і територія постійно обновляються, і більша частина номерів після ремонту, підходяще для нас харчування (без морепродуктів, але мої діти добре їдять і немає проблем з травленням), широка пляжна полоса (800м), завжди є місце на пляжі, піщаний вхід в море, закрита бухта, де завжди можна спокійно купатися (без відпливів, червоних прапорів, течій), поряд дикий риф з хорошим коралом, є волейбол, хороший спортзал, хороша кавярня, близько Старе Місто (там морепродукти хороші можна докупити, якщо потрібно), до Сохо і Наама Бей, Голівуду досить близько. Готель живий, доглянутий і там до туристів ставляться з повагою і чують.
    Друга лінія нас не напружує. Любимо прогулюватися. Альтернативу цьому готелю важко. Діти від нього в захопленні і нам все підходить. І ціна влаштувала)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    @VERO, а порадьте, яку місцевість у Шармі обирати, щоб було близько вийти до міста і пам'яток, без довгих понтонів і вітрів?
    Я постійно вертаюсь до Sharm Grand plaza, бо спогади маю гарні, пам'ятаю величезний пляж і він зараз на Коралі є на гарній акції. Але знаходиться він в затоці Набк, а читаю, що звідти далеко до міста і часто вітри, відпливи/припливи. Вітрів не пам'ятаю, а от прапорці, що не можна купатись пам'ятаю. То так з тої затокою чи ні?
    Кілька раз тут у темі радили Otium Amphoras, він теж зараз на Коралі по гарній ціні, але на вигляд не подобається він мені і пляж наче не великий має.
    Може знаєте щось про ці готелі?

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  4. angelskipi

    angelskipi Active Member

    Всім привіт) Хто відпочивав у Charmillion Club Resort 5*? що можете сказати про цей готель? Відгуки різноманітні...
     
  5. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    зможу розказати 3 вересня, якраз повернемось звідти. Зараз ціна на нього конкретно виросла на наші дати, я трішки в шоці і тішуся, що ми забронювали його раніше. Я відгуків багато перечитала, щодо пляжу там нема нарікань на розміри. Єдине що кажуть, що місця внизу біля самої води треба займати раненько, а збоку вгорі завжди можна знайти лежаки.
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @angelskipi ми були в червні . Так як закордоном ми відпочивали лише в турецькій 3-ці,то нам було дуже і дуже )) аквапарк поруч в готелі чарміліон гарден , для всіх мешканців мережі безкоштовно . По морю дуже нюанси. Там риф , біля самого берега ніби пісок, але попадаються і копали і каменюки і їжаки. Є ще понтон , але в нас три дні був шторм, то не пускали на нього , бо страшні хвилі були . Ну я вважаю на ті гроші що ми заплатили , воно того вартувало .
    --- дописи об"єднано, 29 Липень 2018 ---
    9B62FEAD-99E3-4745-B1B7-39AB56AF9683.jpeg
    --- дописи об"єднано, 29 Липень 2018 ---
    Якщо якісь конкретні питання, пишіть .
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. angelskipi

    angelskipi Active Member

    Ми збираємося в середині серпня. Їдемо в Єгипет вперше) Знаю, що він знаходиться у вітряній бухті, тому теж переживаю що будуть хвилі. А як вам харчування?
    --- дописи об"єднано, 30 Липень 2018 ---
    І чи не було дуже спекотно? До аквапарку довго йти?
     
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @angelskipi так, вітер трохи був, але нам в принципі не заважало. Єдине що шкода що не можна було ниряти. Але чоловік встиг в перші дні )
    Харчуванням нам нормально. Кожен собі щось їв. Морепродуктів не було . Рибка один два види, кілька м’ясних страв, гарніри - рис, картопля, макарони, овочі на пару , гриль і Тд. Морозиво в обід в дитячому кутку .
    Спека трохи була , ну але як на морі , там воно інакше чується. До аквапарку трохи йти. Ми з двома дітьми десь 10 хв +-. Туди легше , бо вниз а назад трохи важко бо втомлені і вверх . Ну але добре що аквапарк був не в нас, бо моря ми би так і не побачили ) в нас був графік - зранку сніданок - море- аквапарк- обід- сон - море-басейн- вечеря О, по басейну - якщо будете ходити, то ходіть краще в сі Лайф ( то зразу біля клабу) бо там значно менше людей і в дорослому є трохи зони де діти можуть стояти )
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ми були в отіум амфорас, і ще раз я б нізащо не поїхала в нього. Були звичайно і плюси, але мінуси перекривають їх. І найголовніші мінуси - це море і харчування. В мене до моря була єдина вимога - щоб можна було по плечі мені зайти (з дитиною на руках), там буйки дозволяли максимум зайти по пояс в час припливу після обіду, а вранці взагалі по коліна тільки. З понтону ж не будеш з дитиною 2р плавати. І харчування коротко - одна і та ж страва реанімується поварами по три рази, навіть якщо чути запах кислоти. Вранці овочі гриль, якщо їх не з'їсте, то в обід з них буде рататуй, а якщо і це не з'їсте, то ввечері їх затруть сиром, і знову подадуть, хоч вже чути несвіжий запах. Загалом ще по їжі багато! мінусів. Але і були плюси, завжди можна було зробити собі різні салати в салат барі, завжди була риба і м'ясо (яловичина) досить смачні, фруктів багато. В нас ще був значним мінусом їхні супи, оскільки донечка дуже любить перші страви, а їх там їсти не могла, бо дуже специфічні. Хвала, що було гв. Сам готель - і номер, і територія, і басейни мені сподобалися, тільки до старого міста пішки далеко. В них є безкоштовний трансфер, але лише ввечері в 20:00 а повернення в 23:00. Мені з дитиною не підходив час. Ну і звичайно, сам персонал готелю дуже мені специфічний (гонять собі з туристів, регочуть і ненавидять одночасно), а ще гід коралу сказав, поки не купите тур в нас (на 20$ дорожчий), з готелю не виїдете.

    Надіслано від мого Redmi Note 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    а Ви дивились відгуки перед тим, як замовляти той готель?
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Так.
    Надіслано від мого Redmi Note 4X, використовуючи Tapatalk
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Тоді я не розумію претензії щодо моря, чесно. Ви ж бачили фото пляжу?
    Я не захищаю готель, просто мене завжди дивували претензії чи невдоволення тим, що видно на всіх фото готелю. Минулого року ми відпочивали в готелі, який був на першій лінії, але не на березі моря. і люди писали і обурювались, що до пляжу треба пройти через центральну площу селища. Але ж ця інформація всюди є і на карті все видно. Так само обурювались через те, що глибина починається досить різко. Про це теж всюди пишуть і можна обрати готель з більш пологим заходом в море. То не особисто ні до кого, просто думки вголос...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Тому що багато людей покладаються на турагентів, а ті тулять лиш би тулити. Багато хто з них уявлення не має, що продає. Минулого року ми з подругами і дітьми зібралися в Єгипет. Мали дві основні вимоги: хороший домашній риф і водні гірки на території. Я гуглила вдома, одна з подруг пішла по турфірмах і скидала мені пропоновані варіанти. Що сказати... Пропонували Хургаду, Наама бей... :facepalm:Переконували, що рифи там є...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    хіба що так... просто я їду через подружку і вона завжди скидає варанти і наголошує, щоб я подивилась фото та відгуки. Тому мені дивно, що люди віддають гроші за кота в мішку.
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ну оскільки ви мене цитували, то я і відповім. Фото пляжу я бачила, дивилися їх також по локейшену в іг. Там видно, що є каміння і риф, але не видно, до яких пір можна дорослому зайти в воду. От якраз тут вже мене запевнив тур агент від корал тревел, що з дитиною зайти до плечей там можна, що тільки і відправляють сім'ї такими малими дітьми і т.д.

    Надіслано від мого Redmi Note 4X, використовуючи Tapatalk
     
  16. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    тоді дійсно Вас надурили((( дуже шкода
     
  17. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Може дурне питання, та все ж , чи немає проблем на кордоні з заламінованим свідоцтвом про народження?
     
  18. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Взнала що дійсно не можна, чи були в когось проблеми на кордоні із заламінованими документами, а ще маємо дозвіл на старшого від першого чоловіка, але в тому дозволі прописано багато країн , і на 2 роки виданий. Типу має бути на відповідну країну і малий термін дії .
     
  19. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @KUSJ ,у нас ламіноване.Жодного разу ніхто не придирався:girl_yes2:
     
  20. VERO

    VERO Well-Known Member

    @angelskipi Привіт. Ми були у сусідньому готелі в квітні кілька років тому. Тоді він ще був Сі Клаб. Про сам готель писати не буду, бо вже не актуально. Він знаходиться не просто у вітряному районі Набк, але у найвітрянішій його частині. Пляжна смуга широка (на 3 готелі розрахована). Місце точно буде завжди. Часті відпливи, але і тоді можна знайти місце, щоб по груди зайти і скупнутися. Меблі були добротні, номери великі і просторі. Нещодавно одна форумлянка повернулася з сусіднього Гардену. Писала, що аква-парк крутий. Вітерець навпаки для літа дуже комфортний. @nataliachita
    --- дописи об"єднано, 12 Серпень 2018 ---
    @KUSJ Якщо дозвіл ще не втратив термін дії і в ньому вказана країна, в яку плануєте їхати, то проблем не має бути. Чоловік часом з малим їздить на турніри за таким дозволом у Європу, то все ок. А найкраще передзвонити на гар. лінію Прикордонної служби)
    --- дописи об"єднано, 12 Серпень 2018 ---
    Я в таких спірних випадках, коли маю дуже дріб'язкові запитання, пишу в приват людям, які нещодавно з готелю повернулися або там знаходяться. На Топхотелс (є опція і видно туристів, які саме в цьому готелі), Турправду... Кілька чоловік завжди відписують.
    --- дописи об"єднано, 12 Серпень 2018 ---
    Я би підняла бучу, якби таке блюдо побачила і не перший раз. Викликала би шеф повара, старших менеджерів по ресторанах, гест релейшн, гіда корала... Повірте, ситуація би змінилася відразу. На свіжому харчуванні у мене пунктик, особливо-на відпочинку.
     
    • Подобається Подобається x 1